דרוש מידע התחסנתם נגד שפעת?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
אני יכולה להגיד לך שאני כאן רק הודות לחסדי ה' ולאדם מדהים שלא קיבל את דברי הרופאים,התעקש איתם שוב ושוב, שילם מתחת לשולחן למנהל מחלקה כדי שינתח וב"ה זכה להציל חיים...
ועדיין
הוא בחר לשלם להם שינתחו,
ולא לקחת אותך למטפלים סהרוריים בסגנון הדוקטור הנ"ל.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
ועדיין
הוא בחר לשלם להם שינתחו,
ולא לקחת אותך למטפלים סהרוריים בסגנון הדוקטור הנ"ל.
ברור.
וזה מה שאני מנסה להסביר-
לא כל אחד שמבקר את הרפואה ומציג אותה כבעלת אינטרסים מעבר להצלת חיי אדם, הוא אחד שמאמין בטבעונות, צמחונות ושות'

efrat1

משתמש סופר מקצוען
ועוד משהו קטן.
כשהצצתי באתר של הדוקטור, נזכרתי בסיפור על הנהג שאשתו התקשרה להזהיר אותו שאומרים ברדיו שיש מטורף אחד שנוסע הפוך מכיוון הנהיגה.
אז הוא ענה לה: מטורף אחד? אני רואה כאן עשרות מטורפים כאלו...

בריקים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אף אחד לא חושב שכל הרופאים מושחתים. וכל אחד שיש לו בעיה ניגש בסופו של דבר למרפאה כדי לקבל עזרה רפואית, שלא נצטרך ולא נדע.
אבל אמון במערכת אין, ובוודאי לא במשרד הבריאות.
יושבים שם אנשים שהדבר האחרון שמענין אותם במדינה זה הבריאות שלנו. יש דברים שהרבה יותר חשובים להם, למשל הקשר עם אירגון הבריאות העולמי, ועם יצרני תרופות.
יש צבעי מאכל מסרטנים, ויש כאלו שמכילים זפת ופחם. אלו צבעי מאכל שאסורים במרבית מדינות העולם. וכמעט רק בישראל מותר להכניס אותם, ואפי' לא הגבילו את הכמות המותרת.
ישראל היא שיאנית הריסוסים בגידולי שדה, עם חומרים רעילים שלא מאושרים לשימוש במדינות ארופיאיות, שההשלכות הבריאותיות שלהן הן ודאיות.
ומהיכרות עם חקלאים שניסו לדבר עם משרד הבריאות - אין עם מי לדבר שם.

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
ק

וגם להציג את כל מי שנפגע ממערכת הבריאות כמי שמחפש להשמיץ ולהכפיש,
גם לא הכי הוגן...
אני יכולה להגיד לך שאני כאן רק הודות לחסדי ה' ולאדם מדהים שלא קיבל את דברי הרופאים,התעקש איתם שוב ושוב, שילם מתחת לשולחן למנהל מחלקה כדי שינתח וב"ה זכה להציל חיים...

גם הסקת המסקנות של הרפואה הקונבנציונלית עלולה לפעמים להעלות את הדם לראש...
(שוב, בלי להפוך את השרלטנים למינהם שמוצאים 'שיטות ריפוי' שונות ומשונות לברי סמכא)
לא הצגתי את זה
ואין לי מושג מנין לקחת את זה
במחילה
כתבתי בפירוש שיש שם בעיות.

ונכון, לפעמים המסקנות של הרפואה הקונבנציונאלית יכולות להעלות את הדם לראש.
אז מה?
נפנה לה עורף?

אין ברירה אלא להיעזר בשירותיה.
ומותר לחלוק על מסקנות הרופאים ובשביל זה בדיוק נותנים בקופ"ח אפשרות לייעוץ משני...

ומכיום שמתחשק לי לי לישון היום, אני מסיימת בזאת.

שנהיה כולנו בריאים.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני בוחרת לצטט רק נתון אחד, שהוא אולי המשמעותי ביותר במה שכתב ד"ר גיל יוסף שחר:

"מהעובדות שהבאנו עד כה, ניתן לומר שכל מי שבוחר להתחסן לשפעת, בעצם בוחר להיות חלק מניסוי המוני על חיסון שבטיחותו מעולם לא נבדקה כראוי ולא ידוע מה שיעור תופעות הלוואי שלו, בטח שלא לטווח ארוך.
אשה בהריון שבוחרת להתחסן, בוחרת להכניס את עצמה לניסוי על חיסון שהשפעתו על העובר מעולם לא נבדקה.
זכותו של כל אחד לבחור להשתתף בניסוי, אבל ראוי שיעשה זאת כאשר הוא מודע לכך"

זה הכל :confused:

מאידך, לגבי כל התרופות והטיפולים האלטרנטיביים - ניתן לומר נתון עובדתי:
"מהעובדות שנבדקו באינספור ניסויים, ניתן לומר שכל מי שבוחר להתרפא בתרופה / שיקוי / טיפול אלטרנטיבי, בעצם בוחר להיות חלק מתופעה המונית של הליכה בעיניים עצומות אחר טיפולים ושיקויים שמעולם לא נוסו בכלל, וידוע שבחלק גדול מהם יש רכיבים פעילים בעלי תופעות לוואי קשות שאינן מדווחות, כשחלק מאותם מטפלים מנסים להאשים את הרפואה הקונבנציונלית בדברים שהם עצמם לוקים בהם, כחוסר דיווח על תופעות לוואי, ושיווק "תרופות" שידוע להם שאינן מוכחות מחקרית".

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לצטט תגובות מהן עולה שכל מי שמצייץ נגד מערכת הבריאות הממלכתית הוא איזה סהרורי טבעוני?
בבקשה
בינתיים אני מתחיל לצטט...
אני מסכימה שהרפואה הקונבנציונאלית לא תמיד נותנת מענה מושלם. לפעמים היא מביאה תופעות לוואי שאולי בכח הרפואה הטבעית לסייע בהפחתתם.
אבל רק טבעונות לבד אל ממש הוכיחה את עצמה.
אני מכבדת את דעת השני.
מי שמאמין באלטרנטיבי שיהיה לו לבריאות וכתבתי אינספור פעמים שאני מכבדת את האמינים ושיעשו מה בא להם.

אבל מותר לאנשים להאמין גם למה שהם הטבעוניים לא מאמינים. ולכבד.
החיים שלי ושל עוד רבים כמוני תלויים ברפואה הקונבנציונאלית ובתרופות שלה כשניסיתי ובעוני אצל מישהו מאוד מוכר ונחשב הגעתי בטפ"נ מחוברת למוניטור לבית חולים במצב של לב שמתכווץ בצורה מסוכנת.
אז הספיק לי.
כבדו גם את מה שאני חושבת.
הבעיה היא כשמטפלים רק בטבעונות.
הטבעונות צריכה להיות משולבת עם הקונבנציונאלית
ויש כאל שהולכים רק לטבעונות.
אני לפחות התכוונתי לזה.
כל השאלה והדיון די מוזרים בעיני. אני חושב שהחשדנות לא במקומה.

זה לא חיסון שהמציאו כאן בארץ זה משהו כלל עולמי.

מישהו חושב שניתן לרמות את כל בכירי מערכת הרפואה ולהשחיל להם חיסון לא מומלץ או מזיק, רק בגלל אינטרסים, וכך כבר כמה וכמה שנים?

באופן אישי קיבלתי המלצה חמה מכל רופאי המשפחה שיצא לי קשר איתם, חילונים דתיים וגם חרדית. אני עושה את החיסון לי ולכל בני משפחתי, ובאופן כללי ניתן לומר ששקט אצלנו לגמרי משפעות, לא בזמן החיסון ולא בכל השנה.

איני פוסק גדול, נראה לי חובת השתדלות.

אני אישית נוהגת ללכת לחוות דעת שניה כשמדובר בעניינים חשובים.

ומבררת אצל יועצים רפואיים מי הרופא הטוב בתחום.

זה נקרא לא להאמין באופן עיוור.

העניין הוא, שהעולם הוא לא שחור לבן. גם לא המחקרים. גם לא הידע והנקיות של כל מי שרופא או חוקר. העולם גם לא יכול להיחלק באופן טוטאלי בין כבוד ואמון מלאים לרופאים ולממסד, וזלזול מוחלט באימהות ובאחרים. מהסיבה הפשוטה בתכלית: העולם לא עובד ככה.

אני לא מאלה שמתנגדים טוטאלית לחיסונים. לגמרי לא. ואני מתחסנת ומחסנת כסדר. אני כן מבינה שאין שחור לבן בשום דבר בחיים, ולא הכל כבר ידוע וברור ומוחלט ונחרץ.

ואין דבר כזה שיש אנשים שכל דבריהם צדק ואמת ונקיות מוחלטת (חוץ מגדולי תורה אמיתיים), ואנשים שכל דבריהם הבל וטפשות ותחושות מוזרות.

מה לעשות, העולם קצת יותר מורכב.

שלא טוב להיות פנאטיים לשום כיוון, לא לסמוך על אף אחד בצורה עיוורת, גם לא לפסול אף אחד בצורה עיוורת.

להבין שהעולם לא מושלם, להיות עם נכונות לשמוע דברים נוספים בהתעניינות ובלי דעות קדומות.

להבין שהממסד לא רודף אותנו ובגדול רוצים להועיל וגם מתקדמים ומתקנים דברים, אך הוא איננו חף מטעויות ולא תמיד אחראי די הצורך, ויש גם מחדלים.

בקיצור: נראה לי ללכת כללית לפי הממסד בלי חרדות, אך עם עיניים פקוחות ושימת לב. ושומר פתאים ד'. כל מה שעושים וכל מה שנזהרים - זו רק השתדלות.

מרחבית

משתמש מקצוען
כאשר דואגים להשיג את ההורים בדחיפות ולשלוח אותם אפילו מחוץ לעיר, זה כבר אל סתם..
אני חושבת שהייתי פשוט שואלת את הרופאים את מה שיש לי לשאול מתוך רצון להבין (ולא בהתרסה או משהו כזה): מה התועלת בחיסון אחרי שנחשפו, והרי לוקח שבועיים שלוש עד שנוצרים נוגדנים.
ואם הייתי חוששת שחיסון לאחר חשיפה יכול אולי להזיק, הייתי שואלת אותם את זה, ושומעת מה יש להם לומר.
רופאים שהם טובים מקצועית, הגונים ולא יהירים, יענו בדרך כלל ברצון על שאלות הגיוניות שבאות מתוך רצון להבין ולדעת.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
קראתי וגם הגבתי.

לצטט תגובות מהן עולה שכל מי שמצייץ נגד מערכת הבריאות הממלכתית הוא איזה סהרורי טבעוני?

וגם להציג את כל מי שנפגע ממערכת הבריאות כמי שמחפש להשמיץ ולהכפיש,
גם לא הכי הוגן...

גם הסקת המסקנות של הרפואה הקונבנציונלית עלולה לפעמים להעלות את הדם לראש...
(שוב, בלי להפוך את השרלטנים למינהם שמוצאים 'שיטות ריפוי' שונות ומשונות לברי סמכא)
השאלה שבאשכול זה היא האם אנו מקבלים את צורת הסקת המסקנות של המחקר והרפואה הקונבנציונלי, ואת המסקנות המקובלות על המיינסטרים הרפואי.
אם את מקבלת אותם - אפשר בהחלט להזהיר נגד רופאים כאלו ואחרים, אבל המגמה היא של תיקון המערכת מבפנים, לא הזנחתה לטובת הרפואה האלטרנטיבית, שבעצם אינה מרפאת.

הדבר דומה לשני אנשים שיש להם בעיות עם האינטרנט המסונן.
האחד החליט שבגלל שהחסימות המיותרות מרגיזות אותו - הוא זונח אותו ומחזיק אינטרנט פתוח.
והשני אומר - יש בעיות? נעלה את איכות הסינון.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני חושבת שהייתי פשוט שואלת את הרופאים את מה שיש לי לשאול מתוך רצון להבין (ולא בהתרסה או משהו כזה): מה התועלת בחיסון אחרי שנחשפו, והרי לוקח שבועיים שלוש עד שנוצרים נוגדנים.
ואם הייתי חוששת שחיסון לאחר חשיפה יכול אולי להזיק, הייתי שואלת אותם את זה, ושומעת מה יש להם לומר.
רופאים שהם טובים מקצועית, הגונים ולא יהירים, יענו בדרך כלל ברצון על שאלות הגיוניות שבאות מתוך רצון להבין ולדעת.
צודקת.
אני יודעת שגיסה של אחותי שאלה שאלות וקיבלה תשובות ונסעה לבית שמש לחסן
אנסה לברר איתה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה