תח"צ כמו לוחמי ימ'מ מסתערים על אוטובוסים בירושלים

מצב
הנושא נעול.

אלמון פלמון

משתמש רשום
כתיבה ספרותית
הם מחכים ברכב בסוף רמות ד סימו לב תחנה אחרונה של רמות לפני קבר שמואל הנביא
מחכים שם, ולא רק שם,
בהמון המון תחנות,
באורח קבע הם ממתינים לדרך אגד שיגיע,
ואז...
או, אז מסתערים בכל כוחם על קרבנותיהם החרדים.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
יש הגיון שיהיה יותר אי תיקופים אצל חרדים, לא בכוונה. ולכן יש יותר אפשרות לדוחות.
א. אפליקציית רב פס. כיוון שהשימוש היחיד למי שאין סמארטפון הוא רב קו, אז לפעמים הוא מתרוקן ולא יודעים שהכרטיס התרוקן, וגם שהוא צריך לגשת למכשיר התיקוף ולא תמיד הוא יכול ברגע הראשון.
ב. האוטובוסים העמוסים מונעים מלהגיע למכשיר. וכמובן, תערובת גברים נשים.
ג. עלייה עם כמה ילדים לאוטובוס שוב יכולה לעכב מלתקף ברגע הראשון.

האם עושים משהו חוץ מלתת דוחות? האם חושבים גם מה אפשר לעשות בנידון הזה? למשל, עוד מכשירי תיקוף ליד הספסלים. תשלום כעין רב פס ע"י הקשת מס' קוד אוטובוס בטלפון, הטענה של רב קו בתוך האוטובוס/תשלום באשראי. כל הדברים האלה יורידו את מס' הנוסעים שאינם מתקפים. האם מנסים לבוא ולפתור את הבעיות האלו?

אלמון פלמון

משתמש רשום
כתיבה ספרותית
למה צריך להיות תמיד מסכנים?
למה כל דבר קשור לחרדים?
מי שלא משלם הוא גנב ומגיע לו התנהגות ברוטלית.
ולצערנו החרדים הם אלה שלא משלמים, אז מה אפשר לעשות להתלונן על הפקחים, תתלונו על החרדים שלא משלמים.
ואגב, הטופס של תלונות הציבור במשרד התחבורה מאד פשוט ונח אני משתדל למלא על כל איחור או חריגה ורואה שיפור בחוש!
תפסיקו להיות מסכנים ונרדפים.
אפי' תודה אחת לא קיבלת...
רואים שאתה אף פעם לא נתקלת בתופעות הללו,
ברור שזה קשור לחרדים,
הם לא מעיזים כי הוא זה לעשות את זה לחילוני ברברי שרק יתחילו עמו בשיחה, הם ינפנפו אותו מכל וכל,
משם לא תצא להם ישועת הקנס...
ובכלל, מי מדבר פה על גנבים?
מדובר פה על כך שהנוסעים עוד לא הספיקו לשלם,
ויישר הם מתנפלים עליהם, או סתם טעויות אנוש,
הציבור החרדי ישר לאין ערוך, ולאין השוואה,
מעמיתינו החילונים.
אנחנו נפסיק להיות מסכנים ונרדפים, ברגע שיפסיקו לרדוף אותנו.

לא חכמה ליסוע ברכבים חדישים, להתנהל כגביר,
ולומר לכל העניים הנרדפים:
"תפסיקו להיות מסכנים ונרדפים"...

ראובן שפירא

משתמש פעיל
אם הייתי מדרג את הפקחים בכל החברות, נראה לי שהדירוג הוא כך:

קווים במקום הראשון, הכי נוחים. פקח אחד, עובר במתינות על כל האוטובוס, עוזר לילדים וקשישים לתקף, וכו'. אף פעם לא ראיתי אותם נותנים קנס.

אקסטרה/סופרבוס במקום השני. יש שם כאלו וכאלו, אי אפשר להכליל את כל הפקחים שלהם יחד, יש שם כאלו שנחמדים מאוד ויש כאלו כמו באגד.

דרך אגד/אגד - מזעזע בכל קנה מידה. קשה לי אפילו לברור מהזכרון סיפורים שנתקלתי בהם בנסיעות שלי באגד, ודרך אגד בנתיים עושה רושם זהה לחלוטין. אותו דפוס פעולה [ בדרך אגד זה אפילו ממוסד יותר, כמעט על כל אוטובוס עולים פקחים בתחנות קבועות].

חבל שבוועדה בכנסת לא עשו עימות בין הנציג של קווים לנציג של אגד.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה