מידע שימושי הטלפון שלך הפקר

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
אם יש ביקוש לדבר כזה, זה אומר שהוא יעיל.

אם נתאגד כולנו לא לשתף פעולה עם ההטרדות (כן, לדבר בנימוס וברוגע עם הטלפנית, ולהסביר לה, שכל עמותה שמתקשרת אלי לטלפון ללא הזמה, לא מקבלת ממני תרומה, גם אם אני מאוד מעריך את פועלה), קיים סיכוי סביר שזה ייפסק.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היום בעמ' ראשון בעיתון מתפרסמת הידיעה הבאה:
למוסדות עסקים ועמותות, הודעה טלפונית לכל הקומה הכשרה (כמיליון מספרים כשרים) מתאים להתרמות, מאצ'ינג וכו' רק 2900 ש"ח טלפון ****

אין גבול להתעללות בנו, מוכרים את מספרי הטלפונים שלנו לכל מרבה במחיר, כדי שנקבל אין ספור טלפונים מארגוני התרמה... עושים לנו עוול מטורף!!! עד מתי!!!
יש מצב שזו עילה לתביעה לא??
יש גבול עד כמה אפשר לחדור לרשות הפרט!!

תכל''ס זה כמו לפרסם על אגרון 2020 למכירה.

למד מכל אדם

משתמש פעיל
אם יש ביקוש לדבר כזה, זה אומר שהוא יעיל.

אם נתאגד כולנו לא לשתף פעולה עם ההטרדות (כן, לדבר בנימוס וברוגע עם הטלפנית, ולהסביר לה, שכל עמותה שמתקשרת אלי לטלפון ללא הזמה, לא מקבלת ממני תרומה, גם אם אני מאוד מעריך את פועלה), קיים סיכוי סביר שזה ייפסק.
לא נראה לי שזה יספיק כי יש מספיק כאלו שכן יתרמו וזה עדיין יהיה שווה להם.

עיקר הנושא היה על צינתוקים שזה באמת הטרדה ולא על טלפניות, שהן כגבאי צדקה שבאים לבקש צדקה.
אם כי כאלו שמטרידות אני באמת לא אוהב לתת ולארגונים מטרידים אני לא ייתן אפילו שקל כי קשה לצאת מהרשימות שלהן.

פונפוניקו

משתמש מקצוען
הרשות להגנת הצרכן בכנסת: הקמת מאגר "אל תתקשרו אלי" עלותו כ 10 מיליון ₪. ועדת הכלכלה מיזגה את הצעת החוק של ח"כ גפני ואשר עם הצעת החוק הממשלתית להקים מאגר של צרכנים שייאסר להתקשר אליהם לשיווק טלפוני. כל צרכן שיחפוץ יוכל להצטרף למאגר.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא נראה לי שזה יספיק כי יש מספיק כאלו שכן יתרמו וזה עדיין יהיה שווה להם.

עיקר הנושא היה על צינתוקים שזה באמת הטרדה ולא על טלפניות, שהן כגבאי צדקה שבאים לבקש צדקה.
אם כי כאלו שמטרידות אני באמת לא אוהב לתת ולארגונים מטרידים אני לא ייתן אפילו שקל כי קשה לצאת מהרשימות שלהן.
יש הבדל בין טלפון מטלפנית לצינטוק מרגיז.
שניהם באמת מפריעים ואפילו מפריעים מידיי. אבל לדעתי העניין הזה שמתקשרים ממס' נייד כשר וזה הולך ככה:
אני- שלום-
מענה אוטמטי- היי שלום רציתי להזכיר לכם שבעוד שעתיים בדיוק נערכת ההגרלה של...
או- שלום מדבר הרב ... אני קורא לכם לבוא לעזור...

התגובה האוטמטית זה ניתוק ושלום על ישראל.

אבל כשמתקשרת אליי טלפנית בפעם המאה אלף זה שונה לחלוטין.!!!

לפני שלוש שנים תרמתי לאחד הארגונים המוכרים פה בארץ. מאז הם התקשרו לפחות 10 פעמים בחודש!!!!
ובכל שיחה בקשתי יפה ואחר כך בתקיפות שיסירו אותי מהרשימה וכמובן ''כן כן בטח מסירים מתנצלת זו הייתה טעות'' וחוזר חלילה.
עד שלפני שנה בערך צלצל הנייד (עניתי רק בגלל שהמס' היה חדש ולא הופיע ברשימה ששמרתי כאות זיכרון)
הייתי באמצע לחץ מטורף בעבודה.
איך ששמעתי את המילים ''שלום מדברת יפי מארגון ....'' בפעם הראשונה שהרגשתי מה זה הדם עולה לי למוח!!!!
הגבתי מבצורה תקיפה ואלי אפילו נוקשה כמו שלא הגבתי בחיים.(ואני ממש לא טיפוס כזה)
סיימתי את השיחה בתחושה שזהו אין יותר שיחות מהם.
אבל מה לעשות שיש בי משהו שיש שיאמרו טיפשי מידיי הנקרא מצפון.
ולאחר חצי שעה התחלתי פשוט לרחם על הטלפנית ההיא, תכל''ס מה היא אשמה??
בעברי עבדתי בארגון דומה לזה ושתי קומות מעליי היה חדר גדול שבו עבדו הטלפניות לא פעם ראיתי שם נשים צעירות מחרפות את נפשן בשביל תרומה של 50 שקל...
אז מה נראה לכם שעשיתי? התקשרתי למס' ההוא ובקשתי את יפי ההיא (שם בדוי) והעברתי תרומה נוספת לארגון.
יש שיאמרו טיפשות תכל''ס מאז הם התקשרו פעמיים בלבד!!
אין לי מושג מה גרם להם סוף סוף להבין שכשאני ארצה לתרום אני אגיע אליהם לבד!

רק חבל מאד שעל הדרך מסתכנים בשפיכות דמים לחינם..

שם כוכב

משתמש רשום
בלתק
ממש התרגשתי כנשנכסתי לכאן,
גיליתי עולם שבו הצרה האיומה בחיים זה כמה צינתוקים מסכנים..
אז נכון,
זה ממש מרגיז,
וגם אני חווה את זה,
אבל אולי תנסו לחשוב מכיוון שונה קצת,
סוף סוף רוב הצינתוקים הם התרמה לענייני צדקה, תורה, וכדומה,
[סיפר לי בדיוק השבוע מנהל מוסד שעשה מיצינג לאחרונה, שדרך הצינתוקים נכנס לו 80,000 ש"ח (!!!) וזה רק אלו שתרמו ישירות דרך הקישור של הצינתוק! יש עוד רבים שתכננו לתרום לחבר וכדומה, שדרך הצינתוק נזכרו ותרמו בצורות אחרות].
אז נכון זה מרגיז ומעצבן,
אבל, סוף סוף אם יש משפחה שבזכות הצינתוק הזה נהייה להם אור בעיניים (תדמיינו. זה אמיתי!), או עוד אברך כולל יושב ולומד בזכות זה, זה שווה לי בהחלט!!!!!!!!!!!!!!!!
מוכן לקבל עוד...

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
הרשות להגנת הצרכן בכנסת: הקמת מאגר "אל תתקשרו אלי" עלותו כ 10 מיליון ₪. ועדת הכלכלה מיזגה את הצעת החוק של ח"כ גפני ואשר עם הצעת החוק הממשלתית להקים מאגר של צרכנים שייאסר להתקשר אליהם לשיווק טלפוני. כל צרכן שיחפוץ יוכל להצטרף למאגר.
????
עשר מליון ש"ח להכין רשימה באקסל??

פונפוניקו

משתמש מקצוען
אז מה נראה לכם שעשיתי? התקשרתי למס' ההוא ובקשתי את יפי ההיא (שם בדוי) והעברתי תרומה נוספת לארגון.
יש שיאמרו טיפשות תכל''ס מאז הם התקשרו פעמיים בלבד!!

זה לא טיפשות, זה נקרא "תסמונת שטוקהולם" - שהקרבן מחפש את קרבת התוקף... תופעה מוכרת למטפלים.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה לא טיפשות, זה נקרא "תסמונת שטוקהולם" - שהקרבן מחפש את קרבת התוקף... תופעה מוכרת למטפלים.
זה לא בדיוק זה.
לא תרמתי כי הבנתי והאמנתי למה שהיא הקריאה.(ההוכחה הפשוטה לכך שעשרות קודמות לה ניגנו על המיתרים האילו וסירבתי בנימוס...)
אלא מסיבה פשוטה שידעתי שהתקפתי מישהי על משהו שהיא לא אשמה בכלל והדרך היחידה שלי לפצות אותה זה לתת תרומה קטנטנה ואז היא תקבל אולי איזה אחוזון קטן ותחייך.
אין לי מושג מה אחרים חושבים אבל אני טיפוס שלא מסוגל להכיל איזו מחשבה שמא יש מישהו שנפגע ממני.
בטח כשהסיבה בכלל לא תלויה בה.
בלתק
ממש התרגשתי כנשנכסתי לכאן,
גיליתי עולם שבו הצרה האיומה בחיים זה כמה צינתוקים מסכנים..
אז נכון,
זה ממש מרגיז,
וגם אני חווה את זה,
אבל אולי תנסו לחשוב מכיוון שונה קצת,
סוף סוף רוב הצינתוקים הם התרמה לענייני צדקה, תורה, וכדומה,
[סיפר לי בדיוק השבוע מנהל מוסד שעשה מיצינג לאחרונה, שדרך הצינתוקים נכנס לו 80,000 ש"ח (!!!) וזה רק אלו שתרמו ישירות דרך הקישור של הצינתוק! יש עוד רבים שתכננו לתרום לחבר וכדומה, שדרך הצינתוק נזכרו ותרמו בצורות אחרות].
אז נכון זה מרגיז ומעצבן,
אבל, סוף סוף אם יש משפחה שבזכות הצינתוק הזה נהייה להם אור בעיניים (תדמיינו. זה אמיתי!), או עוד אברך כולל יושב ולומד בזכות זה, זה שווה לי בהחלט!!!!!!!!!!!!!!!!
מוכן לקבל עוד...
אוקי.
אז מי שמעוניין שיאשר קבלת שיחות כאילו.
מכירה המון אנשים שהדבר הזה רק גורם להם לעשות ההיפך אז בשביל מה?
ואגב-
ההתקפה פה היא על האירגונים אבל אני אישית גם נגד כל קווי הנייעס והמוזיקה. מי בכלל ביקש להתחבר אליהם???
מרגישה טיפשה כל פעם ללחוץ על הספרה 9 ולגלות אחרי שעתיים צינתוק ממס' חדש..

פ.נ

משתמש מקצוען
מה שמלמד אותי בכל הדבר הזה כי שפשוט לא לתרום ולמה כי ברגע שאת תורמת פעם אחת לאיזה עמותה כל שהיא את שמורה להם כתורמת ומאז הם לא מפסיקים לשגע אותך!!!

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
הם גם שומרים את הסכום כדי לדעת מי תורם גדול ושווה לשגע אותו יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה