אביזרים לרכב מערכת מולטימדיה לרכב

א גוטא מנט'ש

משתמש צעיר
אולי משהו יודע,
מחפש מולטימדיה אנדרוראיד לסובארו טרביקה B9 רכב קצת נדיר ולא הכי מוכר נראה לי יבוא אישי...

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם יש למישהו קישור מומלץ להונדה אינסייט 2011 כולל מצלמת רוורס אני אשמח
תודה!

שלמה ברנד

משתמש פעיל
@שלמה ברנד יש אפשרות שתעלה לינקים של מה שהזמנת?
אני הזמנתי לכל מיני רכבים ולכן כדאי לחפש לפי דגם ושנה ואז אפשר לחבר לבד
תודה. אבל לחפש בעלי אקספרס גם אני יודעת. חשבתי שיש לך המלצה על חברה/סוג ספציפי...
בגדול בעלי אקספרס צריך רק לחפש מפרט טוב לפחות 2 גיגה ראם ומומלץ גם עם G4 ואז זה חוסך נטסטיק
והכל פחות או יותר אותו דבר חוץ מחברה אחת שזה נקרא משהו יותר על רמה אבל הוא עולה הרבה יותר באיזור ה1000+
תלוי לאיזה רכב
אפשר קישור למערכת תואמת מאזדה 5 שנת 2008?
תודה רבה.
אני הזמנתי את זה וזה ממש מוצלח https://he.aliexpress.com/item/4001...w_Detail&utm_content=47843&utm_source=admitad

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה