דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לפני חודשיים פניתי לאשל אברהם שלא קבלתי את הכרטיסים, אמרו לי יש בעיה בפרטים, עדכנתי את הפרטים ואמרו לי עוד 3 שבועות, אחרי 3 שבועות אמרו לי עוד 3שבועות, זה הלך להדפסה, עוד 3שבועות, אמרו לו עוד שבועיים, עכשו עבר שבועיים אומרים לי בתקליט פרטיך לא מעודכנים, אנא עדכן,
נראה לי שיש פה משהו לא תקין, או שלא עובדים שם כראוי, או שבכוונה עושים את זה יש משכורות בנתיים, לא יודע משהו לא מריח פה,
1) יש עוד שמרגישים כך, ואני מתכוון לאלו שלא קבלו עוד ?
2) האם גם באזורים אחרים בארץ זה כך?
3) כדאי לגשת לתביעה ייצוגית, זה שווה, זה לוקח זמן ?
בשביל התביעה "אשל ירושלים" לא אשל אברהם.
אם הפרטים שלך לא תקינים כי כך קיבלנו אותם מהעיריה, אז זה שאנחנו בכלל ממשיכים לנסות לקבל את הפרטים הנכונים שלך, כי חשוב לנו שתקבל את הכרטיס, זה לפנים משורת הדין.
בהתאם לכללים שנקבעו לנו, אנחנו לא קשורים לפרטי האנשים לכתובתם ולטלפון שלהם, במידה ואחד הפרטים שגוי, השם שלך אמור לחזור לעיריה ואתה אמור לתקן את זה מול העיריה, ואז הם אמורים להעביר אלינו קובץ עם פרטיך המתוקנים, מה שרוב הרשויות לא עושות, כך שהכתובת לתביעה יצוגית אם תרצה, זה הרשות בה אתה גר אותה תוכל לתבוע על העברת פרטים שגויים.
התייחסתי להערתך למרות הנימה המחוצפת שלה.

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפרטים תוקנו לפני 7 שבועות (מעניין הארנונה כבר שנים מגיעה לאותה המקום לא הייתה אף פעם טעות) ;)
מי שמחכה לכרטיס לא מחכה כדי לקנות פקטים של מרלבורו אלא דברים בסיסיים
ומוזר שמתקשרים כל פעם התשובה הלקונית היא 3 שבועות
בכל אופן תודה על התגובה
מתנצל אם ראית בזה נימה מחוצפת אני רואה דווקא חוסר אונים

קופיקס

משתמש רשום
שלום רציתי לדעת רק היום העיריה העבירה את הנתונים שלי לאשל ירושלים [עקב הרבה כשלים מצד העיריה וחוסר הבנות וכו' עד שהגעתי בעצמי לעיריה וסדרתי בס"ד] האם אתם עדין תקבלו את זה ?

קופיקס

משתמש רשום
@אשל ירושלים
שלום רציתי לדעת רק היום העיריה העבירה את הנתונים שלי לאשל ירושלים [עקב הרבה כשלים מצד העיריה וחוסר הבנות וכו' עד שהגעתי בעצמי לעיריה וסדרתי בס"ד] האם אתם עדין תקבלו את זה ?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אנחנו בקשר מול העיריות, ואם נשמט משהו והם מעבירים אנחנו קולטים.

תמי היין

משתמש מקצוען
קרה למישהו שהכרטיס התאפס אחרי קניה, אפילו שנשארה בו יתרה גדולה? (ברשת "יש")

אמרו לי שזה חוזר לבד אחרי שבוע וחצי-שבועיים, אבל בינתיים זה לא חזר, והכרטיס עומד על 0

T5

משתמש פעיל
@אשל ירושלים

קבלתי במייל מחבר
האם נכון הדבר

וז"ל ההודעה

הסכומים השתנו
זוג יקבל 200 במקום 300
עבור כל ילד יקבלו 150 במקום 225

מקסימום למשפחה 1600 במקום 2400
הפחתה של 25%

אגב אציין שבתקליט מופיע שאני זכאי
לקבל את המענק אך אף אחד לא יצר עמי קשר עדיין
האם ישנו סיכוי שגם אם יגיע יגיע כסכום מופחת?
כפי שנכתב לעיל

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים

קבלתי במייל מחבר
האם נכון הדבר

וז"ל ההודעה

הסכומים השתנו
זוג יקבל 200 במקום 300

הפחתה של 25%

כפי שנכתב לעיל
זה נכון לגבי ההטענה השלישית, אבל 2 ההטענות הראשונות לא השתנו הסכומים ולכן גם מי שלא קיבל עדיין את הכרטיס, כשיגיע הכרטיס לידיו, יקבל 3 הטענות, 2 הראשונות לפי הסכום הגבוה והשלישית לפי הסכום המופחת

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים

קבלתי במייל מחבר
האם נכון הדבר

וז"ל ההודעה

הסכומים השתנו
זוג יקבל 200 במקום 300

הפחתה של 25%

כפי שנכתב לעיל
ובכל מקרה יצרו איתך קשר ויגיעו אליך, כמו לכל מי שזכאי

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שלום לך,
עכשיו רק קבלתי את הכרטיסים שהונפקו לי במרץ...
בכל מקרה אני רואה שאין לי שם את מלא הסכום... (725)
מה אפשר לעשות? האם בהמשך אני אקבל את הכרטיס השני?
מה זה 725? מה מלוא הסכום? למה כרטיס שני?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים מה קרה שהסכומים הופחתו?
הסכום שהוקצה לפרוייקט מלכתחילה היה 700 מליון שקל, כשקבעו כמה תקבל כל משפחה אף אחד לא ידע כמה בקשות יהיו, ולכן לאחר הטענה ראשונה ושניה, והגשת כל הרשימות על ידי הרשויות, רק אז ניתן לדעת כמה בקשות יש, ואז ניתן לחשב כמה כל משפחה תקבל מה700 מליון, החישוב הראה שניתן לתת לכל הורה 800 שקל (ב3 ההטענות יחד) ולכל נפש נוספת 600 שקל (ב3 ההטענות יחד)

- אסתר -

משתמש פעיל
שלום,
קיבלנו השבוע הודעה מהעיריה שיש לנו זכאות לשנת 2021 להנחה בארנונה
הגשנו את הבקשה כבר מזמן והיה חסר מסמכים ועד שהם מטפלים בכל דבר.........
השאלה אם אנחנו זכאים לקבל את התווי מזון ואם כן- איך???
(הגשנו את הבקשה הרבה לפני המועד האחרון שהיה להגשת בקשות....... ואמרו לנו שאם נהיה זכאים נקבל כי הגשנו כבר בקשה...... ועכשיו לא ממש יודעים......)
אשמח למידע.
תודה רבה!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני במודיעין עילית ולא קיבלתי ואמרו שאני זכאי מתי אקבל?
תוך שבועיים נוציא להדפסה את כל הכרטיסים שלא הודפסו עד כה, ובכך נשלים את הדפסת הכרטיסים לכל הזכאים ונתחיל בהפצתם.
יש לנו עדיין אלפי כרטיסים שכבר מודפסים וחזרו אלינו מחברת ההפצה אם בגלל חוסר מענה, כתובות שגויות, טלפונים שגויים וכדומה, אנחנו מפעילים מוקד יוזם שיחות, מתקשרים לכל אלו ומתאמים הפצה חוזרת.
אנו קוראים פה לכל מי שעדיין לא קיבל או שמכיר מישהו שלא קיבל, להתקשר למוקד האוטומטי 0777711174 ובמידה ושומע שהכרטיסים הודפסו ונשלחו והמשלוח חזר בגלל טלפון שגוי, לעדכן את הטלפון הנכון, ואנו ניצור קשר לתיאום הפצה מחודשת.
בשלב כלשהוא כרטיסים אלו יבוטלו, וחבל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה