תח"צ כמו לוחמי ימ'מ מסתערים על אוטובוסים בירושלים

מצב
הנושא נעול.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
לפי מה שידוע לי - כן

זאת בעיה, ואם תגיעו לבית משפט יתכן שהשופט יבקש ממכם להוכיח שהייתם בתחנה כשהאוטובוס עבר
אולי ל @יוסי ב.ק יש מידע לגבי התיעוד מהמצלמות של האוטובוס

שמעתי מאדם שכבר תבע מספר חברות תח"צ שבדוחו"ת התיקופים מופיעים על כל תחנה, זה נועד כדי להוכיח כמה אנשים עלו בכל תחנה, אבל יש מקרים שאנשים משלמים בתחנה הבאה או בעיר היעד - לפני הירידה מהאוטובוס

אין לי מושג לגבי האתר המדובר, אשמח לקבל קישור

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

sk1203

משתמש מקצוען
בלת"ק חלקי
חייבת לציין בכל זאת מס' פקחים של קווים עילית (לא כולם, בכלל) מאוד מתחשבים (אם רואים תיקופים סדירים וכו')
בכ"ז למי שמגיע מילה טובה מגיע
גם בדרך כלל הנהג לא מחכה לראות אם יש לך כסף ברב קו ואם לא - תרד למטה.
אלא מיד נוסע ואז כשאתה מגלה שאין לך כסף, אין לך דרך חזרה כי הוא כבר נסע, אז אומרים שנשלם בפעם הבאה
אבל בסופר אם אין לך כסף, ואין כספומט באזור, תוכל לחזור על עקבותיך בחזרה
ולי יש תחושה שאתם לא משתמשים בתח''צ ואתם חרדים.
גם אני חשבתי כמוהם,
עד שהגעתי למצב שאני נוסע שבועיים באוטובוסים..
טוב, אני נוסעת המון, כמעט רק באוטובוסים, חרדית ב100%
מקפידה לתקף בכל נסיעה, אם יש לי ספק הכי קל אם יש לי מספיק כסף ברב קו/ חופשי בתוקף אני דואגת לבדוק מראש
ואם אני מגלה שאני בלי רב קו מסיבה כלשהי אני כן יורדת מהאוטובוס/ קונה ניקוב ממישהו
וקרה לי לאחרונה שמיהרתי מאוד (בשעה של פקקים) לנסיעה בינעירונית, ובכ"ז ירדתי מהאוטובוס וחזרתי הביתה
אז נכון, אולי אני ייקית בהגזמה
אבל להתלונן על זה שמקבלים דו"ח על אי תשלום, גם אם לא ידעתם שנגמר החופשי זה קצת...

מסייגת שיש גם דרך איך לתת את הדוח, והתנהגות בריונית ממש לא מקובלת (אם יש פה במקרה פקח בתחצ שקורא את האשכול)

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ואם אני לא נוסע רק באוטובוסים אני לא חרדי 100%?
וגם אני תמיד הייתי דואג מראש וממלא את הרב קו,
אבל אם יש בחור שנתקע בלי לא צריך להרוג אותו.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ממש לא, זו תחנה בקצה רחוב נידח
אני רואה מספרים גבוהים בשתי תחנות המוצא, סביר להניח שמדובר בבאג, או בנסיעות שבגלל תקלה טכנית לא ניתן היה לשייך אותן לתחנה אחרת

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בלת"ק חלקי
חייבת לציין בכל זאת מס' פקחים של קווים עילית (לא כולם, בכלל) מאוד מתחשבים (אם רואים תיקופים סדירים וכו')

מקפידה לתקף בכל נסיעה, אם יש לי ספק הכי קל אם יש לי מספיק כסף ברב קו/ חופשי בתוקף אני דואגת לבדוק מראש
ואם אני מגלה שאני בלי רב קו מסיבה כלשהי אני כן יורדת מהאוטובוס/ קונה ניקוב ממישהו
וקרה לי לאחרונה שמיהרתי מאוד (בשעה של פקקים) לנסיעה בינעירונית, ובכ"ז ירדתי מהאוטובוס וחזרתי הביתה
אבל להתלונן על זה שמקבלים דו"ח על אי תשלום, גם אם לא ידעתם שנגמר החופשי זה קצת...

מסייגת שיש גם דרך איך לתת את הדוח, והתנהגות בריונית ממש לא מקובלת (אם יש פה במקרה פקח בתחצ שקורא את האשכול)
זה קצת מה? את חושבת שהיא עשתה את זה בכוונה? נראה לך שכיף לה לקבל צעקות והשפלות?
אז זה שאת מקפידה אשרייך. כולנו מקפידות, אבל גם כולנו בני אדם, ואם קרה שטעינו תבינו אותנו.

sk1203

משתמש מקצוען
ואם אני לא נוסע רק באוטובוסים אני לא חרדי 100%?
לא, מה הקשר?
שני נתונים עלי, החרדית היה כתגובה למישהו שציטטתי שם שאמר משהו על חרדים בהקשר הזה, לך תקרא
אבל אם יש בחור שנתקע בלי לא צריך להרוג אותו.
צודק בהחלט
אבל הוא צריך לדאוג לשלם
ושלא יתלונן על זה שהוא מקבל דוח כי זה עניין פשוט של סיבה - תוצאה (גם אם במקרה החבר לא קיבל דוח כי הוא ירד תחנה לפני שהפקח עלה)

חוזרת שוב על ההסתייגות שלי: אין שום הצדקה לבריונות של פקחים!!

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא, מה הקשר?
שני נתונים עלי, החרדית היה כתגובה למישהו שציטטתי שם שאמר משהו על חרדים בהקשר הזה, לך תקרא

צודק בהחלט
אבל הוא צריך לדאוג לשלם
ושלא יתלונן על זה שהוא מקבל דוח כי זה עניין פשוט של סיבה - תוצאה (גם אם במקרה החבר לא קיבל דוח כי הוא ירד תחנה לפני שהפקח עלה)

חוזרת שוב על ההסתייגות שלי: אין שום הצדקה לבריונות של פקחים!!
על זה דיברנו..
לכי תקראי

sk1203

משתמש מקצוען
זה קצת מה? את חושבת שהיא עשתה את זה בכוונה? נראה לך שכיף לה לקבל צעקות והשפלות?
אז זה שאת מקפידה אשרייך. כולנו מקפידות, אבל גם כולנו בני אדם, ואם קרה שטעינו תבינו אותנו.
חוזרת שוב
מסייגת שיש גם דרך איך לתת את הדוח, והתנהגות בריונית ממש לא מקובלת
ועדיין
הוא צריך לדאוג לשלם

יעלי מ.

משתמש רשום
צילום מקצועי
ואם עליתי באותה תחנה של הפקח והנחתי את התיק ותקפתי אבל הפקח כבר עידכן שעלה לאוטובוס וכשבדק את הרב קו סימן לו שתיקפתי אחרי שהוא שם את רגליו על מפתן האוטובוס.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ואם עליתי באותה תחנה של הפקח והנחתי את התיק ותקפתי אבל הפקח כבר עידכן שעלה לאוטובוס וכשבדק את הרב קו סימן לו שתיקפתי אחרי שהוא שם את רגליו על מפתן האוטובוס.
אני מחפש את החוק שנותן לפקח סמכות במקרה כזה, נכון לרגע זה לא ידועה לי סמכות כזו
הבעיה היא שיתכן שלא תוכלו לערער על הדו"ח, משום שזמן התיקוף יופיע אחרי עליית המבקר, למרות שאני מסופק בחוקיות העניין

נערך לאחרונה ב:

blue eagle

משתמש מקצוען
בלת"ק חלקי

במחילה אין לכם מושג על מה אתם מדברים איזה סיפורים אני ראיתי
ילדה קטנה אם אחים שלה שנאבד לה הרב קו ...(פשוט התעללו בה) מבוגרים שלא יכולים לעמוד ולא תיקפו על השניה שעלו....
ועוד כהנה וכהנה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה