דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

מרגישה פלוס

משתמש צעיר
@אשל ירושלים
איך ניתן לבדוק כמה הטעינו לנו בטעינה השניה? אציין שכבר השתמשנו בהכל, אך לא עקבנו כמה הכניסו, והיה נדמה לנו שהכניסו פחות מהפעימה הראשונה.
יישר כח על התשובות והיחס לכל אחד ואחד. זה לא מובן מאליו!!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
איך ניתן לבדוק כמה הטעינו לנו בטעינה השניה? אציין שכבר השתמשנו בהכל, אך לא עקבנו כמה הכניסו, והיה נדמה לנו שהכניסו פחות מהפעימה הראשונה.
החברים שמו פה כבר כמה פעמים לינק לבדיקת פירוט בישראכרט, אפשר לבדוק שם.

עמי טר

משתמש רשום
@אשל ירושלים אני מאשדוד ואמרו לי כבר לפני יותר משלושה שבועות שאני צריך לקבל את הכרטיס מהשליח כל יום ובתכלס כלום מה עושים?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים אני מאשדוד ואמרו לי כבר לפני יותר משלושה שבועות שאני צריך לקבל את הכרטיס מהשליח כל יום ובתכלס כלום מה עושים?
אין לנו שליטה על הזמן המדויק בו תקבלו את הכרטיסים מחברת ההפצה, אם נאמר לך שזה אצלם, זה יגיע אליכם בקרוב, אנחנו עוברים פרטנית אחד אחד ומוודאים שכולם יקבלו.

הר ציון

משתמש רשום
@אשל ירושלים
אפשר לבדוק כאן
פירוט עסקאות בכרטיס
אבל לחודש המבוקש צריך תמיד לעשות חודש קדימה, כלומר על חודש 6 לבקש פירוט של חודש 7
בהצלחה

שמיט

משתמש מקצוען
אין צורך לדווח, אנחנו יודעים בדיוק כמה מגיע למשפחה וכמה היא קיבלה, ומה שחסר יושלם.... ציינתי רק שלא מדובר במקרה רגיל, אלא דיווח שגוי שתוקן בהמשך, ולכן סדר התשלומים לא מתבצע כמו מקרה רגיל..
לו יהי כדבריך
בכל מקרה תודה על התשובה המהירה

מוייייישה

משתמש פעיל
באישו שקיבלתי שאני זכאי לקבל כתבו לי שמעבירים את זה לאשל ירושלים ב30 ל6
מתי זה יגיע אלי

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
באישו שקיבלתי שאני זכאי לקבל כתבו לי שמעבירים את זה לאשל ירושלים ב30 ל6
מתי זה יגיע אלי
אנחנו מרכזים כעת את כל החומר שקיבלנו, קולטים אותו אצלינו במערכת , עוברים עם הרשויות לתקן את כל השגיאות, כשנסיים, ניערך להדפסה ובהמשך להפצה.
בקיצור, אין לנו תאריך שנוכל לתת לך.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אנחנו מרכזים כעת את כל החומר שקיבלנו, קולטים אותו אצלינו במערכת , עוברים עם הרשויות לתקן את כל השגיאות, כשנסיים, ניערך להדפסה ובהמשך להפצה.
בקיצור, אין לנו תאריך שנוכל לתת לך.
עכשיו ראיתי שכתבת 30/06, זה לא הגיוני, אנחנו סיימנו לקבל נתונים מהרשויות.

y t

משתמש פעיל
@אשל ירושלים
מי שמתגורר כעת בירושלים ונרשם לקבלת התלושים
אמרו לו שהתקבל, אבל יש בעיה שהוא רשום שמתגורר בעיר אחרת,
ולכן צריך שהעירייה האחרת תעדכן שהוא עבר לירושלים
אל מי הוא צריך לפנות בנידון?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
מי שמתגורר כעת בירושלים ונרשם לקבלת התלושים
אמרו לו שהתקבל, אבל יש בעיה שהוא רשום שמתגורר בעיר אחרת,
ולכן צריך שהעירייה האחרת תעדכן שהוא עבר לירושלים
אל מי הוא צריך לפנות בנידון?
אין לנו מושג, אנחנו מקבלים רשימות מעיריות ומטפלים בהם, תעשה שיחת וועידה בהשתתפות ראשי הערים של ירושלים ואשדוד שיחליטו לאן אתה שייך

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מצו"ב צילום מסך מפירוט העיסקאות שנעשו בכרטיס
מה משמעות הסכום לחיוב - מינוס 748?
יש יתרת כסף בכרטיס?
בבירור טלפוני - יתרת הכרטיס = 0

1623011980743.png

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ואני עוד מחכה לקבל....................

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
חודש 05
1623019333215.png

שלכם

משתמש פעיל
@אשל ירושלים
כתבת כאן באשכול כי כבר סיימתם לקבל נתונים מהעירייות
אך לפי מה שאני יודע אומרים אצלכם במוקד לאנשים, וכן בעיריות שונות ברחבי הארץ שעד ה 10 לחודש ניתן עדיין להשלים נתונים
מה האמת ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה