דרוש מידע מחזור משכנתא - איזה בנק הכי משתלם היום

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
שלום,
אני מעונינת למחזר משכנתא שלקחנו לפני כשנתיים.
בזמנו שילמנו ליועץ משכנתאות כמעט עשר אלף ש"ח...כך שאני מעדיפה לעשות את זה לבד.
ב"ה מאז גדלו ההכנסות שלנו, כך שלכאורה יש לנו יותר אופציות.

מישהו יודע היכן נוכל לקבל את הריביות הכי נמוכות??

(בזמנו המליצו לנו על מזרחי טפחות אך לא עמדנו בקריטריונים שלהם)
תודה רבה לכל המסייעים!

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לנסות לבד, אף פעם לא עולה כסף, פשוט תכינו את כל הניירת ותיגשו לכל בנק שעולה בדעתכם, לאחמ"כ תשוו בין ההצעות.

תמיד תוכלו אח"כ ללכת ליועץ לראות אם הוא משפר את התנאים.

בנק ירושלים נקראים יקרים רצח, אז לא כדאי, ירושלים ופאג"י נקראים נודניקים נורא, על כל חריגה של שקל, יוציאו לכם את המיץ, וכשתבואו להפקיד את השקל החסר, יסרבו לקבל לפני שתביאו אסמכתאות מאז בריאת העולם, מהיכן הגיע השקל הזה.
נשארו הגדולים, פועלים/לאומי/מזרחי-טפחות/דיסקונט/מרכנתיל.
בהצלחה.

מדיה-לי

משתמש מקצוען
אם גדלו ההכנסות, נסו שוב את מזרחי.
(לא מחייב ששם תמצאו את הריבית הנמוכה ביותר)
מה גם שאם באפשרותכם בעקבות גדילת ההכנסה להגדיל במעט את ההחזר החודשי- זה כבר חיסכון בריבית.
בכל מקרה אולי כן כדאי שתבררו על יועץ-
במחזור משכנתאות אני מכירה יועצים שאם לא חוסכים אז לא משלמים.
לפעמים שווה לשלם בין 5-10k ליועץ ולחסוך סכומים ניכרים יותר לטווח הרחוק.

רעננית

משתמש צעיר
מזרחי טפחות הוא לא הבנק שייתן הצעה טובה מראש.
אחרי מו"מ בבנקים אחרים יש על מה לדבר..

משהו כזה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
יש חברות שאת הכסף שלהם גוזרות מתוך החסכון שהם עשו במשכנתא שלכם, וזה בשונה מיועצים פרטיים שלהם צריך לשלם,
בכל מקרה רק לידיעה אפילו באותו בנק עצמו אפשר לקבל 2 הצעות שונות, זה משתנה מסניף לסניף!!!, לא יאומן! גם אני לא האמנתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה