מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

ארוש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ניכר מדברי הכותב שאניו מתמצא בנתונים.
וכנראה שגם לא כ"כ מבין בהשקעות.
שימו לב: בן שמן לא מתוכנן כלל לחרדים, הן מבחינת בניה ואין מבחינת שאר דברים, יוכלו לגור בו חרדים כמו שיוכלו לקנות בגני יער.
עדין שכונה יוקרתית ומשתלמת להשקעה
קדמת ניר צבי: הולך להיות סוג של עיר קטנה בלוד (יותר גדולה מאלעד) וזוהי שכונה במרכז הארץ
שהמחירים כיום בשכונה הם לא פחות מ2.5M
ולכן זה השקעה מצוינת וחכמה.

נ.ב. גם אם אתם גרים באחיסמך (לוד) צריך לקרוא ולהבין את מפת הפרויקטים בשביל לייעץ,
עיינו בתוכניות של בן שמן, בתוכניות של קדמת ניר צבי, במחירים שכבר נמכרים שם, ואת תייעצו.

בהצלחה לכולם
ושיהיה סייעתא דשמיא
אתה גר בלוד ?
כי סליחה על המילה אבל אתה מבלבל במוח איפה כבר ראית נתונים שמכרו עם שכונה שעוד לא קמה
באזור בן שמן יש פרויקט בשם האורה שדירת 4 חדרים נמכרת כמעט ב2.8M אז קצת נתונים לפני שאתה בא בכזה ביטחון

כמו הרוח

משתמש מקצוען
אתה גר בלוד ?
כי סליחה על המילה אבל אתה מבלבל במוח איפה כבר ראית נתונים שמכרו עם שכונה שעוד לא קמה
באזור בן שמן יש פרויקט בשם האורה שדירת 4 חדרים נמכרת כמעט ב2.8M אז קצת נתונים לפני שאתה בא בכזה ביטחון
אז בוא ניגש לנתונים
דירת 4 חד באאורה בן שמן
החל מ2.29M
דירת 5 חד קדמת ניר צבי (אבני דרך בשכונה שעוד לא קמה)
החל מ2.57M
ולגבי אבני דרך נמכרו כבל למעלה מ79 דירות בשכונה שעוד לא קמה

כמו הרוח

משתמש מקצוען
אתה גר בלוד ?
ב"ה זכינו לגור בי-ם הקד'
אבל מושקעים באזור רמלה לוד
ויש קצת היכרות.
הבאתי בהודעה הקודמת נותנים הכי בסיסים מגוגל עוד לפני שיורדים לעומק.
אז כדאי לכל נותני העצות לעשות קצת בדק, לפני שנותנים עצות לאנשים.

לילה טוב

hishtadlut

משתמש פעיל
זה 2 פרויקטים נפרדים לגמרי......
יש לאבני דרך פרויקט בגני אביב
ויש פרויקט בניר צבי!
הפרויקט שמוגרל עכשיו של אבני דרך זה פרויקט "קדמת ניר צבי"?
היות ואתה שוב פעם בורח
אני יחזור שוב הפעם
ההגרלה בגני אביב היא בדיוק בפרויקט "קדמת ניר צבי"
ומי שיודע לקרוא מפות @כמו הרוח מוזמן לראות בקלות
תפתח את דף ההגרלה 1873 (מצ"ב קישור) תראה למטה במפה איפה ממוקמת ההגרלה
תפתח את דף הפרויקט (מצ"ב קישור) ואת הפרסומת במדל"ן (מצ"ב קישור) ותראה איפה ממוקם הפרויקט
תשווה ותראה שמדובר באותו מיקום
אחרי זה תחזור להמלצות שלך ותקרא אותם בעיון (מצ"ב)
אל תטעה את הציבור בדברים שאתה לא יודע
צריך לקרוא ולהבין את מפת הפרויקטים בשביל לייעץ,
אז כדאי לכל נותני העצות לעשות קצת בדק, לפני שנותנים עצות לאנשים.
לילה טוב

נערך לאחרונה ב:

כמו הרוח

משתמש מקצוען
היות ואתה שוב פעם בורח
אני יחזור שוב הפעם
ההגרלה בגני אביב היא בדיוק בפרויקט "קדמת ניר צבי"
ומי שיודע לקרוא מפות @כמו הרוח מוזמן לראות בקלות
תפתח את דף ההגרלה 1873 (מצ"ב קישור) תראה למטה במפה איפה ממוקמת ההגרלה
תפתח את דף הפרויקט (מצ"ב קישור) ואת הפרסומת במדל"ן (מצ"ב קישור) ותראה איפה ממוקם הפרויקט
תשווה ותראה שמדובר באותו מיקום
אחרי זה תחזור להמלצות שלך ותקרא אותם בעיון (מצ"ב)

לילה טוב
זו פעם אחרונה
ואני כותבת בפעם האחרונה בשביל שלא יצא טעות לציבור
(גילוי נאות אני עובדת באחת מהחברות נדל"ן המשווקות את הפרויקטים בלוד)
הפרויקט שיצא להגרלה בגני אביב בלוד (אבני דרך) הוא לא הפרויקט שלהם בקדמת ניר צבי
זה פרויקט אחר לגמרי!

הפרויקט בגני אביב (המוגרל) זה פרויקט מאושר שנבנה כבר בימים אלו, והוא ממש ממש לא ברובע הבינלאומי!
הפרויקט של אבני דרך בבינלאומי עדין לא קיבל היתרים,
והפרויקט שכן מוגרל שם זה זוכה אחר במכרז, ולא אבני דרך!
אז בבקשה בבקשה די להטעות
ומי שלא מאמין יכול להרים מחר טלפון לאבני דרך ולשאול, האם הפרויקט בגני אביב זה אותו פרויקט בניר צבי.
בהצלחה לכולם
ליל"ט

hishtadlut

משתמש פעיל
זו פעם אחרונה
ואני כותבת בפעם האחרונה בשביל שלא יצא טעות לציבור
(גילוי נאות אני עובדת באחת מהחברות נדל"ן המשווקות את הפרויקטים בלוד)
זה פרויקט אחר לגמרי!

הפרויקט בגני אביב (המוגרל) זה פרויקט מאושר שנבנה כבר בימים אלו, והוא ממש ממש לא ברובע הבינלאומי!
הפרויקט של אבני דרך בבינלאומי עדין לא קיבל היתרים,
והפרויקט שכן מוגרל שם זה זוכה אחר במכרז, ולא אבני דרך!
אז בבקשה בבקשה די להטעות
ומי שלא מאמין יכול להרים מחר טלפון לאבני דרך ולשאול.
בהצלחה לכולם
ליל"ט
הבאתי פה מפות
לא יודע מה האינטרסים שלך אבל כל אחד יכול פשוט לפתוח ולראות עם מי הצדק

hishtadlut

משתמש פעיל
זה פרויקט אחר לגמרי!
מה לעשות ויש מונופול קרקעות בישראל בשם "מנהל מקרקעי ישראל" ושם אפשר לראות ש"אבני דרך" זכו רק במתחם אחד לבנות...

hishtadlut

משתמש פעיל
@כמו הרוח עוד מעט תאמרי שיש לאבני דרך שתי פרויקטים בלוד, שבשניהם יש בדיוק 323 דירות...

"פרויקט “קדמת ניר צבי” של קבוצת אבני דרך, שהוא הפרוייקט הראשון שיוצא לדרך במתחם, כולל כ-251 יחידות דיור ב-13 בניינים ו-72 צמודי קרקע שלדברי גורמים בחברה צפויים להתאכלס כבר ב-2023. סה”כ יבנו במסגרת הפרויקט 323 יחידות דיור, מחציתן במסגרת תוכנית מחיר למשתכן"
מקור
Screenshot_20220328-013132.png

מקור

נערך לאחרונה ב:

hishtadlut

משתמש פעיל
@כמו הרוח
בשביל שלא יצא טעות לציבור
מצופה ממך לחזור בך!!!

מצורף בזה עוד הוכחות לדבר שברור כשמש בצהריים שהגרלה מספר 1873 זה פרויקט "קדמת ניר צבי"
קדמת ניר צבי 323 דירות.jpg

הגרלה 1873.png

בשורה לזוגות צעירים ולתושבים וותיקים בלוד: מעמד הנחת אבן פינה ל-323 יחידות דיור בפרויקט "קדמת ניר צבי"

פנרס

משתמש מקצוען
בתל אביב יש 153 דירות בהגרלה מתוכם 22 לתושבי ת"א

הנתונים נכונים למוצ"ש בשעה 05:17 לפנות בוקר

נתונים כרגע:
בעפולה הסיכוי בסביבות 2 אחוז, כמו בב"ב
בכרמיאל כאחוז ורבע
בנתיבות פחות מחצי אחוז..
מצד שני בדימונה הסיכוי הוא מעל 70 אחוז, ובעכו מעל 50 אחוז

נערך לאחרונה ב:

גוט

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש הבדלים משמעותיים בין מחירי הדירות בתל אביב לבין יפו?
כי ההגרלה בתל אביב-יפו היא ביפו, ונוסיף לזה את ההודעה הזאת שמופיע באתר ההרשמה
'מספר הדירות בהגרלה מס' 1845 בתל אביב שונה בעקבות עדכון שהועבר ביום 21.3.2022 למשרד הבינוי והשיכון מרשות מקרקעי ישראל, לפיו על פי תנאי המכרז, יוגרלו בפרויקט 153 דירות, ו-10 דירות נוספות יוקצו לבני מקום מן המגזר הערבי המתגוררים ביפו'.
זה נראה כבר לא כ"כ אטרקטיבי.
מה דעתכם?

פנרס

משתמש מקצוען
יש הבדלים משמעותיים במחירי הדירות בתל אביב לבין יפו?
כי ההגרלה בתל אביב-יפו היא ביפו, ונוסיף לזה את ההודעה הזאת שמופיע באתר ההרשמה
'מספר הדירות בהגרלה מס' 1845 בתל אביב שונה בעקבות עדכון שהועבר ביום 21.3.2022 למשרד הבינוי והשיכון מרשות מקרקעי ישראל, לפיו על פי תנאי המכרז, יוגרלו בפרויקט 153 דירות, ו-10 דירות נוספות יוקצו לבני מקום מן המגזר הערבי המתגוררים ביפו'.
זה נראה כבר לא כ"כ אטרקטיבי.
מה דעתכם?
בנוסף , סיכויי הזכייה שם מעט יותר מחצי אחוז

צריך לזכור שעתידה של תכנית מחיר למשתכן לא ברור, ולגמרי לא בטוח כמה הגרלות נוספות יהיו במתכונת זו, ומה יהיו סיכויי הזכיה בהם

מי שרוצה דירה, כדאי ללכת על משהו יותר בטוח

פנרס

משתמש מקצוען
בלוד ממליצים העסקנים לחרדים להירשם לפרוייקט ‘בן שמן’ מאחר וזהו פרוייקט הנבנה כהמשך לשכונת ‘גני איילון’ – אחיסמך.

מישהו יכול להסביר לי את ההגיון בהנחייה להרשם בעיר לוד רק בפרוייקטים של בן שמן?

הרי אם אני נרשם רק לפרוייקטים הללו סיכוי הזכייה שלי בלוד הוא כ7 אחוז, ואילו אם ארשם לכל הפרוייקטים הסיכוי שלי הוא כ17 אחוז

ומכיון שבין כך כבר נרשמתי ללוד, למה לא להרשם לכל הפרוייקטים?

מה תאמר: אולי יש סיכוי שהזכיה שלי בפרוייקטים שאינם בבן שמן תפגע בזכיה שלי בבן שמן?

זה נראה לי כבר סיכוי אפסי ממש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה