מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

מאירלה

משתמש מקצוען
המועד האחרון להגשת בקשה לאישור זכאות הוא היום עד חצות. מי שהגיש בקשה לקבלת זכאות עד למועד זה, וזכאותו תאושר, יהיה זכאי להשתתף בהגרלה הקרובה חובה להשאיר הודעה ופרטים לחזרה אליכם בתא הקולי של חברות ההרשמה ולא רק להתקשר ולא להיענות

אחד שצייר

משתמש רשום
הוארך בעוד כשבועיים.

מישהו יכול להציע לי מקומות בפריפריה שניתן להירשם אליהם?
(אני מתכוון לריכוזים חרדיים).
דגש על צפון הארץ .

נרשמתי לכרמיאל ורכסים, האם יש משהו לחרדים בעפולה / בית שאן?

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלה שחשובה לנו במיוחד:
איפה יש התארגנות שמתאימה לחסידים?
כרמיאל, רכסים, אופקים, נתיבות וכו'-אין ייצוג חסידי.
חוץ מטבריה, איפה עוד אפשר?
פריפריה כמובן.

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הוארך בעוד כשבועיים.

דגש על צפון הארץ .

נרשמתי לכרמיאל ורכסים, האם יש משהו לחרדים בעפולה / בית שאן?​
אולי טבריה....?

צחית

משתמש מקצוען
החל ביום 30.3.22 לא ניתן יהיה להגיש בקשות חדשות להכרה בזכאות לתוכנית דירה בהנחה, עד יום 11.4.22

פנרס

משתמש מקצוען
הוארך בעוד כשבועיים.

דגש על צפון הארץ .

פורסם היום ביתד

1648571979664.jpeg

בס"ד

כ"ה אדר ב' תשפ"ב

עצה טובה קא משמע לן

הודעת עדכון 2

הננו שמחים להודיע כי הגמח המרכזי מקדם תוכנית לרוכשי דירות בעלי זכאות במקומות שהומלצו, להקדים הלוואות לחברי הגמ"ח (עפ"י קריטריונים מוגדרים), ולסייע במקרים רבים בידי הזוכים החברים בגמ"ח.

תודה לאלפים אשר נרשמו להגרלות עפ"י המתווה שהוצע, דהיינו להירשם לפחות כאופציה אחת, באחת הערים אשר נמצאו כבעלות סיכוי למגורי אנ"ש; אופקים לוד (רק בן שמן) דימונה טבריה ובית שאן.

אתמול (ב') ערכנו סיור בצפון הארץ, והגענו למסקנה כי המקום המועדף ובעל הסיכויים הגבוהים ביותר להקמת קהילה, הינו ממזרח לעיר עכו.

היתרונות של המקום; רווח מיידי משמעותי במחיר הדירה, סיכוי גבוה לזכייה, קבלת פנים נלהבת מתושבי העיר, ותשתית קיימת להקמת קהילה בעז"ה.

לפיכך, אנו מציעים להמשיך להירשם לכל אחד מהמקומות שצוינו לעיל, תוך מתן עדיפות לעכו.
אנו מזכירים כי בכל עיר יש להירשם לכל הפרוייקטים בעיר (מלבד בלוד)

ויהי נועם ה"א ומעשה ידינו כוננהו

אברהם סלונים אליעזר יוטקובסקי אמיר קריספל צבי רבינסקי נתן רוזנבלט

הגמ"ח המרכזי

עדי-עד

נערך לאחרונה ב:

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
הוארך בעוד כשבועיים.

דגש על צפון הארץ .

בעפולה זה הפרויקט במקום חרדי

מאירלה

משתמש מקצוען

ש.ר

משתמש פעיל
רכסים נראה השקעה טובה .
מדל"ן נותן שם 14600 למ"ר.

הגולם מפראג

משתמש פעיל
אגב רק עכשיו גיליתי שזה אתר ממש מסודר אפשר ללחוץ על כל כותרת ולקבל סידור מהגדול לקטן ומהקטן לגדול בכל נושא החל ממחיר וכלה בסיכויי הזכיה
לדעתי הנתונים שם לא כל כך נכונים
כי צריך לחשבן שאם יש עוד דירות מוגרלות באותה עיר
אז הזוכים בהגרלות האחרות יוצאים מהמשחק
ואז זה מעלה את הסיכויים

מליון

משתמש מקצוען
אני כותב שורות אלו כי ראיתי שבהרשמה שנסגרת היום יש הפרש של כמה מאות (כ400) נרשמים בין ההגרלות של בני ברק עצמה. זה מסר חשוב, יש הרבה נרשמים שאינן מודעים שצריכים להרשם לכל פרויקט בנפרד, אז הם בטוחים שהם רשומים על כל ההגרלות שיהיו בבני ברק או בירושלים כו' אבל האמת הוא שמכיון שנרשמו על הגרלה אחת בלבד אז האחוזים שלהם לזכות הם הרבה יותר פחותים. איתכן שאברכים שאין להם גישה למחשב בפרט נפלו בזה. מי שיכול לפרסם את זה כדי שיוכלו לתקן יבוא עליו ברכה.
1648547671220-png.1094152
נראה לי שמאוד כדאי שתפתח אשכול בנושא. זה מידע מאוד חשוב והוא נעלם כאן בין ההודעות.
שאלה שחשובה לנו במיוחד:
איפה יש התארגנות שמתאימה לחסידים?
כרמיאל, רכסים, אופקים, נתיבות וכו'-אין ייצוג חסידי.
חוץ מטבריה, איפה עוד אפשר?
פריפריה כמובן.
עפולה.
זה בעפולה עילית איפה שחסידי ויזניץ

D

Deleted member 64624

אורח
נראה לי שמאוד כדאי שתפתח אשכול בנושא. זה מידע מאוד חשוב והוא נעלם כאן בין ההודעות.

עפולה.
זה בעפולה עילית איפה שחסידי ויזניץ

אבל מי שלא חסיד ויזניץ אין לו מה לחפש שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה