ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איך ניתן לפתוח שרשור חדש בייעוץ משכנתאות? יש לי כמה משכנתאות שאני רוצה לקבל חוות דעת ... תודה
וואלה?? רק עכשיו אני שם לב שאין את האופציה לנושא חדש. מוזרררבלית ברירה לשרשר לפה

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
משכנתה מחזור.
400000 קבוע לא צמוד 3.8 ריבית 25 שנה
350000 משתנה לא צמוד 3.43 ריבית ל 25 שנה
250000 פריים 1.4 ריבית ל 30 שנה
הכנסות כ 15000 סך הכל
דירה שווה 2,000,000 ש"ח
נורמלי או יקר?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
משכנתה מחזור.
הכנסות כ 15000 סך הכל
דירה שווה 2,000,000 ש"ח
נורמלי או יקר?
ממש לא זול.. צריך לדעת עוד קצת פרטים. יש עוד הלוואות בבנק? חזר צ'קים? התנהלות נורמאלית? בגדול אפשר הרבה יותר טוב

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
משכנתה מחזור.
הכנסות כ 15000 סך הכל
דירה שווה 2,000,000 ש"ח
נורמלי או יקר?
אם החלטתם ללכת לבד תעשו עוד סבב בנקים. מציע להתייעץ עם יועץ איך להגיש את הטפסים למקסם הגשה טובה להצעה טובה. ואולי בכלל לקחת יועץ.. יכול לשפר מאוד משמעותי

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
משכנתה מחזור.
הכנסות כ 15000 סך הכל
דירה שווה 2,000,000 ש"ח
נורמלי או יקר?
אגב אם זה מיחזור מה המצב כיום? תשלח צילום מסך של המשכנתא היום.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
במילה אחת: י-ק-ר !!
ועוד במיחזור.
צודק לגמרי. הייתי עדין מדי אבל מעדיף להגיב ככה , אולי הבן אדם שילם ליועץ לא מעט כסף וחבל לי לבאס אותו עוד יותר. יבין בעדינות שזה לא ממש מוצלח

נערך לאחרונה ב:

ארי62

משתמש פעיל
שואל בשביל חבר:
יש לו דירה בשווי 900,000 ללא משכנתא , בעקבות המצב וההבנה שנותנים לדירה שניה 70%, חושב לקנות דירה נוספת ב 1,200,000, ללא הון עצמי ובמשכון 2 הדירות.
אופציה שניה לרכוש דירה מעט יותר זולה ולשפץ את הדירה הנוכחית
אמור לעבור חלק מבחינת הבנקים?
)לא שואל מבחינה תזרימית או כלכלית, נטו אם הבנק יתן לדבר כזה לעבור...)
ד.א.יש לי חבר שטוען שקיבל על משכנתא 750,000 שליש פריים מינוס 0.6 .שליש 3.2 ועוד שליש 2.2, לא זוכר בדיוק מה קלצ מה משתנה,
זה הסדר גודל היום?
גם בדירה שניה?
תודה רבה!! :cool:

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שואל בשביל חבר:
יש לו דירה בשווי 900,000 ללא משכנתא , בעקבות המצב וההבנה שנותנים לדירה שניה 70%, חושב לקנות דירה נוספת ב 1,200,000, ללא הון עצמי ובמשכון 2 הדירות.
ד.א.יש לי חבר שטוען שקיבל על משכנתא 750,000 שליש פריים מינוס 0.6 .שליש 3.2 ועוד שליש 2.2, לא זוכר בדיוק מה קלצ מה משתנה,
זה הסדר גודל היום?
גם בדירה שניה?
בעיקרון משכנתא דירה שניה נותנים רק 50 אחוז. אפשר למשכן גם את הדירה הראשונה בשביל השאר והלבד שלא יעבור את ה 90 אחוז. זה הרשמית.
מעשית? מצהירים על מכירת הדירה הראשונה על מנת לקבל 70 אחוז לנכס המקנה . השאר מהדירה הראשונה
לגבי הריביות. עם הכנסות טובות חשבון טוב אפשר לקבל את הריביות האלה ואפילו טיפה יותר טוב בקלצ. וזה 2.2 זה משתנה צמוד וגם בו במצב מצוין אפשר אולי לשפר מעט.. אבל עדיין זה ריביות בסדר גמור
לא לשכוח שהמצב שלא מוכרים את הדירה הראשונה יש מס' דירה שניה של 5 אחוז עד לאחרונה זה היה 8 אחוז.. בהצלחה

ארי62

משתמש פעיל
בעיקרון משכנתא דירה שניה נותנים רק 50 אחוז. אפשר למשכן גם את הדירה הראשונה בשביל השאר והלבד שלא יעבור את ה 90 אחוז. זה הרשמית.
מעשית? מצהירים על מכירת הדירה הראשונה על מנת לקבל 70 אחוז לנכס המקנה . השאר מהדירה הראשונה
תודה על התשובה.
השאלה אם אחרי שהוא מקבל אפילו 50 על החדש, ובנפרד הוא מבקש על הקיימת עוד 50 אחוז בלי לפרט שזה עבור החדשה,למשל עבור שיפוץ,(אבל בסך הכללי זה כן יהיה 100%) זה בסדר? והם לא דורשים ריביות גבוהות יותר?
החזר שלו יהיה שליש מההכנסה הפנויה,עבור בלגן כזה יתכן שידרשו הכנסה פנויה יותר גבוהה?
לגבי הריבית שכתבתי זה היה נראה לי ממש הזוי שהוא קיבל כזה קצת (הייתי בטוח שהוא מתבלבל...) אז אתה אומר שבמצב הנוכחי אפשר אפילו להשיג טוב יותר?

יצחק משולם

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שואל בשביל חבר:
זה הסדר גודל היום?
גם בדירה שניה?
אני לא מקצועי אבל לפע הבנתי ה70% זה לא בשביל דירה אלא רק משכנתא על דירה קיימת (דהיינו האופציה שהוסיפו בקורונה ללוות 70% זה משכנתא לכל מטרה חוץ מרכישת דירה ואילו עבור רכישת דירה זה נשאר על חמישים אחוז) ועל כן נראה שהאופציה השניה יותר תעבור (לקחת 50% עבור דירה שניה ועוד 20% עבור השיפוץ)

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תודה על התשובה.
השאלה אם אחרי שהוא מקבל אפילו 50 על החדש, ובנפרד הוא מבקש על הקיימת עוד 50 אחוז בלי לפרט שזה עבור החדשה,למשל עבור שיפוץ,(אבל בסך הכללי זה כן יהיה 100%) זה בסדר? והם לא דורשים ריביות גבוהות יותר?
החזר שלו יהיה שליש מההכנסה הפנויה,עבור בלגן כזה יתכן שידרשו הכנסה פנויה יותר גבוהה?
לגבי הריבית שכתבתי זה היה נראה לי ממש הזוי שהוא קיבל כזה קצת (הייתי בטוח שהוא מתבלבל...) אז אתה אומר שבמצב הנוכחי אפשר אפילו להשיג טוב יותר?
ריביות לשיפוץ יותר גבוהות. צריך חשבוניות עבור הכסף לשיפוץ. לכל דבר יש פתרונות.. פיקטיביות. קשרים עם השמאי ..... וכו
יותר הגיוני להצהיר על 70 אחוז לדירה החדשה ומכירת הקיימתתוך 18 חודש..

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שואל בשביל חבר:
זה הסדר גודל היום?
גם בדירה שניה?
לדירה שניה אפשר רק 50 אחוז.. אלא אם מצהירים על מכירת הקיימת

Michel1990

משתמש רשום
אשמח לחוות דעת על המשכנתא,
תודה מראש
Screenshot_20201022-161230.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה