דרוש מידע מחירי שכירות לדירת 3 חדרים ברמת בית שמש ד

די

משתמש סופר מקצוען
לא שבערים החרדיות האחרות מחירי השכירות זולים יותר
כמה עולה שכירות לדירת 3 חדרים (אמיתית) בביתר?...
אז נכון בביתר יש הרבה יותר "יחידות"

מ.ז.

משתמש חדש
מה המחיר של דירת 3 חדרים ב ד-3 שדרות האמוראים כמעט 100 מ"ר בנוי וכ 35 מ"ר מרפסת, קומה ראשונה?

10118

משתמש חדש
אני מחפש דירה 3 חדרים בד3' או ד2' לכניסה מידית או בחודש הבא 01/08
0527168536
תודה

מ גולד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
באיזה סכום נראה לכם הוגן להעלות לשוכרים קיימים
מחיר שכירות של דירת 3 חדרים בריש לקיש? (קומה 5)
משלמים כעת 3,000 ש"ח (מלפני שנתיים-כשהיה שפע של דירות.)
אנחנו לא רוצים להפסיד את העליה המטורפת, וצריכים כל שקל,
מצד שני הם כבר בדירה, לא ריאלי להקפיץ ב-1,500 ש"ח...
(ואנחנו מרחמים עליהם כי הם גם לא ימצאו דירה אחרת בפחות מהסכום הזה ..)

Yael T

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רב המשפחות שהעלו להם את השכירות ממחיר כזה
כי אז אלו היו המחירים,
העלו להם ב 800-900 הכי הרבה
חוזה לשנה ואח"כ עוד עלייה
לא מעלים בכזה דרסטיות זו דעתי

לארג'

משתמש מקצוען
תלוי עד כמה הם שוכרים טובים,ומן הסתם הם מודעים למחירים החדשים
סורי אבל עם רחמים זה לא יגמר עכשיו תעלה ב800 ואז שנה הבאה שיעלה ל5 אלף שוב תפסידו?
לא יודע מה הייתי עושה במקרה כזה,אבל אפשר לומר להם שהם משלמים פחות 50% מהשוק, ושאתם לא רוצים להעלות בבת אחת וכו'
אם אתה אומר צריכים כל שקל אז לא הייתי נחנק בגלל אי נעימות,לשיקולכם

נתנאל ...

משתמש חדש
שלום עליכם גולד...
מעניין אתה מבניין 21? אם אתה זוכר, שמי נתנאל, לפני שנה בערך היו לי דיירים שלטענתכם עשו לכם המון צרות בבניין ודברים לא נעימים... עד שהרב של השכונה דיבר איתי.

על כל פנים, עכשיו ממש היה לי מקרה דומה עם הדייר שלי, אבל הם שילמו 3,600 אז העלייה שהעלתי להם ל4,200 [וגם זה אחרי התחשבות..] זה 600 ש"ח שזה עוד נבלע ביחס לקפיצה המטורפת שהייתה שם.. וגם הדגשתי לו ששנה הבאה המחיר יהיה 4,600 ומעלה.. לפי ערך השוק והוא קיבל בהבנה מלאה והסכים וכו'...
תשמע, בסוף אנחנו בעלי הדירות משלמים המון כסף גם על המשכנתא ובפרט בשנים האחרונות שעלתה ב1,500 ש"ח מינימום לבן אדם [אני עם משכנתא של 650,000 סך הכל, מה יגיד אדם שהמשכנתא שלו היא 1,000,000? עלה לו בהתאם..
ואנחנו גם גרים בשכירות ומעלים לנו...
הדירה שקנית נועדה כדי שתרוויח אין מה לעשות... כמובן שלא צריך להיות חסר אנושיות ולהעיף אותם או להעלות לכם ב1000 ש"ח מכה אחת.. [למרות שאצלי בבניין עשו ככה לשכנה שלי, הבעל דירה אמר לה עוד מילה אני מוציא אותך יש לי אנשים בתור...] אבל חייב להעלות לכיוון בהדרגה
אני הייתי עושה במקומך דבר כזה:
מעלה ב600 ש"ח לחצי שנה הקרובה, ובעוד 600 אח"כ, כך שתוך שנה לפחות תגיע ל4,200, ואח"כ להעלות לפי העניין אם ימשיך במחיר הזה [4,600+] אלא אם כן שווה לך 400 ש"ח פחות בגלל שהם דיירים נוחים ומשלמים בזמן וכו'..
זה לא הגיוני שתקבל 3,000 אם אתה יכול לקבל 4,600-4,800 בקלות ממש! ואתה צריך כל שקל! תגיד לדיירים שלך שאנחנו ממש מבינים אבל אין מה לעשות.. כולנו באותה סירה..

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה