קורונה המענק מארה"ב הוא גם לאזרחים תושבי ארצות אחרות?

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כידוע טראמפ הודיע על חלוקת 1200 דולר לכל מבוגר וחמש מאות לכל ילד.
זה כולל גם מי שהינו אזרח ולא תושב?

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
קופצת על האשכול בשביל חברה..גרים בארץ עם אזרחות אמריקאית

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
תודה, מנין לך?
שמעתי ממישהו שברר היטב
ובכלל האינטרס הוא לעזור לאנשים בארה"ב בגלל הקורונה.
אין לטראממ ענין לעזור למי שלא שם

ואם זה ישנה ויהיה גם מי שלא גר ש, גם אני אשמח

שועל ירוק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
מתי ?
זה מה שיש כל שנה או משהו חדש?
שמעתי ממישהו שברר היטב
ובכלל האינטרס הוא לעזור לאנשים בארה"ב בגלל הקורונה.
אין לטראממ ענין לעזור למי שלא שם

ואם זה ישנה ויהיה גם מי שלא גר ש, גם אני אשמח
בדיוק כמו שטראמפ עוזר כל שנה למי שלא גר שם

שועל ירוק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
ביאור 2020-03-26 143630.png

חסום אצלי זה מה שראיתי

אטי עמית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אמריקה נאבקת על החיים שלה ואתם רוצים לחגוג על זה?
ממש הגעיל אותי האשכול הזה. במחילה.

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אמריקה נאבקת על החיים שלה ואתם רוצים לחגוג על זה?
ממש הגעיל אותי האשכול הזה. במחילה.
הם לא רוצים לחגוג,
הם רוצים בסה״כ עוד כמה דולרים בשביל ההוצאות הרגילות של פסח וההוצאות של החל״ת/ פיטורין וכו׳

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מתי ?
זה מה שיש כל שנה או משהו חדש?

בדיוק כמו שטראמפ עוזר כל שנה למי שלא גר שם
זה ממש לא כמו כל שנה שזה משהו קבוע בחוק.
זה רק לרגל הקורונה לעזור כי עכשיו המצב שם ממש קשה.
זה חד פעמי.

אטי עמית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אהה
אל תקחי גם את התשלום מביטוח לאומי על החל"ת שלך. זה יעזור למדינת ישראל.

התגובה שלך ממש לא במקום ואני אסביר,
כשאני שומעת ארה"ב עולה בי כאב וזעזוע מהמצב האיום שהם שרויים בו. (אולי תקראי קצת חדשות)
מתגלים שם כל יום אלפי חולים חדשים (ומי שלא- כנראה עדיין לא נבדק) אלפי אנשים שוכבים בין חיים למוות! המשק במצב של שפל שלא היה מעולם, משפחות שלמות חיות בפחד מצמית ממה שקורה! אנשים מתים שם כמו זבובים! זה תקף שם בצורה מחרידה! שואה!! ובעקבות המצב המזעזע טראמפ מנסה להציל את השפיות שלפחות יהיה להם מה לאכול!..

ואנחנו הישראלים נמצאים כאן בבידוד שלא מרצון (בשונה מאמריקה..) לועסים מסטיקים וגורסים צ'יפס ממול המחשב וצוחקים כל היום ולא חוששים לחיינו באמת. (כן יש מחסור כספי, לא אמרתי) קוראים חדשות ברוגע ושלווה והיום קראו על ההטבה של טראמפ ועולה בהם המחשבה "היי אולי אני יכול להרויח כאן כמה ג'ובות?" :confused:
אנשים תתעוררו!!! אנשים שם נלחמים על החיים שלהם!! חיים! מי מדבר על כסף בכלל??!!

סליחה על ההתפרצות אבל הייתי חייבת :(

נערך לאחרונה ב:

ביגר

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
התגובה שלך ממש לא במקום ואני אסביר,
כשאני שומעת ארה"ב עולה בי כאב וזעזוע מהמצב האיום שהם שרויים בו. (אולי תקראי קצת חדשות)
מתגלים שם כל יום אלפי חולים חדשים (ומי שלא- כנראה עדיין לא נבדק) אלפי אנשים שוכבים בין חיים למוות! המשק במצב של שפל שלא היה מעולם, משפחות שלמות חיות בפחד מצמית ממה שקורה! אנשים מתים שם כמו זבובים! זה תקף שם בצורה מחרידה! שואה!! ובעקבות המצב המזעזע טראמפ מנסה להציל את השפיות שלפחות יהיה להם מה לאכול!..

ואנחנו הישראלים נמצאים כאן בבידוד שלא מרצון (בשונה מאמריקה..) לועסים מסטיקים וגורסים צ'יפס ממול המחשב וצוחקים כל היום ולא חוששים לחיינו באמת. (כן יש מחסור כספי, לא אמרתי) קוראים חדשות ברוגע ושלווה והיום קראו על ההטבה של טראמפ ועולה בהם המחשבה "היי אולי אני יכול להרויח כאן כמה ג'ובות?" :confused:
אנשים תתעוררו!!! אנשים שם נלחמים על החיים שלהם!! חיים! מי מדבר על כסף בכלל??!!

סליחה על ההתפרצות אבל הייתי חייבת :(
יש גם הרבה אמריקאים שיושבים מול המחשב גורסים צ'יפס וצוחקים
כל הבדיחות שמגיעות אלי מגיעות הישר מדודתי בארה"ב...

אטי עמית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש גם הרבה אמריקאים שיושבים מול המחשב גורסים צ'יפס וצוחקים
כל הבדיחות שמגיעות אלי מגיעות הישר מדודתי בארה"ב...
שכל אחד יעשה את החשבון נפש שלו.
אני פורשת מהנושא.
בהצלחה!

P.S.

משתמש מקצוען
לא נכנסת לנושא האם ראוי או לא

https://api.hebrewnews.com/adlink/redirect/37
אמריקאים שמתגוררים בחו"ל זכאים יהיו להעברות כספים ישירות ממשלת ארה"ב במסגרת החוק להתמודדות מול השלכותיה הכלכליות של מגיפת הקורונה.

הסנטורים וממשל טראמפ הגיעו להסכמה על חבילת התמריצים בגובה 2 טרליון דולר ביום רביעי מוקדם בבוקר, והחוק עבר חקיקה מזורז במטרה לספק סיוע לעסקים , עובדים מפוטרים, חברות תעופה ומערכת הבריאות.
התוכנית תעביר תשלום של כ-1000 דולרים לכל מבוגר וכ-500 דולרים לכל ילד, למעט מקרים חריגים.
מוקדם יותר השבוע, הדמוקרטים בבית הנבחרים הציעו תוכנית חירום משל עצמם, שתעביר תשלומים דומים לאמריקאים, הפגועים מההלם הכלכלי של נגיף הקורונה.
על המחוקקים יהיה לפשר בין שתי ההצעות השונות לפני שיתקבל החוק המורה על חבילת התמריצים. אבן הנגף העיקרית היא תנאי הסיוע לחברות התעופה; כשהדמוקרטים מתעקשים כי על הסיוע להיות מותנה בהפחתת רמות פליטת המזהמים
בשתי התוכניות, יהיו אזרחים אמריקאים, כולל אלה השוהים בחו"ל, זכאים לתשלומים ישירים במזומן, ובלבד שיש להם תיק ברשויות המס, כך נודע משני עוזרים פרלמנטריים בקונגרס.

לא ברור כמה אמריקאים מתגוררים בישראל, הערכות מדברות על מאות אלפים. כאשר ככלל, המידע אודות אמריקאים המתגוררים בחו"ל עמום.
מספר ארגונים מספקים ההערכות שונות למספר: הבנק העולמי הגיע בחישובו לכ-2 מיליון אמריקאים החיים בחו"ל, בעוד דו"ח של משרד החוץ האמריקאי מעריך את המספר בכ-9 מיליון. בשנת 2012 דיווח עיתון USA Today כי כ-300 אלף אמריקאים חיים בישראל.
אף שאמריקאים החיים מחוץ למדינה זכאים לסיוע, לא ברור איך יגיע אליהם סיוע זה - כלומר, האם תשלחנה המחאות לכתובת אחרת לבד מזו הרשומה בטפסי המס. אחד העוזרים הוסיף כי העבודה על הפרטים הקטנים בחוק, עודנה נמשכת.
בעוד נגיף הקורונה ממשיך להתפשט ברחבי ארה"ב, ניסוח חוק חבילת סיוע החירום נמצא בשלבי סיום. ביום שלישי הזהיר ארגון הבריאות העולמי שהיקף המשבר בארה"ב עלול לעלות על זה שבאירופה, מה שיהפוך את המדינה למוקד המגיפה העולמי.
אנליסטים מבנק מורגן סטנלי מסרו כי הכלכלה צפויה להתכווץ ב-30%. וכי שיעור האבטלה, צפוי לקפוץ ל-13%.
גם בישראל ניכרת פגיעת הנגיף, כאשר חמשת הנפטרים הביאו את המדינה לסגר כמעט מלא.
משרד האוצר הישראלי מעריך כי עלות הסגר למשק עומדת סביב 90 מיליארד שקלים וכי אחוז האבטלה עומד על 19.6%.
מספרים אלה צפויים להמשיך לגדול במהלך הימים הקרובים, היות שממשלת ישראל מרחיבה את היקף המגבלות על התנועה והעבודה בניסיון לבלום את התפשטות הנגיף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה