דרוש מידע חוסר צניעות באוטובוסים בציבור שלנו

מצב
הנושא נעול.

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני לא דנה אותך
כנראה את לא מסוגלת לעמוד כל הדרך
אבל בדרך כלל כשזה קורה האברך אמור לקום ולעמוד הוא כל הנסיעה
ולא להשאר לשבת ליד האישה
אני נוסעת באוטובוסים כללים
ואני לא מתישבת ליד אברכים

אקסלוסיביות....!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אז לי קבוע היו קמים, אולי שזה משתנה בין אזורים

בחיים לא קמה לי בחורה חרדית, שוב אולי זה קשור לאזורים
לגמרי קשור לאזורים,
רואה המון שקמות או קמים.
וכן. לא תאמיני. חרדים.

מלכת אסתר

משתמש פעיל
וואו........ כואב הלב על המצב
תעברו לביתר.

מהדרין
כמעט לגמרי.
אין כמו ביתר בענין הזה,
רק כעומדים עם עגלות זה חתיכת תערובת........ וממש לא נעים!
בחיים לא קם לי חילוני באוטובוס ולא משנה באיזה שלב בהריון הייתי.
בחורות חרדיות קמו לי המון!!! הן תמיד קמות!! בחורים אף פעם לא.
פעם שאלתי קרוב משפחה בחור ישיבה למה בחורים לא קמים לאישה בהריון או לאיש זקן, אז הוא אמר לי ש"תורה מתשת כוחו של אדם" ולכן הם יושבים אחרי הלימוד. ברגע הראשון זה מצחיק. ברגע השני זה עצוב נורא. זה מסביר הרבה דברים שמוזכרים פה באשכול.
מקווה שאצליח לחנך את הילדים שלי (כשיגדלו) אחרת.
אני הייתי בהריון עם ילד נוסף בידיים ואף אחד לא קמה, עד שאישה אחת צעקה על הבנות שיקומו שיש כאן אישה בהריון.... ואני כולי סמוקה התיישבתי, עם כל המבטים.......... היה ממש לא נעים, כבר כמה וכמה פעמים שרציתי להרים טלפון לבתי ספר שידברו עם הבנות בענין.....
וברוך ה' שעם הבחורים והבנים אני לא מתעסקת כי הם יושבים מקדימה, ואפילו אם יקומו בשבילי לא הלך לשבת מקדימה,

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
לך אסור לגעת בגבר...
ברור
אני שומרת נגיעה מכל משמר
אבל בכל אופן זה יותר קל
פעם אחותי טסה לחו"ל וקיבלה מקום ליד גבר חילוני מיד התקשרה לקו ההלכה ואמרו לה שאם אפשר בקלות להחליף מקום שתחליף אבל אם לא אפשר להקל

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לגמרי קשור לאזורים,
רואה המון שקמות או קמים.
וכן. לא תאמיני. חרדים.
אני גם רואה פה ושם,
אני מדברת על הרוב,
כשהייתי בהריון הייתי נוסעת באותו אוטבוס עם קבוצה של בנות סמינר מסמינר מסוים, אף אחת מעולם לא חשבה לקום בשבילי.

איזדרכת

משתמש פעיל
תעברו לביתר.

מהדרין
כמעט לגמרי.
מדברת על ביתר,
החלק הקדמי ריק, כל אחד בספבל נפרד והחלק האחורי דחוס כמו סרדינים, ועד שלא באים ומבקשים במפורש להתאחד בספסלים הרבה לא מבינים את זה לבד.
(לא כולם, רק הרבה, וגם לזכותם יאמר שבדר"כ קמים מיד, זה רק עניין של שימת לב ורגישות)

איתא

משתמש רשום
אני לא דנה אותך
כנראה את לא מסוגלת לעמוד כל הדרך
אבל בדרך כלל כשזה קורה האברך אמור לקום ולעמוד הוא כל הנסיעה
ולא להשאר לשבת ליד האישה
היו כמה פעמים כשהייתי בהריון והמקום היחיד היה ליד בחור שישב בנחת, התיישבתי לידו מתוך ציפיה שיבין את הרמז ויקום, בדר"כ זה עובד
פעם המקום היחיד היה ליד נער, התיישבתי והוא ביקש ממני לקום כי הוא לא יכול לשבת לידי...
אמרתי לו שאם יש לו בעיה שיקום כי אני בהריון ולא יכולה לעמוד, הוא היה כ"כ נבוך שהצטנף והמשיך לשבת

מלכת אסתר

משתמש פעיל
ברור
אני שומרת נגיעה מכל משמר
אבל בכל אופן זה יותר קל
פעם אחותי טסה לחו"ל וקיבלה מקום ליד גבר חילוני מיד התקשרה לקו ההלכה ואמרו לה שאם אפשר בקלות להחליף מקום שתחליף אבל אם לא אפשר להקל
אני הייתי קמה, ואומרת מילה שתיים לבחורים,

אקסלוסיביות....!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מדברת על ביתר,
החלק הקדמי ריק, כל אחד בספבל נפרד והחלק האחורי דחוס כמו סרדינים, ועד שלא באים ומבקשים במפורש להתאחד בספסלים הרבה לא מבינים את זה לבד.
(לא כולם, רק הרבה, וגם לזכותם יאמר שבדר"כ קמים מיד, זה רק עניין של שימת לב ורגישות)
הרבה פעמים זה בדיוק הפוך.
האחורי כמעט ריק ומקדימה - פיצוץ.

כמה מקומות יש כבר מקדימה?
תספרי, זה כמעט חצי.

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
וברוך ה' שעם הבחורים והבנים אני לא מתעסקת כי הם יושבים מקדימה, ואפילו אם יקומו בשבילי לא הלך לשבת מקדימה,
כי היפרדות שליה , ופגיעה בתינוק , זה לא פיקוח נפש?
ולשבת "בקידמת" האטובוס, למרות שהספסל ריק .. זה בסדר????

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בלת"ק
נסעתי במשך שנים באוטובוסים בין עירוניים, לא פעם ולא פעמיים כל המושבים עד הדלת האחורית היו מלאים, ואז מהדלת האחורית כל זוג מושבים ישבה אשה אחת! ואני לא אחד שיבקש לעבור, ואפילו שבמשך כל הנסיעות האלה עמדתי לאורך כל הנסיעה לא הייתה אפילו אחת שחשבה לצמצם את השורות. אי אפשר לטעון שרק הגברים הם הבעיתיים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה