אתגר נספח לאתגר "חוסן והומור"

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
@חנש , יישר כח על האתגר!
רעיון מצוין לאתגר.
האם צריך לנסח את הפתק וזהו, או לתאר את הסיטואציה בה המורה מקבלת אותו וכו'?

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
וואו וואו
רק לקרוא על הרעיון והפתקים הראשוניים שקבלו אישור פרסום כבר שחרר אצלי כמה אנדורפינים לחופשי. הם אבדו בחלל. אולי נשיא אירלנד מצא אותם.
הפתק שלי חסוי. כשיוסר צא"פ אפרסם

אפרוח מבושל

משתמש מקצוען
נהיה כבר מוגזם, כל פתק שני כתוב בשגיאות, זה לא באמת מצחיק, בטח שלא בכזו הגזמה.
התוכן וצורת הכתיבה (קטיבה?) צריכים להצחיק. זו האומנות
סתם לכתוב בשגיאות זו לא כזו חוכמה

דולפין כחול

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי

חוצ מזא, כול מי שכוטב בשגיהוט- נשמח לתרגום.....

מילא, אתם כותבים, אבל מה אנחנו אשמים?;)

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מסכים...
שיניתי.
עכשיו הקטע לא אמין, וממילא לא מצחיק בשקל! מה עשינו?

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מסכים...
שיניתי.
עכשיו הקטע לא אמין, וממילא לא מצחיק בשקל! מה עשינו?
תשאיר את השגיאות... זה הקטע של הקטע שלך. ;)

שועל ספרות.

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
תשאיר את השגיאות... זה הקטע של הקטע שלך. ;)
לרעה או לטובה?

כוונתך שבלי זה הוא לא מצחיק כי התוכן איננו מצחיק, או שחסר בו את השגיאות שילד בגיל כזה חייב לשגות, והן גם היו מצחיקות?

שועל ספרות.

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מאיפה הקביעה שילד בגיל הזה (איזה?) חייב לשגות?
הרבה מאד ילדים כותבים מגיל קטן בלי שגיאות כתיב.
ילדים בגיל התירוץ הלז...
@שועל ספרות. לא ראיתי את הפתק עם השגיאות, אז לא יכולה להשוות. אבל לדעתי אם היו שגיאות כתיב, הן רק היו גורעות מהקטע של הפתק.
הפתק הנוכחי מעולה!! מדוייק!! קצר וקולע (תרתי משמע..)
תודה!

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
תושבי הישוב בדיקה
אפרופו תושבי היישוב, מכובדינו @הדוויג הוא אחד מהם...
מעניין איך הוא שורד את כל האזעקות...
1701102409224.png

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנה התרגום לבקשתכם, תגידו אתם אם להחליף או לא, אם להחליף- המנלים מתכבדים לעשות את זה, כי אני לא יכולה לערוך את ההודעות שלי כל כך הרבה זמן אחרי הכתיבה
לכבוד המורה חאמד
ביתי מאכרט בעקווות חורבוט מחרבות הברזל
משום שלא ניטן לצפות מילדה בת 10 למצוע את בגדיה לפני מתתה, ואת מיתתה לפני ביטא,
ואת ביטא שבכלל נכרב, ואת הדרך ממנארט המסטור למנערט בית הספר וגם אחרי זה להגיא בזמן לבית הספר
טלונוטיך על האיחור מספר 26 לחודש זע ניטן לשלוך למשרד הבתחון הישראלי. הא שכחתי שדווכא יש עחשיב עפוגא במלחמה
בברחה
ח. נסראללה
לכבוד המורה חאמד
ביתי מאחרת בעקבות חורבות מחרבות הברזל
משום שלא ניתן לצפות מילדה בת 10 למצוא את בגדיה לפני מיטתה, ואת מיטתה לפני ביתה. ואת ביתה שבכלל נחרב, ואת הדרך ממנהרת המסתור למנהרת בית הספר, וגם אחרי כל זה להגיע בזמן לבית הספר.
תלונותיך על האיחור מספר 26 לחודש זה ניתן לשלוח למשרד הביטחון הישראלי, הא שכחתי שדווקא עכשיו יש הפוגה במלחמה.
בברכה
ח. נאסראללה
את השם נאסראללה לא נתתי על שם הלבנוני, אלא מתוך נקודת הנחה שאם יש שם משפחה כזה מן הסתם יש עוד כאלו, והאות ח נפוצה בערבית

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אז בת דודה שלה- רחלי צוקרמן, כלומר בת דודה מהצד השני שלה, אז יש לה חברה שסבתא שלה גרה בבני ברק, שהבן שלה הנשוי, כלומר דוד של חברה של בת דודה מהצד השני של בת דודה שלי. והבן הזה גר עם אשתו והילדים שלו בקרית ספר, להם יש בני דודים שגרים גם בקרית ספר
חד גדיא.. חד גדיא....

אגב, רחלי צוקרמן בכבודה ובעצמה היא בת דודה (מצד בעלה) של מחותנים של השכנים של סבא שלי!! איזה עולם קטן!

R.E.Y

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
@סבתא חביבה
לכבוד הרב / המפקח החינוכי / המנהל / הקב"ס ____________ שליט"א (מחק את המיותר ומלא את החסר)

שלומות!
מתנצלת מראש על אורכו של הפתק. נא קבלו זאת בהבנה. מכיוון שבשלוש השנים האחרונות לא התקיימו אסיפות הורים כסדרן, זאת ההזדמנות היחידה שלי למסור מסר מהבית לבית הספר ואנצל אותה עד תומה!
אינני יודעת אם אמתלאי מאחר לשיעור, או שמא מקדים. אם איחר, החשב פתק זה כאילו נכתב בו "אמתלאי מאחר בידיעתי", למרות שאין אני יודעת אם איחר ואין אני יודעת אנה אני באה.
מאז שנכנס אמתלאי בשערי בית הספר (שאיני זוכרת כבר את שמו) השתנו סדרי הלימודים שוב ושוב ואין יום לימודים אחד דומה לחברו.
אתמול סיפרה לי השכנה שבגן של הבת שלה כבר יש צהרונים, ובאשקלון שוקלים לחזור ללימודים בהדרגה בשעה טובה.
שיערתי שאם כך הוא הדבר, כנראה שגם בית הספר בעירנו כבר פעיל, ואמתלאי יכול להתנסות שוב בחזרה ללימודים בהדרגה בשעה טובה.
דא עקא, שאמתלאי אינו זוכר את הדרך לבית הספר, וכן אינו בטוח באיזו כיתה הוא לומד בשנה זו.
הוא שכח מהו מספר הקו שמגיע לבית הספר (קו האוטובוס, לא קו הטלפון ללמידה מרחוק, אותו הוא מעולם לא זכר).
הוא לא ידע אם מתחילים היום ב 8 או ב 9 או במשמרת שניה החל מ 12. אמנם, נכון שבדיוק לשם כך נועדו חברים, ועליו להתקשר אליהם ולברר את שעות הלימודים, אך אמתלאי לא יכול היה לשאול את חבריו באיזו שעה מתחילים הלימודים מכיוון שהוא אינו יודע מיהם חברי כיתתו הקבועים ומיהם הזמניים שהצטרפו לכיתתו מכל קצווי הארץ. בנוסף מקפיד אמתלאי שלא להתקשר לחבריו כלל כדי שלא ייבהלו מקול צלצול הטלפון אם יחשיבוהו לאזעקה.
כאמור, אם אמתלאי מאחר, יהא איחור זה כאיחור בידיעתי.
אנצל את התזמון ואת השורות הנותרות עד סוף הפתק לספר לצוות בית הספר שאמתלאי החרוץ ניצל היטב את זמנו החופשי בשלוש השנים האחרונות לפיתוח אישי חלומי במיוחד, ופיתוח כושר הסבל של כל סובביו.
את רוב שעותיו בילה בשינה, משחקי מחשב, ניסויים מדעיים-חברתיים מעצבנים על אחותו הקטנה, ובזמנו החופשי כתב ספר בשם "101 אמתלות לילדי ישראל"
פתק זה מתוך הספר. עמוד 34.

יום טוב, פורים שמח, חופשה נעימה וגמר חתימה טובה,
(מאחלת הכל עכשיו, מה שבטוח בטוח)
אמא
הקטע הנ"ל ממש מזכיר את ר' מנדל:)
אהבתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  47  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה