יש לכם שאלות בנושא משכנתאות? אשמח לסייע לכם.

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

שבועות

משתמש חדש
אם כך אז ההצעה של לאומי הצעה טובה, רק קח בחשבון שתצטרך שמאי וכו' זה כמו תיק חדש לחלוטין, מצד שני במיחזור פנימי זה הרבה יותר פשוט, גם מבחינת הכנסות אם אין עלייה בהחזר לא תצטרך להציג הכנסות וכו במיחזור פנימי.
ההצעה של לאומי למל"צ ב4.4 זה לפני ירידת העוגן ב11? אתה יכול לכתוב כמה המרווח?
אמור לרדת העוגן ב11?
ויש לך משהו להציע לי טוב מזה?

1704660868691.png

שלמה לב משכנתאות

ייעוץ משכנתאות מקצועי
מנוי פרימיום
אוקיי אז כך... ב11 אמור לרדת להתעדכן העוגן של לאומי ל3.72, כך שהריבית שלך תהיה 4.12 ולא ולא 4.42
רק אתה צריך לעשות את הביצוע אחרי ה11 הקרוב

שיר שיר שיר

משתמש רשום
שלום וברכה
יש מסלול של 850000 בריבית 0.76 פלוס עוגן ויוצא שזה 4.49 ל30 שנה משתנה כל חמש שניים אמור להשתנות עוד 4 שנים
ועוד מסלול קבוע של 450000 בריבית 3.6 ל25 שנה אשמח לדעת האם אפשר לשפר משהו בריבית היום או למחזר חלקי אפילו בבנק אחר אני היום במזרחי

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
שלום וברכה
יש מסלול של 850000 בריבית 0.76 פלוס עוגן ויוצא שזה 4.49 ל30 שנה משתנה כל חמש שניים אמור להשתנות עוד 4 שנים
ועוד מסלול קבוע של 450000 בריבית 3.6 ל25 שנה אשמח לדעת האם אפשר לשפר משהו בריבית היום או למחזר חלקי אפילו בבנק אחר אני היום במזרחי
אם אתה במסלולים לא צמודי מדד, אל תגעו!
אם צמוד - מחזור עכשיו!

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
שלום,
יש לי 20 אחוז משכנתא במ"צ בריבית של בערך 4.3, 40 אחוז בפריים P-0.55 ו40 אחוז בקלצ של בערך 4.
בזמנו זה היה אחוזי מימון גבוהים ועכשיו זה רק 40 אחוז ממחיר הדירה (מחיר למשתכן).
האם כדאי למחזר את כולה?
או למחזר רק את המ"צ?

תודה רבה מראש.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
שלום,
יש לי 20 אחוז משכנתא במ"צ בריבית של בערך 4.3, 40 אחוז בפריים P-0.55 ו40 אחוז בקלצ של בערך 4.
בזמנו זה היה אחוזי מימון גבוהים ועכשיו זה רק 40 אחוז ממחיר הדירה (מחיר למשתכן).
האם כדאי למחזר את כולה?
או למחזר רק את המ"צ?

תודה רבה מראש.
לטעמי מצ ופריים.
השאלה למה..?!

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

שבועות

משתמש חדש
שלום וברכה
יש לי 2 שאלות דחופות, אשמח לתשובת המבינים,
1. האם בנק לאומי עושה בעיות ללקיחת משכנתא לנכס מחולק לשתי יחידות?
2. האם העוגן בבנק לאומי, ובבנק פאג"י זה אותו עוגן, כלומר, העוגן של לאומי אמור לרדת ב11 מ4.02 ל3.72, האם זה אומר שגם בפאג"י זה אמור לרדת לעוגן הזה או לא?
תודה רבה

אני_רק_שאלה

משתמש צעיר
אני רואה שאנשים פה כותבים שהם פנו לבנק שלהם בבקשה לשפר את המסלולים וקיבלו הצעות.

א. מה האינטרס של הבנק לעשות את זה? הרי לכאורה הוא ירוויח פחות?

ב. האם פניה כזו לבנק מחייבת את הלקוח במשהו / הבנק יסתכל עליו אחרת, או שאפשר להגיד "תודה לא מתאים" ולהמשיך הלאה.

תודה.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
אני רואה שאנשים פה כותבים שהם פנו לבנק שלהם בבקשה לשפר את המסלולים וקיבלו הצעות.

א. מה האינטרס של הבנק לעשות את זה? הרי לכאורה הוא ירוויח פחות?

ב. האם פניה כזו לבנק מחייבת את הלקוח במשהו / הבנק יסתכל עליו אחרת, או שאפשר להגיד "תודה לא מתאים" ולהמשיך הלאה.

תודה.
א. אחרת אתה עלול לברוח לבנק אחר. אבל נכון, הבנק יאשר אצלך, ואם הוא יבחין שאין לך מושג בריביות, הוא ייתן לך יקר.
ב. אין בעיה..

שבועות

משתמש חדש
שלום וברכה
יש לי 2 שאלות דחופות, אשמח לתשובת המבינים,
1. האם בנק לאומי עושה בעיות ללקיחת משכנתא לנכס מחולק לשתי יחידות?
2. האם העוגן בבנק לאומי, ובבנק פאג"י זה אותו עוגן, כלומר, העוגן של לאומי אמור לרדת ב11 מ4.02 ל3.72, האם זה אומר שגם בפאג"י זה אמור לרדת לעוגן הזה או לא?
תודה רבה
@הון ובית @ש. לב משכנתאות @ari1980
מישהו?
תודה לכם

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

תשב"ר

משתמש פעיל
שלום רב למומחים היקרים שמקדישים מזמנם היקר למען הציבור.
יש לי משכנתא קיימת על דירה בירושלים,
אשמח לדעת על תנאי המשכנתא שלי, האם שווה למחזר?
בנוסף אשמח לדעת להוציא סכום נוסף, האם שווה לעשות זאת באמצעות המחזור או כהלוואה נוספת?
תודה רבה לכל העונים
עולם חסד יבנה
צפה בקובץ המצורף 1540080
אשמח ביועץ טוב ומומלץ לבצע את המחזור ולקיחת הלוואה נוספת.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אשמח ביועץ טוב ומומלץ לבצע את המחזור ולקיחת הלוואה נוספת.
תתכוננו להרבה הצעות של היועצים מס 1..
יש כאלה פה גם מתחת לשמות אנונימיים אבל הם יועצים או משפחה של יועצים.
לכן המלצתי תלכו רק על מישהו שאתם סומכים עליו כממליץ..
אמנם אותי אתם לא מכירים.. אבל אני ממליץ על כמה מהיועצים פה בפורום. אבל לא אפרט רק אחד מהם וזה מנהל הפורום <כי מגיע לו על כל מה שהוא עושה פה למען הפורום> ומבחינה מקצועית הוא מהטובים ביותר בתחום

מעשי

משתמש פעיל
האם יש עניין שאני לא יבדוק באתר של הבנק כמה משכנתא אני יכול לקבל, ורק היועץ משכנתא יבדוק זאת?

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
האם יש עניין שאני לא יבדוק באתר של הבנק כמה משכנתא אני יכול לקבל, ורק היועץ משכנתא יבדוק זאת?
1. חבל על זמנך.. אין סיכוי שתקבל מה שיועץ עם הרבה תיקים יכול לקבל

2. וזה החשוב!!!
אתה עלול לעשות לעצמך ממש נזק.
מכיון שצורת ההגשה של התיק מאד משפיעה, הן לחיוב והן לשלילה.
ואחרי שכבר נרשמה הבקשה - אם רשמת בצורה לא נכונה, אפילו עבור הריביות - ליועץ כבר יהיה פי כמה קשה לטפל בזה אם בכלל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה