תח"צ כמו לוחמי ימ'מ מסתערים על אוטובוסים בירושלים

מצב
הנושא נעול.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יש מבקר באלעד יהודי עם כיפה סרוגה שפשוט מעיף אנשים פיזי אפילו ילדים קטנים וילדות איך מטפלים בזה?
מתלוננים ושוב פעם מתלוננים ומצלמים ומתלוננים שוב ואם זה לא עוזר לגשת לנהג ולבקש לעצור את האוטובוס ולהזמין משטרה

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש מבקר באלעד יהודי עם כיפה סרוגה שפשוט מעיף אנשים פיזי אפילו ילדים קטנים וילדות איך מטפלים בזה?
אני באמת לא מבינה איך אפשר להעיף פיזית.
איך?!?! עד שהוא יפול באמת על גבר אחד שיעמיד אותו במקום.

בוסו

משתמש מקצוען
אני כן כ-70 שח למי שמעניין, וחופשי חודשי שייגמר ב1 לחודש (עוד יום - יומיים לעתי)
מנסיון אם יש לך חופשי לכל הארץ לא כדאי שיהיה ערך צבור
כי תגלה שהוא לאט לאט נגמר
לא יודע למה אבל לפעמים זה מחייב נסיעה גם לבעלי חו"ח

פנוי להקשבה

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אתה כ"כ בטוח שיהודים בהכרח היו עושים את זה ביותר רגישות והתחשבות?
כי אני למשל לא בטוח כ"כ...
באזור מגוריי, יש פקח בעל תשובה כזה נשמה טובה מדבר ממש בנועם הוא מתייחס בכבוד וככה גם מחזירים לו,
כנראה באזור הצפון דברים שונים,
אל תשכחו שעיקר התלונות זה על ערביי מזרח ירושלים שכידוע הם עוונים במיוחד
ומן סתם לפני רגע יצאו מדרשה מסיתה,בעלת תוכן עמוק של התנופפות חרב וצעקות מקפיאות דם,
והתוצאה בהתאם...

בטח שכן! איפה זה נשמע שמרימים ידיים על ילדים

בדיוק. מה זה יעזור אם רק תשמור?!
עוד ילדים ואנשים ימשיכו לסבול.
מי שמכיר אותו יודע שהוא לא בסדר אבל שלא ישמע חלילה שאני מוציא שם רע על כל המבקרים של אלעד

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה