דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

ברוך ה' יום יום

משתמש רשום
קיבלתי לפני כשבועיים הודעה שהכרטיסים בדרך ונציג יתקשר לפני שהוא יבוא
מאז לא קיבלתי שום עידכון
מה קורה? כמה זמן זה אמור לקחת?

A052

משתמש סופר מקצוען
שאלה דחופה!!!
חברה שלי חיה על השקל, אין להם גרוש לנשמה
היא רק עכשיו שמעה שגם אם היא לא משלמת ארנונה בפועל (היא בדירה שכורה ובעל הבית משלם) היא יכולה להגיש בקשה
התלושים האלה יעזרו לה מאוד! זה ממש לחם וחלב בשבילה!
האם יש אפשרות איכשהו עדין להגיש את הבקשה?
האם יש למי לפנות לעזרה?
אין מה לעשות. הרישום למי שאין לו ארנונה הסתיים לפני כחודש.

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
@אשל ירושלים,
אני מחייגת למוקד, בתחילה המערכת מזהה את הת.ז. ומודיעה לי שהכרטיסים נמסרו ליעדם.
כאשר אני מנסה לעבור לנציג, המערכת מבקשת שוב להקיש ת.ז. אך מודיעה לי שהפרטים אינם קיימים במערכת.
(מדובר בדיווח נפש שצריך לנייד מרשות לרשות וממשפחה למשפחה. עשיתי מה שאמרו לי, אך אשמח לוודא שזה עודכן, כי מנסיוני יש המון בלאגן עם זה)
איך אפשר לתקשר איתכם????
חוששני שעד שאצליח לדבר עם מישהו יגידו לי שזה מאוחר מידי.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים,
אני מחייגת למוקד, בתחילה המערכת מזהה את הת.ז. ומודיעה לי שהכרטיסים נמסרו ליעדם.
כאשר אני מנסה לעבור לנציג, המערכת מבקשת שוב להקיש ת.ז. אך מודיעה לי שהפרטים אינם קיימים במערכת.
(מדובר בדיווח נפש שצריך לנייד מרשות לרשות וממשפחה למשפחה. עשיתי מה שאמרו לי, אך אשמח לוודא שזה עודכן, כי מנסיוני יש המון בלאגן עם זה)
איך אפשר לתקשר איתכם????
חוששני שעד שאצליח לדבר עם מישהו יגידו לי שזה מאוחר מידי.
אנחנו סיימנו עם ביטולי הכפולים וכו', היום ומחר זה יתעדכן בפועל במערכת ובהתאם לזה יוטענו הכרטיסים, לא ניתן לעשות יותר כלום בענין הזה, ולכן אין ענין כרגע להעסיק את המוקד במתן אינפורמציה בענין.

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אנחנו סיימנו עם ביטולי הכפולים וכו', היום ומחר זה יתעדכן בפועל במערכת ובהתאם לזה יוטענו הכרטיסים, לא ניתן לעשות יותר כלום בענין הזה, ולכן אין ענין כרגע להעסיק את המוקד במתן אינפורמציה בענין.
ובעוד יומיים אזכה לדעת האם אקבל את המגיע לי עפ"י הנחיות משרד הפנים?
מטרת המוקד היא לתת מענה לבעלי הכרטיסים. חלק מזה הוא לספק להם אישור שבעייתם טופלה, כך נראה לי.
(הרי כל מה שהרשויות יודעות לומר זה שהם עשו את שלהם, המידע הסופי נמצא אצלכם, ודבר מינימלי הוא לספק את המידע הבסיסי הזה.)

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ובעוד יומיים אזכה לדעת האם אקבל את המגיע לי עפ"י הנחיות משרד הפנים?
מטרת המוקד היא לתת מענה לבעלי הכרטיסים. חלק מזה הוא לספק להם אישור שבעייתם טופלה, כך נראה לי.
(הרי כל מה שהרשויות יודעות לומר זה שהם עשו את שלהם, המידע הסופי נמצא אצלכם, ודבר מינימלי הוא לספק את המידע הבסיסי הזה.)
הבעיות שהגדרת קשורות ומטופלות על ידי הרשויות, אם הרשות טיפלה ראי את הענין כמסודר, אם הרשות לא טיפלה אז זה לא מסודר, בכל מקרה המוקד שלנו לא הכתובת.
תפקיד המוקד להקשיב ולטפל בבעיות שקשורות אלינו ולא סתם לתת אינפורמציה (זה לא דבר מינימלי, מדובר בעשרות אלפי שיחות שסתמו את המוקד בחודשים האחרונים).

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הבעיות שהגדרת קשורות ומטופלות על ידי הרשויות, אם הרשות טיפלה ראי את הענין כמסודר, אם הרשות לא טיפלה אז זה לא מסודר, בכל מקרה המוקד שלנו לא הכתובת.
תפקיד המוקד להקשיב ולטפל בבעיות שקשורות אלינו ולא סתם לתת אינפורמציה (זה לא דבר מינימלי, מדובר בעשרות אלפי שיחות שסתמו את המוקד בחודשים האחרונים).
נכון, אבל אם הרשות לא טיפלה בבעיה כראוי (קורה, נכון? כולנו בני אדם.)
או אם יש כשל מערכתי (גם כן קורה, כל המחשבים מחשבים)
אין לנו דרך לדעת על זה,
כי עד שנקבל מענה כבר לא נוכל לטפל.
חלק מהטיפול בבעיה, הוא ליידע את מושא הבעיה שהיא טופלה.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכון, אבל אם הרשות לא טיפלה בבעיה כראוי (קורה, נכון? כולנו בני אדם.)
או אם יש כשל מערכתי (גם כן קורה, כל המחשבים מחשבים)
אין לנו דרך לדעת על זה,
כי עד שנקבל מענה כבר לא נוכל לטפל.
חלק מהטיפול בבעיה, הוא ליידע את מושא הבעיה שהיא טופלה.
כבר עכשיו את לא יכולה לטפל (אם העיריה לא טיפלה).

עין יוקדת

משתמש פעיל
כבר כמה חודשים שהמערכת אומרת לי שאני זכאי
ויגיעו אלי בזמן הקרוב...
יש סיכוי שאני עוד יקבל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה