סיפור משותף בהמשכים - נספח

סיפור8

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מעניין, לדעתך הוא הוריד את הרמה של הסיפור?
מה היית עורך?

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מה היית עורך?
זה הרבה פחות ספרותי מהפרקים הקודמים.

(אגב, לדעתי העלילה גם מתפתחת מהר מדי, אתם לא חושבים?, בקצב הזה אנחנו עוד שבוע מגיעים לסיום...).

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
gpt רוצה, אפשר?
וואו לא ציפיתי מבוט שיכתוב ככה, נכון שהיה יכול יותר אבל עדיין.
קצת מעלה חששות מה יקרה עם עולם הספרות עוד כמה שנים.

ומודה שבהתחלה לא רציתי לקרוא כי לא כיף לקרוא קטע שאף סופר לא עומד מאחוריו, אבל התגברתי.
הוא האיץ את הקצב, הייתי מושכת את הזמן עם שימי שלא נעים לו להעביר את החבילה וקצת עולים לו חששות לגביה, לפחות איזה שני פרקים על התכוננות לטיסה וטיסה עם החברים ועוד פרק שלם על התפיסה של שימי וזה שהוא לא מבין מה קורה.

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
המצב כרגע: החבילה נשלחה לבדיקה ושימי מופרד מחבריו ונשלח לחקירה.
מי ממשיך?

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
הוא האיץ את הקצב, הייתי מושכת את הזמן עם שימי שלא נעים לו להעביר את החבילה וקצת עולים לו חששות לגביה, לפחות איזה שני פרקים על התכוננות לטיסה וטיסה עם החברים ועוד פרק שלם על התפיסה של שימי וזה שהוא לא מבין מה קורה.
גם אני חושב כך, הייתי מוסיף גם פרק על דיון עם ההורים/בין ההורים לגבי הנסיעה, ואולי אפילו שהוא מסתיר מהם את עניין המשלוח ומספר להם שהכסף הוא ממבצעים בישיבה או משהו בסגנון.

סליחה שאני מעלה את האפשרות, אבל אולי כדאי למחוק את הפרק?!

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
גם אני חושב כך, הייתי מוסיף גם פרק על דיון עם ההורים/בין ההורים לגבי הנסיעה, ואולי אפילו שהוא מסתיר מהם את עניין המשלוח ומספר להם שהכסף הוא ממבצעים בישיבה או משהו בסגנון.

סליחה שאני מעלה את האפשרות, אבל אולי כדאי למחוק את הפרק?!

התלבטות
כי אני לא רואה בינתיים הענות מרשימה
לדעתי מי שיחליט הוא מי שיכתוב את הפרק הבא. אני הייתי שמחה לכתוב, אבל עמוס לי כרגע אז אני מעדיפה בהמשך.

סיפור8

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בעז"ה

אפשר לראות את הפרק הזה מנקודת מבט שונה. לאו דווקא איך הוא ממש תורם לסיפור המשותף המקסים שלנו, אלא איך הוא תורם לתובנות שלנו בנוגע לסיפור בכלל.
הסיפור הזה הרי לא הולך להיות מודפס איכנשהו, הוא חוויה משותפת יפה לפורום ומהווה גם הזדמנות ללמידה. אנחנו יכולים לנצל את הסקרנות והרצון הטבעי שלנו ללמוד ולדעת עוד על כתיבה, דרך ההתבוננות באופן שבו פרק של GPT משתלב בסיפור, בין פרקים מקסימים של כותבים וכותבות אנושיים.
אולי כדאי להתבונן בפרק הזה, שלא נכתב בידי אדם, ולשאול את עצמנו שאלות שעולות בנו ככותבים.
האם הGPT נשמע אמין? ואם כן, או אם לא, מדוע? האם היינו יכולים להתבלבל בינו לבין כותב אנושי? במה הסגנון כתיבה שלו עולה על הכותבים האחרים, ובמה לא? באילו שיטות הוא משתמש בכדי למשוך אותנו רגשית לסיפור? וכולי.
אלו שאלות שאני מאמינה שחשיבה עליהן יכולה לתרום לנקודת המבט ולניסיון שלנו ככותבים.

רק לפני חצי שנה לא היינו יכולים לחלום על פרק של בינה מלאכותית בתוך סיפור משותף של כותבים. יש פה הזדמנות נהדרת לבדוק רעיונות חדשים על כתיבה וסיפור.

אפרת תהל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וואוו, זה ממש לטעמי...

אני אקח את הפרק הבא (נראה לי שאתעלם מהפרק של GPT לצורך העניין, אלא אם כן תחליטו אחרת, יש לי המשך ללפני הטיסה)

אפשר הארכת זמן כי מחר ערב תשעה באב ואז ט' באב?

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
התלבטות
כי אני לא רואה בינתיים הענות מרשימה
לדעתי מי שיחליט הוא מי שיכתוב את הפרק הבא. אני הייתי שמחה לכתוב, אבל עמוס לי כרגע אז אני מעדיפה בהמשך.
בינתיים זה הולך בסדר.
אמנם ההיענות היא מאותם משתמשים כל הזמן אבל זה יפה 2 פרקים לשבוע ועוד פרק שלישי שבדרך.
אגב @סיפור8 אני הייתי די בהלם כשקראתי את הפרק ששמת, ניסיתי להבין ממתי זה סגנון הכתיבה שלך.
אני במקרה ראיתי את הספוילר בסוף, אבל מעניין מה חשבו אלה שפספסו אותו. (אם יש כאלה...)
@אפרת תהל אם את כותבת על לפני הטיסה, אולי כדאי לבקש מהמנהלים למחוק את הפרק הקודם. במחילה מהGPT.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אגב @סיפור8 אני הייתי די בהלם כשקראתי את הפרק ששמת, ניסיתי להבין ממתי זה סגנון הכתיבה שלך.
אני במקרה ראיתי את הספוילר בסוף, אבל מעניין מה חשבו אלה שפספסו אותו. (אם יש כאלה...)
גם אני התפלאתי...
@אפרת תהל אם את כותבת על לפני הטיסה, אולי כדאי לבקש מהמנהלים למחוק את הפרק הקודם. במחילה מהGPT.
לא צריך למחוק, אפשר פשוט להעביר אותו לנספח.

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
וואו, לבנתיים השניים שכתבו, כתבו ממש יפה. (הבוט אינו מישהו...)
באמת צריך לדעתי קצת להאט את הקצב, כך שאני בעד ש @אפרת תהל תחזיר אותו ללפני הטיסה.
ויאללה, ניתן לך עוד זמן, תכתבי באיזי, תכתבי יפה כמו תמיד (אני בטוחה בזה, אע"פ דלא ניראה לי שיצא לי לקרוא משהו שכתבת).

ואולי כן כדאי שמי שבדעתו לכתוב שיכתוב פה שבדעתו לכתוב בשביל שנוכל לראות את ההענות. מה אתה אומר @חיים רר ? מנהל הפרוייקט הבלתי רשמי (או הפרוייקט או אתה, תחליט מי הלא רשמי;))
(ואגב, אני צריכה למחוק את ההתחייבות החגיגית שלי שלא עמדתי בה:))

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בפירוש לא!
אני רואה שאתה מנהל פה את העסק ולכן שאלתי אותך.
אני שואלת את השאלה כמות שהיא. לא שואלת שאלות עקיפות.
(אל תחשוד בי שאני מסבנת עם שאלות, אני טיפוס בוטה שאינו נוהג לסבן...)
ועכשיו אתה מוזמן להגיב לי על ההצעה שלי.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
בפירוש לא!
אני רואה שאתה מנהל פה את העסק ולכן שאלתי אותך.
אני שואלת את השאלה כמות שהיא. לא שואלת שאלות עקיפות.
(אל תחשוד בי שאני מסבנת עם שאלות, אני טיפוס בוטה שאינו נוהג לסבן...)
ועכשיו אתה מוזמן להגיב לי על ההצעה שלי.
(זה היה בהומור כמובן.)
איני רואה בעצמי מנהל, פשוט אני פחות או יותר היחיד שמתנדב לדון בנושא.
אני בסך הכול כותב את דעתי האישית, כל עוד אף אחד לא מתנגד, אז זה מה שאני עושה.
והוא הדין לגבי ההצעה הזאת, שכל עוד אף אחד לא מתנגד, כך אכן ייעשה.
ובעזרת השם נעשה ונצליח, בעזרת הא-ל הגדול אשר אותנו על כפיו נושא.
ראיתי ששתי השורות הראשונות יצאו בחרוזים, אז אמרתי אמשיך במעשה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה