דרוש מידע התחסנתם נגד שפעת?

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כאשר דואגים להשיג את ההורים בדחיפות ולשלוח אותם אפילו מחוץ לעיר, זה כבר אל סתם..
אולי הבטיחו להם טיול ביערות האמזונס אם יביאו את כולם להתחסן...

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כאשר דואגים להשיג את ההורים בדחיפות ולשלוח אותם אפילו מחוץ לעיר, זה כבר אל סתם..

מזמינה אותך לבוא איתי לסיבוב בבית חולים. אצביע לך על הרבה מאוד אנשים שלא שמעו לקול הרופאים....מכירה הרבה כאלו. היום הם מתחרטים. אבל הדיאליזה לפות מקיימת אותם קצת...

אבל את יודעת, אין לי בעיה שיחשבו אחרת ממני.
תקראי את התגובה שלי אחר כך.
והלכתי.
אפשר להצביע גם על אנשים שעשו מה שהרופאים אמרו והם לא נמצאים איתנו היום.... או שנמצאים במקום לא טוב...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אפשר להצביע גם על אנשים שעשו מה שהרופאים אמרו והם לא נמצאים איתנו היום.... או שנמצאים במקום לא טוב...
תגובה מצחיקה.
כי זה דרך הטבע.
לא תמיד אדם מבריא
אבל יש אנשים שהזיקו לעצמם ממש. לא היו במצב שאמורים להגיע ל X והגיע אליה בגלל שיקויים של מרפאים טבעוניים למיניהם.

שוב, כמו טיפשה הגבתי
בבקשה אל תצטטו אותי כדי שלא אמשך להגיב שוב.
כי באמת לא בא לי יותר.
אין לי למה לדבר.
מי שלא רוצה לשמוע מילא לא ישמע
מי שרוצה לא צריך לשמוע

אני מכבדת את דעת השני.
מי שמאמין באלטרנטיבי שיהיה לו לבריאות וכתבתי אינספור פעמים שאני מכבדת את האמינים ושיעשו מה בא להם.

אבל מותר לאנשים להאמין גם למה שהם הטבעוניים לא מאמינים. ולכבד.
החיים שלי ושל עוד רבים כמוני תלויים ברפואה הקונבנציונאלית ובתרופות שלה כשניסיתי ובעוני אצל מישהו מאוד מוכר ונחשב הגעתי בטפ"נ מחוברת למוניטור לבית חולים במצב של לב שמתכווץ בצורה מסוכנת.
אז הספיק לי.
כבדו גם את מה שאני חושבת.

ובזה באמת סיימתי את דברי

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הידעתם שרופאים ברפואה הקונבנציונלית מצ'ופרים על ידי חברות התרופות בכל מיני ימי פינוק,
אך משכורתם אינה מגיעה באופן ישיר ממכירת מוצרים,
ואילו מרפאים בלתי קונבציונליים עושים הון רב של כסף ממכירה ישירה של מוצרים שהם מכריזים עליהם כמרפאים?
יש לך בחירה אם לקנות מוצרים מרופאים אלטרנטיביים אבל כשאתה מגיע לרופא קונבנציונלי אתה אפילו לא מתאר לך שאחד השיקולים בלרשום לך תרופה הוא החופשה הבאה שלו בחו"ל....

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תגובה מצחיקה.
כי זה דרך הטבע.
לא תמיד אדם מבריא
אבל יש אנשים שהזיקו לעצמם ממש. לא היו במצב שאמורים להגיע ל X והגיע אליה בגלל שיקויים של מרפאים טבעוניים למיניהם.
זה לשני הכיוונים....
אנחנו לא יודעים מה דרך הטבע ומה לא. אנחנו יהודים וחיים מעל הטבע.

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אתה אפילו לא מתאר לך שאחד השיקולים בלרשום לך תרופה הוא החופשה הבאה שלו בחו"ל....
אתם כותבים את זה ברצינות???:eek:
נראה לכם שיש מאגר נתונים ובו יש טבלה של כל רופא במדינת ישראל וכמה פעמים הוא רשם כל תרופה של חברה X ואז אם הוא צבר יותר מ 100 נקודות הוא טס לחו"ל???
קונספירציה בהתגלמותה...

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
יש לך בחירה אם לקנות מוצרים מרופאים אלטרנטיביים אבל כשאתה מגיע לרופא קונבנציונלי אתה אפילו לא מתאר לך שאחד השיקולים בלרשום לך תרופה הוא החופשה הבאה שלו בחו"ל....
וגם כשאתה מקבל המלצות חמות מאלטרנטיבי, אין לך מושג מה הוא מרויח מהחלטותים, אחוזים (ישירים! לא צ'ופרים כלליים) על מה ועל מי.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
קדימה, תן.
סתם להשכלה.
בבקשה אחד:
ד"ר גיל יוסף שחר מוכר 'תרופה' לסרטן.
כשמעמתים אותו עם זה שזה לא חוקי שרופא ימכור תרופות, הרי תגובתו:
תגובת ד"ר גיל יוסף שחר: "בשנים האחרונות אני עוסק בפועל בתחום הרפואה המשלימה. אינני עוסק בפועל בענף כלשהו הקשור ברפואה הקונבנציונלית ובשום מקום אינני מציג את עצמי ככזה. לאור זאת ובעקבות בדיקה משפטית, הכללים המחייבים רופאים קונבנציונליים פעילים אינם רלוונטיים למקרה זה. אני בעל השכלה רפואית ותואר ברפואה מהטכניון (MD), ולמיטב ידיעתי וכן על פי בדיקה משפטית, אין שום מניעה חוקית שאוסרת עלי לציין עובדה זו, בדיוק כפי שמשפטנים נוהגים לציין את תוארם והשכלתם, אף אם אינם עוסקים בתחום.

"יתרה מזאת, הרציונל הקיים בכלל זה שרופא לא יקדם מוצרים מסחריים, אינו קיים במקרה שלי, שכן לגבי רופא קונבנציונלי – מי שמגיע אליו לקליניקה, מגיע לשם קבלת טיפול רפואי אובייקטיבי. לכן, לא ראוי שיקדם מוצרים מסחריים שהוא משווק, מכיוון שהוא עלול להיות לא אובייקטיבי לגביהם.

"באשר לתוסף עצמו: בנוסף למחקרים במרכזים הרפואיים בוצעו במעבדות החברה עוד עשרות רבות של מחקרים, הן על תרביות תאי סרטן והן על בעלי חיים עם סרטן, שהראו תוצאות יוצאות דופן ופורצות דרך בכל קנה מידה. מדעני החברה, שנמנים על בכירי המדענים בישראל, נמצאים בימים אלו בתהליכי רישום פטנטים על תגליותיהם בזכות מחקרים אלו".

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
"יתרה מזאת, הרציונל הקיים בכלל זה שרופא לא יקדם מוצרים מסחריים, אינו קיים במקרה שלי, שכן לגבי רופא קונבנציונלי – מי שמגיע אליו לקליניקה, מגיע לשם קבלת טיפול רפואי אובייקטיבי. לכן, לא ראוי שיקדם מוצרים מסחריים שהוא משווק, מכיוון שהוא עלול להיות לא אובייקטיבי לגביהם.
וואו, אדיר...

קדימה, תן.
סתם להשכלה.
לא רוצה לכתוב עם שמות
אבל יש רופא מוכר מאד בירושלים שיש לו קליניקה ובה הוא מקבל לקוחות של אחת מקופות החולים הגדולות, ובמקביל בקליניקה הזו הוא מטפל בעוד כל מיני שיטות,
הוא מוכר שם גם כל מיני מרקחות, משחות ועוד כל מיני תמציות...
הוא עושה על זה הון רב...
לא רוצה להרחיב, אבל את אחד הדברים שם ניסיתי במאות שקלים לחודש,
משהו שהוא הסביר לי גם ממה הוא הכין את זה בגדול
ולא נראה לי שהעלויות שלו היו כ"כ גבוהות בלשון המעטה...
ותכל'ס תוצאות לא ראיתי מזה...

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בבקשה אחד:
תגובת ד"ר גיל יוסף שחר: "בשנים האחרונות אני עוסק בפועל בתחום הרפואה המשלימה. אינני עוסק בפועל בענף כלשהו הקשור ברפואה הקונבנציונלית ובשום מקום אינני מציג את עצמי ככזה. לאור זאת ובעקבות בדיקה משפטית, הכללים המחייבים רופאים קונבנציונליים פעילים אינם רלוונטיים למקרה זה. אני בעל השכלה רפואית ותואר ברפואה מהטכניון (MD), ולמיטב ידיעתי וכן על פי בדיקה משפטית, אין שום מניעה חוקית שאוסרת עלי לציין עובדה זו, בדיוק כפי שמשפטנים נוהגים לציין את תוארם והשכלתם, אף אם אינם עוסקים בתחום.

"באשר לתוסף עצמו: בנוסף למחקרים במרכזים הרפואיים בוצעו במעבדות החברה עוד עשרות רבות של מחקרים, הן על תרביות תאי סרטן והן על בעלי חיים עם סרטן, שהראו תוצאות יוצאות דופן ופורצות דרך בכל קנה מידה. מדעני החברה, שנמנים על בכירי המדענים בישראל, נמצאים בימים אלו בתהליכי רישום פטנטים על תגליותיהם בזכות מחקרים אלו".
אני עוקבת אחרי ד"ר גיל יוסף שחר ולא נתקלתי פעם אחת בתרופה נגד סרטן שהוא מוכר. אשמח לקבל קישור.

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני בעל השכלה רפואית ותואר ברפואה מהטכניון (MD), ולמיטב ידיעתי וכן על פי בדיקה משפטית, אין שום מניעה חוקית שאוסרת עלי לציין עובדה זו, בדיוק כפי שמשפטנים נוהגים לציין את תוארם והשכלתם, אף אם אינם עוסקים בתחום.
אין לי מושג מה החוק
אבל כאדם מן השורה לדעתי יש הבדל אם עו"ד שעובד עכשיו כרואה חשבון כותב על עצמו עו"ד
לבין אם "רופא" ברפואה אלטרנטיבית כותב שהוא ד"ר
כי לכאו' אנשים חושבים שהוא משתמש במידע הרפואי שלו כרופא רגיל לצורך הטיפול בהם
ולא מבינים שהוא משתמש במידע הרפואי שלמד 4 שנים כדי לדעת איך לתקוף את המערכת וכדי שיוכל להשתמש בתואר הזה כדי למשוך אליו לקוחות

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אבל את אחד הדברים שם ניסיתי במאות שקלים לחודש,
זה היה חליטת עלי זית....
בדיוק כמו שהבאתי בקישור
אמנם זה לא גיל יוסף שחר אלא מישהו אחר
אבל כנראה "הרופאים" הטבעוניים מאד אוהבים את העניין
ב"ה לא לקחתי את זה לטיפול במחלה ה"י אלא למשהו אחר
אבל תכל'ס הוא הבטיח לי הרים וגבעות ובסוף, נשאר הכל ישר... (אולי בור??)

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אין לי כח לחזור על מה שכתבתי באשכול הסמוך.
אך רק אציין למחקר שקובע שהרפואה האלטרנטיבית הורגת.

אצטט כמה שורות מן הדברים:

הנזק העיקרי ברפואה אלטרנטיבית – הומאופתיה, נטורותפתיה, אקופנקטורה ודומותיהן – הוא בכך שטיפולים מסוג זה עולים לאנשים כסף וזמן, שהיו יכולים להשקיע ברפואה מודרנית המספקת תוצאות. אותו זמן מבוזבז עלול להיות קריטי – אם חולה סרטן מתעכב אפילו חודש או חודשיים בקבלת הטיפול הרפואי ההולם, הסרטן עלול להתפשט בגופו, כך שסיכויי ההחלמה ירדו באופן משמעותי. וכמובן, אנשים שבוחרים להסתמך על רפואה אלטרנטיבית בלבד, למעשה מותירים את גופם ללא הגנה כלל.

אני לא אוהב להיות דרמטי מדי, אבל הנתונים מהמחקרים שהתפרסמו בעשרים השנים האחרונות חושפים תמונה מזעזעת. מטפלים אלטרנטיביים שממליצים לחולי סרטן להסתמך על טיפולים שאינם-רפואיים, תורמים באופן אקטיבי למותם. אין דרך – ואין מקום – להגיד את זה יפה יותר. מדובר בתעשיות מוות שמפתות אנשים בטענות לא-מגובות ובתיאוריות קונספירציה נגד הממסד הרפואי, ועל הדרך גוזרות קופון לטובתן.

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה היה חליטת עלי זית....
בדיוק כמו שהבאתי בקישור
אמנם זה לא גיל יוסף שחר אלא מישהו אחר
אבל כנראה "הרופאים" הטבעוניים מאד אוהבים את העניין
ב"ה לא לקחתי את זה לטיפול במחלה ה"י אלא למשהו אחר
אבל תכל'ס הוא הבטיח לי הרים וגבעות ובסוף, נשאר הכל ישר... (אולי בור??)
א. הוא לא מוכר שום חליטה אלא מסביר כיצד להכין אותה בבית.
ב. הוא מביא את התועלת בחליטה ומביא מאמרים מדעיים על מחקרים שנעשו.
ג. הוא בסה"כ מנסה לעזור לאנשים חולים שיכולים להפיק מזה תועלת.
ד. כדאי להיזהר מהוצאת שם רע.
ה. מכיוון שבלי כוונה האשכול הזה הפך מיתרונות וחסרונות של חיסוני שפעת לכיוונים שליליים אחרים אני פורשת.
מאחלת רפואה שלמה לכולם!

אלימלך וולו

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בבקשה אחד:
תגובת ד"ר גיל יוסף שחר:

אז הוא עצמו מודה שהוא לא אובייקטיבי, היות ויש לו מוצרים למכור עבור השפעת.
אז על מה הדיון?

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
א. הוא לא מוכר שום חליטה אלא מסביר כיצד להכין אותה בבית.
לא כתבתי שהוא מוכר את החליטה הזו
הבאתי את הקישור לחליטה כדי להראות שהוא טוען שזה מרפא סרטן
אין לי מושג האם לזה התכוונו כאן כשדיברו על תרופה לסרטן שהוא משווק
אני רק פתחתי לרגע את את האתר שלו...
כתבתי לגבי מישהו אחר שמכר חליטות כאלו...
אבל אם את זה הוא לא מוכר
לכו תדעו מה הוא כן מוכר...
ב. הוא מביא את התועלת בחליטה ומביא מאמרים מדעיים על מחקרים שנעשו.
לא אמרתי שעלי זית זה לא בריא
אם כי אני לא קראתי מחקרים...
ייתכן וישנם מחקרים שמראים שזה מזיק
בכל מקרה, הקב"ה ברא בעולם צמחי מרפא וגם בתעשיית התרופות הקונבנציונליות משתמשים הרבה בצמחים,
אבל יש הבדל אם זה עוזר לבין אם זה מרפא...
ג. הוא בסה"כ מנסה לעזור לאנשים חולים שיכולים להפיק מזה תועלת.
ברור, ולכן הוא יורה בכל הכיוונים האפשריים נגד הרפואה הקנובנציונלית
שלא באה לעזור לאנשים חולים אלא באה להחליא בריאים ולהרוג אותם והוא המלך המושיע!!!
ד. כדאי להיזהר מהוצאת שם רע.
זה תמיד כדאי
בינתיים השתדלתי מאד...
בכל מקרה, גם להוציא שם רע על כל הרופאים הרשעים והאכזריים שרוצים לנפוש בחו"ל עם חברת התרופות זה גם בכלל הוצאת שם רע...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה