חרבות ברזל הנספח השבועי • שבוע 44

מה תכלול התגובה האיראנית?

• פלישה קרקעית מסוריה ולבנון.

• תקיפת נכסים ישראלים בחו"ל.

• בעיקר טילים וכטבמי"ם.

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תגידו את האמת לא נמאס לכם לכתוב ולקרוא את המילים בימים הקרובים בזמן הקרוב בקרוב ממש וכו' וכו'..
זה לא רק זה
זה גם אותו ''בכיר ביטחוני'' שמתדרך את ניר דבורי שמתיימר לדעת הההההכל
בכל הערוצים וכן גם 14 הפעם מתודרכים מאותו קונספציוניסית שכל יום משנה את תדרוכיו בהתאם למהוויו הפוליטים

החכם מכולם החלופי

משתמש מקצוען
לא כל מה שפורסם צריך להעלות כאן...
לכן אני מביא כאן רק מה שפורסם בכלי תקשורת מרכזיים
חוץ מזה, זה כל מה שמדברים כל היום, ובאשכול חדשות מביאים מה שמדברים בחדשות,
אני הייתי שמח לדווח לכם על משהו אחר, כמו תקיפות ישראליות בכל מיני מקומות,
אבל מה לעשות שזה לא המצב, והחדשות הם סביב איומים,
וזה מה שיש בתפריט היום

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הבנו שזה החדשות, אבל אין ענין לכתוב את זה אלף פעם, כבר ברור לכולם שזה יהיה בימים הקרובים, בזמן הקרוב וכו',
ואני לא חושב שזה יזיז אם עוד פעם ערוץ 12 ,13, 14, רשת ב', ג', גל''צ, קול חי, קול ברמה, כל רגע, בחדרי חרדים, כיכר השבת, ווינט, ידיעות אחרונות, מעריב, במחנה, קול פליי, קול חי מיוזיק. קול הלשון, יגידו את זה....
אז זהו שזה לא שינה וזה לא חדשות (חדשות זה דבר חדש) ולא תמיד בערוצים מדברים רק חדשות.

החכם מכולם החלופי

משתמש מקצוען
הבנו שזה החדשות, אבל אין ענין לכתוב את זה אלף פעם, כבר ברור לכולם שזה יהיה בימים הקרובים, בזמן הקרוב וכו',
ואני לא חושב שזה יזיז אם עוד פעם ערוץ 12 ,13, 14, רשת ב', ג', גל''צ, קול חי, קול ברמה, כל רגע, בחדרי חרדים, כיכר השבת, ווינט, ידיעות אחרונות, מעריב, במחנה, קול פליי, קול חי מיוזיק. קול הלשון, יגידו את זה....
אז זהו שזה לא שינה וזה לא חדשות (חדשות זה דבר חדש) ולא תמיד בערוצים מדברים רק חדשות.
אני יודע שלמי שיש טלויזיה יכול לכבות אם לא מעניין אותו מה שמדברים שם לכן אפשר לצאת מאשכול העדכונים עד שיהיה מתאים לכם לחזור ;)

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני יודע שלמי שיש טלויזיה יכול לכבות אם לא מעניין אותו מה שמדברים שם לכן אפשר לצאת מאשכול העדכונים עד שיהיה מתאים לכם לחזור ;)
אני מתנצל , אבל זכותי להכנס לאשכול עדכונים וחדשות.... כדי לקבל חדשות. לא בשביל לקרוא את אותו דבר עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם.

קושקוש

עיצוב ומיתוג אמנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
גורמי ביטחון אומרים כי הייתה הערכה שמתקפת חיזבאללה תחל בשעת נאום נסראללה ימ"ש אתמול.
14
מסביר אולי את ההגבלות הנרחבות אתמול בשעות אחה"צ - ערב

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
אני מתנצל , אבל זכותי להכנס לאשכול עדכונים וחדשות.... כדי לקבל חדשות. לא בשביל לקרוא את אותו דבר עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם.
אני לא יודע על מה אתה מדבר
ביום ראשון אמרו שהמתקפה תגיע מחר
ביום שני בשעות הקרובות
אפילו טראמפ קשקש עצמו לדעת)
עכשיו מדברים על בימים הקרובים

קושקוש

עיצוב ומיתוג אמנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
בבריטניה ממליצים לחברות התעופה הבריטיות שלא להיכנס למרחב האווירי באזור בירות ״בשל סיכון פוטנציאלי לתעופה כתוצאה מפעילות צבאית״. הופץ NOTAM שבתוקף עד ה4/11.
מה שאומר שהם כבר מפסיקים לפנות אזרחים בתעופה אזרחית בריטית לכאורה, לא?

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני לא יודע על מה אתה מדבר
ביום ראשון אמרו שהמתקפה תגיע מחר
ביום שני בשעות הקרובות
אפילו טראמפ קשקש עצמו לדעת)
עכשיו מדברים על בימים הקרובים
כנראה כי אנחנו בזמני משיח בבחינת 'לילה כיום יאיר.....'

נערך לאחרונה ב:

הבריסקער הנודד

משתמש מקצוען
אני לא חושב שמעדכנים בכוונה שוב ושוב ושוב
אלא זה החדשות "האמיתיות" לאותו רגע...
וזה אכן מתסכל
אבל אפשר לקחת את זה בזרימה...

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
התרגיל הסודי במחנה שורה: בשבועות האחרונים נערך במחנה תרגיל במטרה לדמות אירוע קיצון גדול יותר מהשביעי באוקטובר
רק הערה קטנה:
חיפוש גוגל על הידיעה הזו הביא רק ערוץ טלגרם אחד ואת פרוג.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

אזרח ותיק

משתמש מקצוען
דבר מעניין -
מצאתי באשכול "מבצע שומר החומות", בסוף האשכול, ציטוט של מפקד בצבא שמסכם את המבצע.
לקרוא ולא להאמין עד כמה המדינה הייתה שבויה בקונספציה.
הציטוט לפניכם (במיוחד תקראו את השורה האחרונה...)
גיא לוי
קצת לפני שאמור להסתיים מבצע "שומר חומות",
וקצת לפני שמתחיל מבצע הנדסת התודעה והשרשת החמיצות הלאומית,
קצת לפני שתשמעו כמה חמאס התעצם והתחזק,
וקצת לפני שתשמעו שאנחנו בעצם הפסדנו,
בואו נסכם את העובדות:

1. הפלסטינים מדווחים על למעלה מ-200 הרוגים ו-1,000 פצועים, המספרים כנראה כפולים.
2. תשתיות החשמל והמים שלהם נפגעו קשות.
3. מאות קילומטרים של מנהרות תת קרקעיות "המטרו" אשר הוקמו במשך 7 שנים ומיליארדי שקלים,
והיוו את "תוכנית העל" של החמאס במקרה של פשיטה רגלית, הושמדו לחלוטין.
4. מרביתו של כוח העילית של החמאס "נוחב'ה" אשר התמחה בלוחמה תת קרקעית, ישאר לנצח עולמים בתור גושי פחם במנהרות שקרסו עליהם.
5. יחידת הקט"במים של החמאס, גם נכשלה בכל פעילותיה וגם ספגו מכות קשות במערך היצור ומחסני הקט"במים שלהם, הם צריכים להזמין עכשיו רחפנים מאלי אקספרס.
6. "ההפתעה הימית" שלהם בדמות הצוללת חבלה, הצליחה להיות במים במשך 5 שניות רצופות, לפני שהיא התפוצצה עם 4 מחבלי חמאס שניסו להפעיל אותה.
7. כל מפעלי ייצור הרקטות שלהם רוסקו.
8. מאגרי ומחסני רקטות חוסלו.
9. מפעל דיוק הרקטות חוסל.
10. "מרכז הסייבר" של החמאס, הפך למגרש חנייה וציוד אלקטרוני רב שהוברח לרצועה במשך שנים, הפך לערמת גרוטאות.
11. מפקדים בכירים, קצינים, לוחמים, כלי רכב, מחסנים, משרדים, מפקדות, כלי נשק ומשגרי רקטות, רוסקו, פוצצו והושמדו.
12. כאשר אנו כואבים כל אחד ואחת שנפגעו, בסופו של דבר כמות האבדות בצד שלנו היתה נמוכה מכל עימות קודם שהיה לנו בסדר גודל הזה.
13. הם חשבו שהם הולכים להפתיע אותנו הרקטות המשופרות שלהם ובמטחים מרוכזים והם הופתעו לגלות שריפת ברזל השתכללה אפילו יותר!
14. המערכה טופלה בצד הדיפלומטי בדרך שמעולם לא היתה כזו ולא עם כאלו תוצאות!
לא גינויים באו"ם, לא נאומים חוצבי להבות של מנהיגי אירופה ולא הפכנו שוב לשטן הקטן... מי חלם?
15. מחר בבוקר כשתושבי עזה יצאו החוצה,
כאשר העשן והאבק יתחילו להעלם,
וכאשר מפקדי חמאס יזחלו מהמחילות בהן הם התחבאו,
הם יגלו עזה חדשה!

הם יגלו קו רקיע חדש,
נקי מגדלים אשר יחסמו להם את השמש.
הם יגלו כבישים ומדרכות בעיצוב חדש,
לצד קרקעות שהתפנו עכשיו לבנייה חדשה.

הם יגלו שלארגון החמאס הלכה כל התשתית,
שנעלמו להם מהנדסים, מפקדים ואנשי מקצוע שהיו קריטיים למהלך שלהם.

הם יגלו שחמאס חזר עשור לאחור,
ועזה כולה חזרה שנות דור!
אגב, הכותב הוא כיום מפקד אוגדה 98 "עוצבת האש"...

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הבעיה שמסיבות שונות הצבא פשוט לא היה בשמחת תורה בעוטף.
אם הוא היה, יש למישהו ספק מה הייתה התוצאה?
תיקון קטן- הם היו אבל במיטות...
אם רק היתה התרעה כמה דקות לפני כן וכל החיילים היו מוכנים בעמדות שלהם - הכל היה נראה אחרת.

תוהה ומשתומם

משתמש מקצוען
רק הערה קטנה:
חיפוש גוגל על הידיעה הזו הביא רק ערוץ טלגרם אחד ואת פרוג.
׳ערוץ i24’: התרגיל הסודי במחנה שורה: בשבועות האחרונים נערך במחנה תרגיל במטרה לדמות אירוע קיצון גדול יותר מהשביעי באוקטובר.

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
סוכנות הידיעות "פארס", המזוהה עם משמרות המהפכה: הבוקר תחל המתקפה האיראנית על ישראל
הפעם יהיו עידכונים ברגע שתתחיל השיירת הוזחלת של הכטמים?
(פעם שעברה לקח הרבה מאוד שעות עד ש'דיווחו' לציבור שיצא נחיל הכטבמים לפני מספר שעות - בערך 4 שעות אחרי שיצא ו4 שעות לפני שהגיע לארץ.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...