דרוש מידע מענק עבודה 2023 - "מספר נכסים לא מזכה"?

זבון וזבין

משתמש מקצוען
אני מאמין שדיווחת כדירה חליפית ולכן מבחינת המיסוי הדירה מוגדרת כדירה יחידה חד משמעית!!
דיווחתי שאני הולך למכור את הדירה השניה (כדי לא לשלם מס רכישה) ואכן מכרתי את האחרת לאחר 4 חודשים,

אגב,
לך עדיין מופיע מספר נכסים לא מזכה ?
אני מפחד להישאר אחרון.....

בנימין 5850

משתמש פעיל
דיווחתי שאני הולך למכור את הדירה השניה (כדי לא לשלם מס רכישה) ואכן מכרתי את האחרת לאחר 4 חודשים,

אגב,
לך עדיין מופיע מספר נכסים לא מזכה ?
אני מפחד להישאר אחרון.....
אכן כן עדיין מליונר,
דיברתי איתם ושלחו לי טופס הצהרת נכסים למלא ולשלוח דרך האזור האישי,
אגב גם אני בשנת 2022 מכרתי את הדירה החליפית אבל גם בשנת 2021 היו בבעלותי 2 נכסים והייתי זכאי ללא שום בעיה, כי הופיע אצלם שהדירה השניה היא חילופית והמס רכישה מוקפא
מאוד מוזר לי שדווקא הם שיודעים בדיוק מה יש לי ומה אין לי, מבקשים שאשלח להם טופס הצהרת נכסים כאילו הם לא יודעים שיש לי רק דירה אחת,
סתם בירוקרטיה מיותרת..

קבצים מצורפים

• מספר נכסים.pdf
    KB 592.6 · צפיות: 73

נחמה פנינה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הגשתי בקשה בדואר ביום חמישי,
עכשיו נכנסת לאתר וכתוב 'מספר נכסים לא מזכה'
התקשרתי אליהם אמרו שישלחו לי טופס הצהרה על מספר נכסים ולשלוח אותו חתום
יש עוד מישהו שקיבל את הטופס?
פשוט לא ככ מבינה איך למלאות אותו.
תודה

ציפורנית

משתמש פעיל
אשמח לדעת אם הסתדר לכולכם
או שרק לי זה עדיין על מס נכסים לא מזכה?
וכן האם צריך למלא את ההצהרה על מספר נכסים או להמתין שיסתדר?

זבון וזבין

משתמש מקצוען
גם לי עדיין לא הסתדר גם לאחר שליחת הטופס (פעמיים....).
דברתי כעת איתם (לאחר שלא התייחסו לפניותיי באתר) והנציג אמר לי שב-12 לחודש (מחר) אמור להתבצע סנכרון עם המידע של מיסוי המקרקעין ואז יתבטלו כל ההודעות (השגויות בלבד) של מספר נכסים לא מזכה,
ציין שאין צורך לשלוח הצהרות - רק לאחר הסנכרון,
וגם שיש אפשרות שזה יידחה ליום חמישי.

sap13

משתמש מקצוען
הוקדמה הפעימה להיום. כי ה-15 יוצא בשבת.

בנימין 5850

משתמש פעיל
דברתי כעת איתם (לאחר שלא התייחסו לפניותיי באתר) והנציג אמר לי שב-12 לחודש (מחר) אמור להתבצע סנכרון עם המידע של מיסוי המקרקעין ואז יתבטלו כל ההודעות (השגויות בלבד) של מספר נכסים לא מזכה,
ציין שאין צורך לשלוח הצהרות - רק לאחר הסנכרון,
וגם שיש אפשרות שזה יידחה ליום חמישי.
הסתדר לך?
לי עדיין לא.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
הסתדר לך?
לי עדיין לא.
עדיין לא,
אבל יש תירוץ חדש....

התקשרתי לנציג - והוא אומר לי שהדוח שהוגש טרם תוקצר....
(יצויין - שהשנה לראשונה אשתי התחילה לעבוד כעצמאית - והגשנו דו"ח 1301 לפני יותר מחודש,
הפקיד טוען שזה יכול לארוך עד חצי שנה),

אשמח למידע מהמבינים:
1. כמה זמן אכן לוקח להם לתקצר את הדוח ?
2. אם אכן כל מי שזה לא תוקצר - לא מקבל מענק עבודה בינתיים ?
3. באתר עדיין מופיע מספר נכסים לא מזכה (בדיווחים אכן מופיע שהדוח הוגש וטרם תוקצר)

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
עדיין לא,
אבל יש תירוץ חדש....

התקשרתי לנציג - והוא אומר לי שהדוח שהוגש טרם תוקצר....
(יצויין - שהשנה לראשונה אשתי התחילה לעבוד כעצמאית - והגשנו דו"ח 1301 לפני יותר מחודש,
הפקיד טוען שזה יכול לארוך עד חצי שנה),

אשמח למידע מהמבינים:
1. כמה זמן אכן לוקח להם לתקצר את הדוח ?
2. אם אכן כל מי שזה לא תוקצר - לא מקבל מענק עבודה בינתיים ?
3. באתר עדיין מופיע מספר נכסים לא מזכה (בדיווחים אכן מופיע שהדוח הוגש וטרם תוקצר)
בעיקרון זה לוקח עד תשעים יום,
צריך סבלנות,
אבל יש אנשים שמרוויחים מזה כי הם מקבלים כמה פעימות ביחד, ואז נכנס סכום גדולבפעם אחת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה