מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
את הכסף להשקעה יש לי אבל בא לי רווח טוב
המחירים הצפויים באלעד:
3 חד' כ1.55M
4 חד' כ1.9M
5 חד' כ2.3M
ביחס למחירים הנהוגים כיום באלעד בשוק החופשי הרווח לא גבוה.
אבל מצד שני, צריך לזכור שאלעד היא עיר במרכז הארץ, עם סיכוי גבוה לעליית מחירים, כך שאולי בזמן האיכלוס יהיה כאן רווח יפה.

יש לך מושג עם הפרויקטים באלעד יהיו באזורים מבוקשים באלעד או לא ועוד שאלה ממתי במחיר למשתכן המדינה משלמת שכירות אם יש עיכובים

ותגיד לי איך זה עובד יש אופציה לזכות בכל המקומות שנרשמתי ולבחור אחד מהם או שזה עובד לפי סדר ערים אני שואל את זה כי אם זה לפי סדר ערים אלעד יכולה להוריד לי את הסיכוי גם בשאר המקומות כי יש לי שם הכי הרבה סיכוי לזכות

מוישי או

Samples & styles
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ב"ה זכיתי באלעד בהגרלה האחרונה.
רציתי לדעת האם יש התאגדות של הזוכים באלעד (צ’אט או משהו)?

פרגר

משתמש חדש
ותגיד לי איך זה עובד יש אופציה לזכות בכל המקומות שנרשמתי ולבחור אחד מהם או שזה עובד לפי סדר ערים אני שואל את זה כי אם זה לפי סדר ערים אלעד יכולה להוריד לי את הסיכוי גם בשאר המקומות כי יש לי שם הכי הרבה סיכוי לזכות
זה לפי סדר ערים, ז"א אם זכית באלעד אתה יוצא מהרשימה בערים הבאות בתור שנרשמת, ואם תוותר על הזכיה שם תוכל רק בפעם הבאה להשתתף שוב

יהודה קניג

משתמש חדש
בוקר מבורך גם לך
אני זכיתי בהגרלה מס’ 2367
יש לך מושג אם יש איזה איגוד לקבוצות רכישה, עדכונים וכו’?
לא אבל היה כמה בעיות באזור שם בגלל כיר אקוסטי וזה נדחה לטופס 4
יש מספר בינוי של עיריית אלעד שלהם יש פרטים על אישורי בניה וכ"ו 039078118

פרגר

משתמש חדש
בוקר מבורך גם לך
אני זכיתי בהגרלה מס’ 2367
יש לך מושג אם יש איזה איגוד לקבוצות רכישה, עדכונים וכו’?
תראה אם רלוונטי עבורך...

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סליחה אבל לא הבנתי מה זה אומר אשמח להסבר
היה מכרז לקבלנים לבניית פרויקט ענק ברמה ה בבית שמש ,שמתוכם רוב הדירות הם מיועדות לדירה בהנחה,אם יהיה זוכה נוכל בהגרלה הבאה כבר "לזכות" מהדירות האלו שיוגרלו.........

קפה ועוגה

משתמש פעיל
המכרז הענק ברמה ה'2 נסגר היום. ממתינים לתוצאות...
אם יש זוכים זה ייכנס להגרלות הבאות.
אתה יודע אם זה ייכנס להגרלה הבאה ממש?
ואגב, מתי הצפי להגרלה הבאה?
במצב של סיכויי הזכייה היום, כבר מבררים על ההגרלה הבאה תוך כדי ההגרלה שמתקיימת עכשיו...:cry::cry::cry:

יהודיפשוט

משתמש פעיל
אפשר לש
המחירים הצפויים באלעד:
3 חד' כ1.55M
4 חד' כ1.9M
5 חד' כ2.3M
ביחס למחירים הנהוגים כיום באלעד בשוק החופשי הרווח לא גבוה.
אבל מצד שני, צריך לזכור שאלעד היא עיר במרכז הארץ, עם סיכוי גבוה לעליית מחירים, כך שאולי בזמן האיכלוס יהיה כאן רווח יפה.
אפשר לשאול כמה המחירים בתל אביב
(או לציין מספר עמוד שיש בו את הטבלה שמן הסתם שלחת של זכריה ההוא)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה