משכנתאות חוץ בנקאיות

שוקולד פרה

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
הבנתי שטריא פתחו מחלקה למחיר למשתכן והם נותנים אפילו 100% זה נכון??

יהודה משכנתאות

משתמש רשום
אפשר לקחת משכנתא מהם 70% משווי של השמאות.
ולאחר שמורידים את הקנס המופיע בהסכם מכר.
ואם כל זה בסדר
ניתן להגיע ל 100% מימון
(אני אף פעם לא עשיתי כזאת עסקה,
אני אומר רק מה ששמעתי שהתחילו עם זה)
הריביות שלהם יחסית יותר יקר מבנק.

ז.א.ב משכנתאות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפיקוח על הבנקים מאפשר לרוכשים נכס להשקעה , לקבל משכנתא בנקאית עד %50 משווי הנכס הנרכש. בנוסף , משקיעים אינם יכולים למנף את הנכס הקיים שלהם לטובת רכישת נכס להשקעה (חילוץ הון עצמי מנכס קיים לטובת רכישת נכס נוסף).
באמצעות משכנתא משלימה של WeCheck משקיעים יכולים למנף גם את הנכס הקיים ל-%85 וגם את הנכס הנרכש ל- %85 .ללא הפתרונות הנוספים של המשכנתא המשלימה, משקיע ממוצע במדינת ישראל נדרש להביא 1 מיליון ש"ח לטובת רכישה של נכס נוסף. ברוב המקרים זה ההבדל בין לעשות עסקה או לא, או לחלופין לרכוש דירה גדולה יותר, טובה יותר, במיקום מרכזי יותר עם אותו סכום הון עצמי. מדובר בשדרוג של פי 3 ו3/1 ביכולת הקנייה של כל משקיע במדינת ישראל.

א. גולד

משתמש פעיל
לא אני מתכוון בדיוק למה שכתבתי.
וויצ'ק לא משעבדים יותר מחצי מהחלק הפנוי, עיינו בכללים שלהם היטב.
85% מימון זה רק במקרה שהבנק משעבד 70% ומעלה.
בדקתי עם נציגה של וויצ'אק, והיא אמרה לי בפירוש שנותנים עד 85%
גם כשיש שיעבוד רק של 50%!
המגבלה של חצי מהיתרה, זה ב- 70% שיעבוד בלבד.
תבדוק את זה שוב.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
בדקתי עם נציגה של וויצ'אק, והיא אמרה לי בפירוש שנותנים עד 85%
גם כשיש שיעבוד רק של 50%!
המגבלה של חצי מהיתרה, זה ב- 70% שיעבוד בלבד.
תבדוק את זה שוב.
אבדוק שוב בלי נדר..
ביצעת?

א. גולד

משתמש פעיל
עדיין לא,
אבל בדקתי לעומק, בשביל תיק שאני עומד להעביר שם, אחרי הבנק.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
תעגכן אם ביצעת, דווקא פגשתי נציג שלהם בכנס סמארט על הרפורמה, אבל שכחתי לשאול.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
אשמח להמלצה על יועץ משכנתאות תותח שמתעסק בחוץ בנקאי?
מה הסיפור,
מדוע צריך חוץ בנקאי?
אני מתעסק עם כולם - ולכל חברה יש את המעלות והחסרונות שלה. הד.נ א. הייחודי שלה.. התמחור והעלויות נלוות, וכו.
בלי לדעת נכון - כולל איך וממי חוזרים לבנק - מתי ולמה, זה עלול להיות נזק של אלפים!!
גם לא תמיד צריך בכלל חוץ בנקאי - אפילו אם ישמם רבים שבטוחים שאין ברירה..

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען
אשמח לעזרת המבינים בתחום,
יש לי משכנתא כיום בבבנק מזרחי באזור 1,400,000 ש"ח, קניתי את הדירה בזמנו במחיר של 1850,000 ש"ח,
כיום הדירה שווה קרוב ל - 3,000,000 ש"ח.
אני מעוניין להגדיל את סכום המשכנתא ע"מ לסגור הלוואות בנקיות (לא המשכנתא) עם ריביות גבוהות והחזר חודשי גבוה,
הבנתי, שיש אפשרות להוציא משכנתת שיפוצים בבנק, אך זה הליך מסורבל שעדיין צמוד לשמאות הישנה.
אשמח לשמוע על פתרונות חוץ בנקאים ע"מ להוציא עוד 600,000 ש"ח למשכנתא או להחליף את כל המשכנתא ולהוציא 2,000,000 ש"ח בחוץ בנקאי.
אודה לעזרתכם.
תודה רבה.

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אך זה הליך מסורבל שעדיין צמוד לשמאות הישנה.
זה לא הליך מסורבל כ"כ.
יש הרבה יועצי משכנתאות מעולים שיודעים לעשות את זה בלי שזה יהיה מסורבל בשבילך.
זה ודאי הרבה יותר זול (בד"כ) מכל פתרון אחר חוץ בנקאי.

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען
זה לא הליך מסורבל כ"כ.
יש הרבה יועצי משכנתאות מעולים שיודעים לעשות את זה בלי שזה יהיה מסורבל בשבילך.
זה ודאי הרבה יותר זול (בד"כ) מכל פתרון אחר חוץ בנקאי.
הבעיה היא שיש לי כיום החזר הלוואות חודשי גבוה מאוד.
מה שמקשה עלי עלי לקחת מבנקים (על אף שכאמור - המטרה היא לסגור את אותם הלוואות),
והבנתי שבחוץ בנקאי פחות מתעכבים על זה ויותר מסתכלים על ערך הדירה,
מה גם שבחוץ בנקאי אני יכול להצהיר רשמית שהמטרה היא לסגור הלוואת ובבנקאי אי אפשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה