תח"צ כמו לוחמי ימ'מ מסתערים על אוטובוסים בירושלים

מצב
הנושא נעול.

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני נוסע גם באוטובוסים ואכן יש שלשה חלקים בציבור שיכולים להוציא גם נהג מדעתו
1. ילדים/ילדות
2. בחורות שצועקות
3.בחורים שנעמדים ליד הנהג
אבל עדיין אני לא נתקל כמעט בנהגים כמו שאתם מתארים בחברת דן
ולא קרה כלום אם נהג מעיר לילד שמפריע לו
אני נתקלתי בפקחים, לא בנהגים
וחלק מהם ממש צעקו, אחד צעק על אישה והוריד אותה מהאוטובוס, היא ממש בכתה

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הגעתי לחנות ולא היה לי כסף אז מותר לי לקחת בלי לשלם כי הרי שכחתי את האשראי בבית, ומה בגלל זה לא יהיה לי מה שרציתי לקנות?
בדר"כ לסופר הולכים עם כסף, ותמיד ליד יש כספומט..

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
שלחו לי בתגובה שאם אני לא יודע את היתרה ברב קו אוכל-
למה לכל כרטיס מועדון זניח יש מערכת טלפונית לבדיקת יתרה וברב קו אין אופציה כזו?
חוסר תקציב? ניתוק מהציבור? חוסר עניין? חוסר בתלונות בנושא?

משה 05276

משתמש מקצוען
הגעתי לחנות ולא היה לי כסף אז מותר לי לקחת בלי לשלם כי הרי שכחתי את האשראי בבית, ומה בגלל זה לא יהיה לי מה שרציתי לקנות?
הדוגמא ממש לא דומה
1. כי לסופר יש לי אפשרות לשלם באשראי או במזומן ויש לי דרך בכל רגע ללכת לכספומט ולדעת את היתרה שלי לעומת רב קו שאין לי שום דרך.
2. לא מדובר ששכחתי את הרב קו
3.יש לי תחושה שאתם לא משמשים בתח"צ
אני נתקלתי בפקחים, לא בנהגים
וחלק מהם ממש צעקו, אחד צעק על אישה והוריד אותה מהאוטובוס, היא ממש בכתה
של דן או מטרופלין

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני פשוט בהלם זה מה שקרה לי באוטובוס בבני ברק ברחוב ר עקיבא לפני יומים
עליתי לאוטובוס הוא היה מלא אז תפסתי מקום להניח את התיק אני בהריון מתקדם .תיקפתי את הכרטיס בסוף האוטובוס אפילו לא ראיתי שעלה פקח התיישבתי ואז הוא הגיעה הגשתי לו את הכרטיס והוא לקח אותו,
דיבר בצורה מאוד לא מכבדת ..
שעת תיקוף הרב קו קודמת במספר דקות לזמן מתן הדוח .!!!!!!!!!!!
לא מבינה למה קיבלתי בכלל!! היה לי הסדר נסיעה!!!! עליתי באותה תחנה של הפקח!!!!! הנחתי את התיק ושילמתי!!!
.מעולם לא קיבלתי דוח!!!!!!!!!!!!!!!
על מה הוא נתן דו"ח אם תיקפתם?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
כן השאלה האם למשרד התחבורה יש גישה חופשית לנתונים.
לפי מה שידוע לי - כן

לגבי פתיחת דלת, זה לא מחייב, כי הוא יכול לומר שלא היו אנשים בתחנה.
זאת בעיה, ואם תגיעו לבית משפט יתכן שהשופט יבקש ממכם להוכיח שהייתם בתחנה כשהאוטובוס עבר
אולי ל @יוסי ב.ק יש מידע לגבי התיעוד מהמצלמות של האוטובוס

לגבי תיקוף באמת אני מספתק האם התיקוף מתעדכן מיידית על התחנה או בהמשך וזה ממוצע?
שמעתי מאדם שכבר תבע מספר חברות תח"צ שבדוחו"ת התיקופים מופיעים על כל תחנה, זה נועד כדי להוכיח כמה אנשים עלו בכל תחנה, אבל יש מקרים שאנשים משלמים בתחנה הבאה או בעיר היעד - לפני הירידה מהאוטובוס

ראיתי אתר שנותן נתוני תיקופים במודיעין עילית וזה נתן על התחנה הראשונה מאות תיקופים, שאני יודע שהתחנה הראשונה היא ריקה לחלוטין לא עולים בה כלל.
אין לי מושג לגבי האתר המדובר, אשמח לקבל קישור

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
גם בדרך כלל הנהג לא מחכה לראות אם יש לך כסף ברב קו ואם לא - תרד למטה.
אלא מיד נוסע ואז כשאתה מגלה שאין לך כסף, אין לך דרך חזרה כי הוא כבר נסע, אז אומרים שנשלם בפעם הבאה
אבל בסופר אם אין לך כסף, ואין כספומט באזור, תוכל לחזור על עקבותיך בחזרה

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ולי יש תחושה שאתם לא משתמשים בתח''צ ואתם חרדים.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
טענת הפקח שתיקפתי רק כי ראיתי אותו
איפה יש איסור לתקף כשרואים פקח ???
הרי למה נועדו הפקחים ? כדי לבדוק אם האנשים תקפו, ואם תקפתם אז מה הבעיה שעשיתם את זה כשראיתם פקח ?

שזש

משתמש חדש
אין לי כעת זמן להתייחס לכל העניין, בעז"ה מחר,
אבל אלזה אני מוכרח להכחיש שאני משתמש רק בתחבורה ציבורית ועל בסיס יומיומי ממש, אני גר באיזור יחסית נידח באיזור ירושלים, אין לי רכב ואין לי רישיון, ואני באופן יומיומי בנסיעות באיזור (לפחות 4 נסיעות ביום) ומעולם לא קיבלתי דו"ח, מעולם לא עליתי לאוטובוס בלי כסף ברב קו, ואני מכיר אנשים שמידי יו ביומו לא משלמים, וכולם חרדים.
כל טוב ולילה טוב.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
הדוגמא ממש לא דומה
1. כי לסופר יש לי אפשרות לשלם באשראי או במזומן ויש לי דרך בכל רגע ללכת לכספומט ולדעת את היתרה שלי לעומת רב קו שאין לי שום דרך.
2. לא מדובר ששכחתי את הרב קו

של דן או מטרופלין
אגב, יש סעיף בחוק שמשום מה עדיין לא בוטל. אני מחפש מי שיסביר לי איך סמכות הפקחים מסתדרת אתו -
434 (ב) הנהג והכרטיסן חייבים להסיע נוסע שהציע שכר הנסיעה בשטר שערכו לא יעלה על מכפלת תעריף הנסיעה בעשר.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אבל אלזה אני מוכרח להכחיש שאני משתמש רק בתחבורה ציבורית ועל בסיס יומיומי ממש, אני גר באיזור יחסית נידח באיזור ירושלים, אין לי רכב ואין לי רישיון, ואני באופן יומיומי בנסיעות באיזור (לפחות 4 נסיעות ביום) ומעולם לא קיבלתי דו"ח, מעולם לא עליתי לאוטובוס בלי כסף ברב קו, ואני מכיר אנשים שמידי יו ביומו לא משלמים, וכולם חרדים.
כל טוב ולילה טוב.
רק שאלה קטנה -
האם אתם יכולים לומר כעת מזיכרון בלבד מהי היתרה שלכם כעת ברב קו?

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כל טוב ולילה טוב.
אין בעיה, אבל לבוא ולצאת על ציבור שלם זה ממש לא בסדר.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בלי כסף ברב קו
יש לך חופשי שנתי או חודשי, נכון?
לעולם לא תבין את החרדה שתוקפת את הנוסעים שטוענים ערך צבור ברגע שהם רואים פקח

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
איפה יש איסור לתקף כשרואים פקח ???
הרי למה נועדו הפקחים ? כדי לבדוק אם האנשים תקפו, ואם תקפתם אז מה הבעיה שעשיתם את זה כשראיתם פקח ?
סעיף 61 ב
61ב. (א) לא ייסע אדם באוטובוס בקו שירות, אלא אם כן שילם מראש את דמי נסיעתו ובידו אישור על תשלום דמי הנסיעה, שהונפק באמצעות אחד מאמצעי הכרטוס שקבע המפקח על התעבורה לעניין זה (בפרק זה – כרטיס).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה