דרוש מידע מענק עבודה 2023 - "מספר נכסים לא מזכה"?

בנימין 5850

משתמש פעיל
יש מישהו שכבר קיבל החלטה?
לי אמרו אתמול בטלפון שהיום יהיו החלטות סופיות,
אצלי עדיין מופיע שיש לי מס’ נכסים ואני לא זכאי,
החלטתי שהם יודעים מה הם אומרים ואני מאמין להם..
יצאתי למסע חיפושים אחרי נכסים אבודים שבבעלותי,
נחזור לעדכן אותכם שיהיו התפתחויות...

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
האם זה כבר הסתדר ?

זבון וזבין

משתמש מקצוען
בקשה מהמבינים:

מי שמכר את דירתו וקנה דירה אחרת - אבל בתווך היו כמה חודשים שהיו בבעלותו 2 דירות - האם זה מבטל את הזכאות לקבלת מענק עבודה ?

בתודה מראש

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
שלום וברכה

ראשית, תזכורת לכל ציבור העובדים - להגיש עכשיו בקשה למענק עבודה עבור שנת 2022.
ועכשיו לשאלתי, בשנה שעברה קיבלתי מענק עבור שנת 2021, ועכשיו כשהגשנו אני ואשתי בקשה על שנת 2022 ואני בודק לפי מספר תביעה באתר של רשות המיסים מופיע לי שאיני זכאי "עקב מספר נכסים בלתי מזכה"
יש לי דירה אחת שהיא בבעלותנו, ומעבר לזה אין לי שום זכות בנכס וכ"ש לא דירה נוספת.

שתי שאלות בדבר:
  1. יתכן שלא מופיע שם מידע מעודכן?, שהרי הם כותבים שייקח להם 90 יום לבדיקת הבקשה או עד 15/07, ואנחנו הגשנו ממש לאחרונה, מצד שני למה מופיע אי זכאות ועוד מאותה סיבה לשנינו. אם מישהו יודע מהניסיון שלו.
  2. מהו מספר הנכסים שלא זכאים בו, ומה הם מזהים בטעות כנכס.
תודה רבה מראש לכל העונים
סיפור זהה לשלנו.
כנראה המחסן המוצמד לדירתינו נקלט כנכס.
הוצאנו אישור עו"ד של הקבלן.
לא הצלחנו לסדר את הענין .

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
אני דיברתי איתם בטלפון, ענה לי נציג שלהם ליצן אמיתי ואז והוא אומר לי שהם נותנים החלטות על סמך נבואות שהם רואים שיהו לי מס’ נכסים בעתיד ולכן כבר מעכשיו אני לא זכאי,
ברגע הראשון הייתי בטוח שהתקשרתי בטעות לקו של בדיחות ואז הוא אומר לי שזה בצחוק וצריך שיהיה קצת הומור גם בעבודה המשעממת שלו

בקיצור השנה זה נראה שדחו את כל הבקשות עד ל - 15/07
חחח חמודדד:ROFLMAO::ROFLMAO:
אהבתי את ההומור
עדיף נציגים כאלו ולא נציגים שנרדמים עוד בפתיח....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה