קורונה ישיר למהדרין- אין משלוחים עד לאחר החג!

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
את עושה 'עדכן סל', או מעבירה הזמנה להשהיה/ביטול?
עשיתי עדכן סל, והקפדתי לא לעדכן תאריך משלוח.
ואח"כ ממש עברתי עד לקופה ואישרתי תשלום

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
אני גם עשיתי זאת ב"ה בהצלחה.
הזמנתי להורי (ב"ב) משלוח, שבוע שעבר הזמנתי הזמנה קטנה של 100 ש"ח כדי 'לתפוס' מקום, ואתמול עדכנתי הזמנה שלימה.
קבלתי אישור הזמנה במייל כולל זמן המשלוח שבחרתי בשעתו.

*בול עץ

משתמש מקצוען
שמעתי שרמי לוי פתוח 24 שעות ביממה
אני ממאינה שב3 בלילה פנוי שם... לפחות בשביל הדברים שלא צריכים הכשר מסוים לפסח.
(יש רמי לוי בבני ברק ממש מאחורי חברת טמבור בא. תעשיה)

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם שופרסל פתחה את סניפיה 24 שעות ביממה. חבל שאת סניפיה במגזר החרדי 'יש חסד' היא לא פותחת 24 שעות ברציפות.
אבל ברור שהפתרון ללחץ בצרכניות זה תיגבור של ההזמנות של ישיר למהדרין.
פשוט הבוקר ראיתי את התור ביש רימונים בני ברק, איך שחמישים איש עמדו בתור ארוך על פני רחוב השומר בכדי להיכנס לצרכניה, ולא הבנתי איפה המשטרה ורשויות האכיפה נעלמו.
בסופו של דבר עשיתי את הקניה במכולת השכונתית, שילמתי עוד כשני שקל להרבה מהמוצרים.
אבל זה היה שווה שווה שווה כל שקל, בפרט עכשיו שאלפי נשאים (בני משפחות של אנשים בבידוד שכבר נדבקו) מסתובבים בחוץ, (ורק לזכור ששבוע הבא ליל הסדר, לכל אלו שלא רוצים להידבק).

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נ.ב. צר לי צר לי, לא נעים להגיד את זה בערב חג ובפרט שהמצב הכלכלי לא הכי טוב.
צריך להוציא צווי סגירה לצרכניות יש חסד בבני ברק וכמה שיותר מהר.
כמות האנשים בתוך הצרכניה, במשך זמן כל כך ממושך, במקום סגור ולא מאוורר, לדעתי זה מדגרה של הנגיף. ומי יודע אם זה לא אחד מגורמי התחלואה ההמונית בבני ברק.
מכבד כל מי שחולק עלי, אבל זה דעתי...

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מודעה היום מעיתון יתד נאמן על יש חסד ברחוב שלמה המלך.
שאר הסניפים פתוחים מעשר בבוקר עד שמונה בערב, במקום להוסיף שעות פתיחה הורידו שעות פתיחה, חבל.

קבצים מצורפים

• יש חסד שלמה המלך.pdf
    KB 396 · צפיות: 40

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נ.ב. צר לי צר לי, לא נעים להגיד את זה בערב חג ובפרט שהמצב הכלכלי לא הכי טוב.
צריך להוציא צווי סגירה לצרכניות יש חסד בבני ברק וכמה שיותר מהר.
כמות האנשים בתוך הצרכניה, במשך זמן כל כך ממושך, במקום סגור ולא מאוורר, לדעתי זה מדגרה של הנגיף. ומי יודע אם זה לא אחד מגורמי התחלואה ההמונית בבני ברק.
מכבד כל מי שחולק עלי, אבל זה דעתי...

ייבשו אותנו מעל שעה בחוץ, בכל הסופר אין יותר מ-15 קונים (לא כולל קופאיות) וזה מיתחם ענק! ביני לכל לקוח נשמרו הרבה מעל 2 מטרים וכל רגע מערכת הכריזה צווחת את הנחיות משרד הבריאות. כמובן חיטוי ידיים וכפפות ושאר ירקות.

לאור הנ"ל, מה הבעיה?

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ייבשו אותנו מעל שעה בחוץ, בכל הסופר אין יותר מ-15 קונים (לא כולל קופאיות) וזה מיתחם ענק! ביני לכל לקוח נשמרו הרבה מעל 2 מטרים וכל רגע מערכת הכריזה צווחת את הנחיות משרד הבריאות. כמובן חיטוי ידיים וכפפות ושאר ירקות.

לאור הנ"ל, מה הבעיה?
זהו, אני אוחז בשבוע שעבר שאז הזלזול היה בתוך הסופר,
מאתמול באמת התחילו להישמר ולשמור בתוך הסופר, אבל כמה בטיחותי היה התור בחוץ.
בעיני, לעמוד בחוץ בין אנשים במשך שעה לא שווה את המאתיים שקל.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
זהו, אני אוחז בשבוע שעבר שאז הזלזול היה בתוך הסופר,
מאתמול באמת התחילו להישמר ולשמור בתוך הסופר, אבל כמה בטיחותי היה התור בחוץ.
בעיני, לעמוד בחוץ בין אנשים במשך שעה לא שווה את המאתיים שקל.

לעמוד בחוץ במרחק שלושה מטרים ויותר עם פתקי מספרים ממורטים, כשהשומר צועק עליך טקסט קבוע ומאיים שישלח אותך הביתה בעוון הפרת צו בריאות העם...

פשוט הזמינו להם משטרה שסגרה את הסניף באמצע היום, מאז הם מפחדים... (יש חסד רימונים)

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
[7467685, memberץ
א
לא מאמינה:(
ואני לתומי חשבתי שהמחירים הגבוהים זה הבעיה כרגע ...

בניברקים, מכירים עוד אופציות????

עדכון
אקספרס פתחו הזמנות עם אספקה לעד 4 ימי עסקים
יש אפשרות להזמין להיום/מחר - זמן אספקה כנל

*בול עץ

משתמש מקצוען
  • שופרסל: כפי שפרסמנו כאן באתר הצרכנות פואנטה, שופרסל כבר האריכה את שעות הפעילות. עשרות סניפי שופרסל פתוחים 24 שעות ביממה, למעט בליל שישי. היכנסו לפרטים על פתיחת סניפי שופרסל 24 שעות.
  • יוחננוף: סניפי יוחננוף יהיו פתוחים 24 שעות במקומות הבאים: חדרה, רחובות, נס-ציונה, קריית עקרון, פתח תקווה, ירושלים, חיפה, נתיבות ואשדוד. רוב הסניפים נפתחים במוצ"ש החל משעה 20:30.
  • yellow: רשת חנויות הנוחות של פז – ילו (Yellow) פועלת ותפעל במתכונת של 24/7 לרבות תחנות הדלק
  • רמי לוי: הרשת האריכה את שעות הפעילות עד 24:00 בכל הסניפים בכל הסניפים, למעט לוד ורמלה. כל הסניפים בארץ פתוחים במוצאי שבת. רמי לוי אמר השבוע כי הרשת ערוכה לפעול 24 שעות ביממה, אך בשלב זה אין בזה צורך. אם יהיה צורך, בהמשך ייפתחו סניפי רמי לוי 24 שעות ביממה.

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
רמי לוי: הרשת האריכה את שעות הפעילות עד 24:00 בכל הסניפים בכל הסניפים, למעט לוד ורמלה. כל הסניפים בארץ פתוחים במוצאי שבת. רמי לוי אמר השבוע כי הרשת ערוכה לפעול 24 שעות ביממה, אך בשלב זה אין בזה צורך. אם יהיה צורך, בהמשך ייפתחו סניפי רמי לוי 24 שעות ביממה
אז הוא עדיין לא פתוח 24 שעות?

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
יש חסד בהשומר פתחו הבוקר ב8.00 וב8.05 כבר חיכו 25 אנשים בתור
הכניסו כמות אדירה של אנשים היה צפוף נורא ואז התחילו לדלל
נקווה שלא היה מאוחר מידי
ובעזרא ב10.00 חיכו 40 איש לפחות חלק מהם ממש בצפיפות חבל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה