דיון כמה שאלות על המיקסר שרכשתי (DAVO)

אור זורח

משתמש חדש
אשמח למידע אני ממש לפני קנית מיקסר דגם 6230 , הבנתי שהוא מעולה ממש לבצקים לא ממש קבלתי מידע לגבי ההקצפות?האם זה עובד טוב כמו בבצקים?

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אשמח למידע אני ממש לפני קנית מיקסר דגם 6230 , הבנתי שהוא מעולה ממש לבצקים לא ממש קבלתי מידע לגבי ההקצפות?האם זה עובד טוב כמו בבצקים?
שאלתי משהי שיש לה עסק בתחום האפיה היא אמרה לי שהוא מקציף נחמד אבל אם היא צריכה רק הקצפה היא מוציאה את הקנווד (אם הוא בחוץ, היא תקציף איתו לטענתה פחות נח במיוחד לעוגות)

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אגב משהי יודעת למה משמש החלק של ההקצפה לא הבלון עם כמה "חוטי" ברזל אלה השני שיש לו שתי חלקים ולכל אחד רק רצועת ברזל אחת

דרך אגב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מצורף צילום מהאתר של OIG עם פירוט על המוצרים המשלימים
אגב, פניתי אליהם, הם התנערו ולא הסכימו לעזור לי כי לא קניתי אצל המשווקים המורשים שלהם.
עד היום לא הצלחתי לעשות עוגה אוורירית במיקסר
עברתי לעבוד ביד כשיש לי כזה מיקסר בארון.
לבצקים הוא מצוין
לעוגות בחושות פשוט לא טוב
1709544379602.png

מתוקונה

משתמש חדש
הפוך.
יש לי מיקסר של קנווד, חדש
מקציף מצוין, ובבצקים משהו תקוע- הבצק יוצא דביק! תמיד!
היה נראה לי שהעוצמה מידי גבוהה, אז הנמכתי ועדיין אותה תוצאה.
עברתי להכין בצקים ביד, וזה כבר קשה ומעצבן באמת.
או לחילופין לעבוד עם בצק דביק,שנראה שלשו אותו מידי הרבה.
מישהי נתקלה?
אולי עלתה על הבעיה?

דרך אגב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בבצק אני מערבבת באופן קבוע על הדרגה הכי נמוכה, עם התוכנית של הבצקים, זה עובד מצוין.
זה נשמע כמו מחסור בקמח, אבל אין לדעת...

מתוקונה

משתמש חדש
בבצק אני מערבבת באופן קבוע על הדרגה הכי נמוכה, עם התוכנית של הבצקים, זה עובד מצוין.
זה נשמע כמו מחסור בקמח, אבל אין לדעת...
איזה תוכנית יש לבצקים?
אין לי בכלל כפתור של תוכניות רק אחד עגול של כיוונון עוצמה

אור זורח

משתמש חדש
מצורף צילום מהאתר של OIG עם פירוט על המוצרים המשלימים
אגב, פניתי אליהם, הם התנערו ולא הסכימו לעזור לי כי לא קניתי אצל המשווקים המורשים שלהם.
עד היום לא הצלחתי לעשות עוגה אוורירית במיקסר
עברתי לעבוד ביד כשיש לי כזה מיקסר בארון.
לבצקים הוא מצוין
לעוגות בחושות פשוט לא טוב
צפה בקובץ המצורף 1592528
יש לך את הדגם 6230?

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפוך.
יש לי מיקסר של קנווד, חדש
מקציף מצוין, ובבצקים משהו תקוע- הבצק יוצא דביק! תמיד!
היה נראה לי שהעוצמה מידי גבוהה, אז הנמכתי ועדיין אותה תוצאה.
עברתי להכין בצקים ביד, וזה כבר קשה ומעצבן באמת.
או לחילופין לעבוד עם בצק דביק,שנראה שלשו אותו מידי הרבה.
מישהי נתקלה?
אולי עלתה על הבעיה?
יש מיקסרים של קנווד שבבצק עדיף לשים קודם את המים ואחכ את הקמח,
לא מנסיון שלי, אבל כך אמרה לי אחיינית שלי יש לה קנווד.

yael712

משתמש חדש
לי יש את הDAVO 6230 ואני מאוד מרוצה ממנו , אמנם אני לא שפית , אבל כשאני מקציפה הוא מקציף לי מעולה !!
מה שכן יש לי גם מקציף ידני אז אם המיקסר בארון ואין לי כח להוציא אותו אני משתמשת כבר במקציף
אבל כשהוא כבר בחוץ לדברים נוספים משתמשת בו ומאוד מרוצה
אם את כבר בדרך לקנות שימי לב איפה , אני קניתי לפני שנתים וחצי בכמעט 5 אלף ואחרי זה התחילו להביא את זה ביבוא מקביל (אבא שלי קנה את זה בKSP ביבוא מקביל אמנם באילת אבל עדיין - בפחות מ3000 זה אומר שלא באילת זה עדיין פחות מ 5000)
היצרן אותו יצרן האחריות היא פחות לי יש 7 שנים על המנוע ולו שנה .. בקיצור כדאי לבדוק ,
אגב משהי יודעת למה משמש החלק של ההקצפה לא הבלון עם כמה "חוטי" ברזל אלה השני שיש לו שתי חלקים ולכל אחד רק רצועת ברזל אחת
אני כמעט לא משתמשת בו , יכול להית שזה לעוגות בחושות שלא צריך הקצפה ? (אני גם לזה משתמשת בחלק של ההקצפה הרגיל)

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לי יש את הDAVO 6230 ואני מאוד מרוצה ממנו , אמנם אני לא שפית , אבל כשאני מקציפה הוא מקציף לי מעולה !!
מה שכן יש לי גם מקציף ידני אז אם המיקסר בארון ואין לי כח להוציא אותו אני משתמשת כבר במקציף
אבל כשהוא כבר בחוץ לדברים נוספים משתמשת בו ומאוד מרוצה
אם את כבר בדרך לקנות שימי לב איפה , אני קניתי לפני שנתים וחצי בכמעט 5 אלף ואחרי זה התחילו להביא את זה ביבוא מקביל (אבא שלי קנה את זה בKSP ביבוא מקביל אמנם באילת אבל עדיין - בפחות מ3000 זה אומר שלא באילת זה עדיין פחות מ 5000)
היצרן אותו יצרן האחריות היא פחות לי יש 7 שנים על המנוע ולו שנה .. בקיצור כדאי לבדוק ,

אני כמעט לא משתמשת בו , יכול להית שזה לעוגות בחושות שלא צריך הקצפה ? (אני גם לזה משתמשת בחלק של ההקצפה הרגיל)
אז במה את משתמשת לבצק פריך?
משום מה חשבתי שזה מיועד לבצק פריך (עם מרגרינה) ו2 החלקים נשברו לי :(
אני מאמינה שזה לא יהיה באחריות....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה