מטבח אנגלי ( עם חיטובים) למשפחה עם ילדים מומלץ?

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לקוחה שלי משפחה עם ילדים קטנים מאוד אוהבת מטבח אנגלי.
מומלץ? מאיזה חומר?
שלייפלאק לא רגיש מידי?
פולימר עמיד? מומלץ? או עדין מאוד גם?
לשכנע לפורמיקה?

כל תשובה תעזור.

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אין עניין לשכנע,
חשוב לזהות ולכוון למה שהכי מתאים לסדרי העדיפויות הספציפיים של הלקוחה
תציגי יתרונות וחסרונות לכל בחירה
וכמובן ששלייפלאק רגיש יותר

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון אני רוצה שתצא עם מה שהיא חולמת. לכן אני שואלת עם פולימר גם מאוד רגיש ופגיע?

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה עזרת לי מאוד!
פשוט היו שאמרו לי שזה מאוד רגיש אז רציתי לשאול עוד חוות דעת

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה כן רגיש אבל לפגיעה כלומר דפקות מכות וכ'ו

בריקים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מנסיון רב עם פולימר:
פרקטי מאד לנקיון. מבחינת הבליטות ברוב הדלתות זה לא מקבל לכלוך. צריך לבחור דלת בלי חיטובים מדי עמוקים וקטנים.
הרגישות שלו מתחלקת לשניים: באיזורי החום - סביב כיריים מעל מיחם שבת, בדלת המיקרוגל מעל התנור וכו' הוא עלול להתחמם ולהפתח. יש אחריות חברה חמש שנים, גם מההחלפה.
כמו"כ הוא עלול להידפק מדברים חדים, ולהיפצע. אבל זה לא קורה מדפיקה עם מזלג, למשל, אלא מדברים באמת אגרסיביים.

שירה ב

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעיה שלו זה עיוות מחום
החומר עלול להתקלף בפינות.
ברור שפורמייקה זה הכי פרקטי!
מה שכן, אם פולימר אז רק של חברה איכותית כי יש הבדל באיכות!

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
תוכלי לכוון אותה לסטייל קצת יותר כפרי, ואז לא נורא אם יש שריטות בשלייפלאק.
נכון
יש כלל שאני אוהבת לומר באדריכלות
מתיישן וטוב לו / מתיישן ורע לו
חומר איכותי כשהו מתיישן הוא עדיין שווה! ויוכיחו זאת כל סגנון הענתיקה ושאבי שיק למינהם
ולעניינו- פולימר זה ציפוי פלסטי - כשהוא מתקף זה נראה הרבה יותר רע וגם חסר אפשרות לתיקון בהשואה לעץ מצופה בצבע כמו שלייפלק לדוגמא שגם אם נשרט וכו יש יותר אפשרות לתקן
יש לי עוד הרבה דוגמאות לזה -למשל חיפוי אבן -כשזה בא מחומר טבעי כמו אבן חצובה או אבן גיר (גם אם היא מיוצרת במפעל זה עדיין דומה למרקם של אבן-) חיופי כזה יראה טוב גם בעוד 30 שנה
אבל כל דבר שהוא דמוי -(קרמיקה דמוי בן או טפט -הכי גרוע בעיני)כשהוא יתקלף או ישבר -תתגלה התרמית;)

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לייק ענק!!!

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תוכלי לכוון אותה לסטייל קצת יותר כפרי, ואז לא נורא אם יש שריטות בשלייפלאק.
נכון
יש כלל שאני אוהבת לומר באדריכלות
מתיישן וטוב לו / מתיישן ורע לו
חומר איכותי כשהו מתיישן הוא עדיין שווה! ויוכיחו זאת כל סגנון הענתיקה ושאבי שיק למינהם
ולעניינו- פולימר זה ציפוי פלסטי - כשהוא מתקף זה נראה הרבה יותר רע וגם חסר אפשרות לתיקון בהשואה לעץ מצופה בצבע כמו שלייפלק לדוגמא שגם אם נשרט וכו יש יותר אפשרות לתקן
יש לי עוד הרבה דוגמאות לזה -למשל חיפוי אבן -כשזה בא מחומר טבעי כמו אבן חצובה או אבן גיר (גם אם היא מיוצרת במפעל זה עדיין דומה למרקם של אבן-) חיופי כזה יראה טוב גם בעוד 30 שנה
אבל כל דבר שהוא דמוי -(קרמיקה דמוי בן או טפט -הכי גרוע בעיני)כשהוא יתקלף או ישבר -תתגלה התרמית;)

לא מסכימה עם הנאמר למעלה.
שלייפלק הוא כל כך רגיש, שהוא לא מתאים גם בבית בלי ילדים במטבח לדעתי.
אצלי ממש רציתי לשלב שלייפלק, אבל היה חשוב לי הפרקטיקה, ובסוף עשיתי רק את הקלפות למעלה בשלייף - מה שאומר גם פחות בשימוש, פחות פגיע, ובכלל לא נגיש לילדים. ובכל זאת מהר מאד נהיו לי דפיקות בכל מיני מקומות, ואני אחת ששומרת. אבל מה אפשר לעשות אם בדיוק מחליק לך מזלג מהיד וכו'. אני לא באמת חושבת שיטרחו לתקן את החזיתות כל כמה חודשים...
ולא, אני לא חושבת שהמראה הכפרי מצדיק מראה פגוע ושרוט של חזיתות שהוקרבו על מזבח השלייפלק.
שלא תבינו לא נכון - אני ממש חובבת שלייפלק, ומתכננת הרבה ריהוט בגימור זה, או משולב, אבל לא במטבח חרדי פעיל עם ילדים.

חנה שטרסר

משתמש מקצוען
יכולה להמליץ מהנסיון שלי, מי שאוהב את הסגנון האנגלי- שילך על זה, ורק על זה
ראיתי מטבח מפולימר ולא התחברתי נראה פלסטי וכאילו לא אמיתי ,
לעומת העץ- מראה יפהפה ונותן תחושה מאד נעימה
אצלי המטבח-צביעה בתנור , בבית פעיל (שישה בנים, ב"ה)
ויש כמובן דפיקות (קטנטנות, בעיקר בפינות 1-3 מילימטר)
הנגר השאיר לי קופסה עם צבע ואחת לכמה חודשים אני עוברת עם מכחול דק
אין ספק - זה לא מתאים לכל אחת , צריך לדעת זאת מראש- ולהחליט האם שווה

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אז מה את עושה בתכנון חדרי ילדים לפי הזמנה אישית? איזה ציפוי?
פורמיקה -יש בה קנטים דוקרים

פורמיקה שעשויה נכון אצל נגר איכותי - אין לה שום קנט דוקר.
וכן, לבתים חרדיים ישראליים - בהחלט מתאים יותר פורמיקה בארונות חדרי ילדים, מאשר שלייף.
עשיתי שלייף בחדרי ילדים בבתי רפאים של חוצניקים שקנו כאן דירות יוקרה להשקעה. זה לא בשימוש יומיומי, ופחות מועמד לפורענות.

מילולית

משתמש מקצוען
אם יש הגבלה של כסף-ממליצה על פולימר. קל לניקוי כמו פורמייקה. רק צריך להזהר מאד עם מים חמים שלא ישפך מהשיש על המגירות העליונות. זה מקלף את הפולימר.
אם אין הגבלה של כסף הייתי הולכת על עץ מלא. אם הלקוחה אוהבת סטייל זה הדבר האמיתי.
(רק אם הילדים לא בועטים בארונות באופן יומיומי ומורחים בפלסטלינה ודבק חם כמובן...).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה