תח"צ כמו לוחמי ימ'מ מסתערים על אוטובוסים בירושלים

מצב
הנושא נעול.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

B.M.H

משתמש חדש
השאלה שצריכה להישאל איפה נבחרי הציבור שלנו ???
הרי חבר הכנסת הרב מקלב הוא סגן שר התחבורה מדוע הוא אינו יכול לפעול בעניין?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

blue eagle

משתמש מקצוען
למה צריך להיות תמיד מסכנים?
למה כל דבר קשור לחרדים?
מי שלא משלם הוא גנב ומגיע לו התנהגות ברוטלית.
ולצערנו החרדים הם אלה שלא משלמים, אז מה אפשר לעשות להתלונן על הפקחים, תתלונו על החרדים שלא משלמים.
ואגב, הטופס של תלונות הציבור במשרד התחבורה מאד פשוט ונח אני משתדל למלא על כל איחור או חריגה ורואה שיפור בחוש!
תפסיקו להיות מסכנים ונרדפים.
תמיד יש את ההוא שבא "תפסיקו להיות חרדים מסכנים"
הלו
אנחנו העלית בעלית לא נחיתיים !
כן יש רדיפה ...מסתכלים עלינו בזכוכית מגדלת
מה לעשות?
מה שהחילונים טוענים שהעולם עושה להם הם עושים לנו!
חרדי גאה!

B.M.H

משתמש חדש

בונוס חודשי ודו”ח ‘איכותי’: כיצד מתגומלים הפקחים באוטובסים?
הוועדה המיוחדת לפניות הציבור התכנסה היום (שלישי) לישיבת מעקב בנושא סמכויות והתנהלות פקחים בתחבורה ציבורית. לפי הנתונים של חברת אגד, פקח מחלק בממוצע 2.5 דוחות ביום עבודה של 9 שעות. גל הרשקוביץ יועץ ביקורת וגבייה מחברת אגד: “לפי הנהלים של אגד, כ-60 קנסות בחודש מביאים פקח לקבל בונוס חודשי. יש מספר תנאי סף לכל פקח בתחבורה הציבורית והוא צריך לעמוד בקריטריונים”.

בחברת דן הפקחים זוכים לתגמול על כל דוח שהם מחלקים. דוח איכותי שכולל פרטים מלאים של האזרח מזכה את הפקח בתגמול של 20 שקלים. לעומת זאת דוח שאינו איכותי ללא פרטים מלאים של מקבל הדוח מזכה את הפקח בתגמול של 10 שקלים בלבד. בחברת סופרבוס, “פקחים מתוגמלים לפי סל קטגוריות בין היתר גם לפי כמות הדוחות: כך לפי עידו אידלס מנהל המבקרים הארצי של החברה.

יו”ר הוועדה ח”כ יצחק פינדרוס אמר: “הגענו למסקנה שהפיקוח צריך לצאת מהידיים של חברות התחבורה הציבורית למכרז חיצוני. כיום חברות התחבורה הציבוריות מקבלות הכנסה לכיסם על כל דוח שהפקחים שלה מחלקים – זאת טעות במודל ההפעלה. האזרח משלם קנסות אבל המדינה לא משלשלת לכיסה את הכספים”.

לפי הערכות של משרד האוצר המדינה מפסידה בכל שנה כ-600 מיליון שקלים בשל אי תשלום של נוסעים בתחבורה הציבורית. שחר בר, אגף התקציבים במשרד האוצר התנגד להעברת הפיקוח לחברה חיצונית: “חברות התחבורה הציבורית נפגעות מאוד ברגע שיש אי תיקוף של אזרחים בנסיעות. היעילות והיכולת של החברות הפרטיות לשים את הפקחים במוקדים הנכונים היא גבוה יותר מאשר חברה חיצונית שתיכנס פנימה. הפיקוח והתפעול של חברות התחבורה הציבורית נעשית ע”י משרד התחבורה, בתפיסה שלנו לא נכון להוציא את מערך הפיקוח למיקור חוץ”.

ח”כ ירון לוי התייחס לכך שלפקחים יש תמריץ כספי לחלק דוח כמה שיותר דוחות, “אזרחים מקבלים קנסות בגלל שפקחים רוצים לקבל פרמיות ולהעלות את השכר שלהם” והוסיף: “הפקחים מנצלים את האוכלוסייה החלשה ביותר של החברה כי שם הכי קל להם לחלק דוחות”. ח”כ משה רוט הוסיף על כך: “ממוצע הדוחות משקר, יש אזורים שבהם יש חלוקה אגרסיבית יותר של דוחות. צריך לוודא שיש פיקוח על הפקחים של התחבורה הציבורית”.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לפי הנהלים של אגד, כ-60 קנסות בחודש מביאים פקח לקבל בונוס חודשי.
נורא ואיום
בחברת דן הפקחים זוכים לתגמול על כל דוח שהם מחלקים. דוח איכותי שכולל פרטים מלאים של האזרח מזכה את הפקח בתגמול של 20 שקלים. לעומת זאת דוח שאינו איכותי ללא פרטים מלאים של מקבל הדוח מזכה את הפקח בתגמול של 10 שקלים בלבד.
זה בסדר, כי זה לא מעודד חלוקת דוחו"ת

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מי אמר? בטח שמתלוננים לרוב עונים ''בטיפול'' וזהו
נתקלתי באינספור מקרים שאנשים חטפו צעקות/מכות/איומים של נהגים/פקחים ותמיד אני מציע לאנשים להתלונן, 70% מהאנשים שואלים "מה יצא לי מזה" וממשיכים את חייהם...
ברגע שאנשים יתלוננו על כל מקרה משרד התחבורה יהיה חייב לפעול בעניין, אחרת בסוף השנה מבקר המדינה יתן להם על הראש

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
השאלה שצריכה להישאל איפה נבחרי הציבור שלנו ???
הרי חבר הכנסת הרב מקלב הוא סגן שר התחבורה מדוע הוא אינו יכול לפעול בעניין?
כנראה שלא ראה אוטובוס מצידו הפנימי שנים רבות

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נתקלתי באינספור מקרים שאנשים חטפו צעקות/מכות/איומים של נהגים/פקחים ותמיד אני מציע לאנשים להתלונן, 70% מהאנשים שואלים "מה יצא לי מזה" וממשיכים את חייהם...
ברגע שאנשים יתלוננו על כל מקרה משרד התחבורה יהיה חייב לפעול בעניין, אחרת בסוף השנה מבקר המדינה יתן להם על הראש
יש משהו במה שאתה אומר,

כולם יודעים שלא יצא מזה כלום.

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ובמיוחד בציבור החרדי פחות מתלוננים. אצל החילונים פשוט מוציאים פלאפון ומצלמים ואז הפקח\נהג וכו' מתקפלים

blue eagle

משתמש מקצוען
תחשוב שאתה מתלונן
והם מגיבים לך על מה שהיה ועבר שנה וחצי...
מאז עברנו שמחת תורה + משברי ריביות + +
כבר שחכתה מה היה..

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יש משהו במה שאתה אומר,

לא מדויק, בסופו של דבר משרד התחבורה רואה את מס' התלונות שהצטברו על חברה מסוימת וקונס אותה או לא נותן לה להתמודד שוב על הפעלת הקו

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
יש משהו במה שאתה אומר,

יש לי באמתחתי הרבה מאוד מקרים שהסתיימו בהפי-אנד בעקבות פניה למשרד התחבורה
כולל מקרים של נהגים סוררים שנעלמו מהנוף

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה