דיון האשכול הגדול לאופציות בשוק ההון

tsr

משתמש חדש
שלום רציתי לשאול את חכמי הפורום אני קניתי אופציה 5 בנאווטיס פטר יהש מחיר מימוש 45 שח כרגע המניה ב53.86 יש לי 504 אופציות האם כל אופציה מקנה לי רק מניה אחת או שיש עוד דברים מעבר לזכות לקנות את המניה במחיר המימוש ב2025\03 אשמח לעזרה תודה מראש

HEL HEL

משתמש חדש
שלום ותודה לכל הנותנים מזמנם ומרצם למען הציבור
אשמח אם מישהו ידע להשיב לשאלותי
1. ב-IB כל פעם שאני שולח פקודת לימיט המערכת מזהירה אותי כאילו אני שולח פקודת מרקט
2. האם אסטרטגיית מרווח זה נקרא אופציה מכוסה? שכן המערכת כותבת לי שלמכור אופציה לא מכוסה צריך 2000 דולר מה שכרגע עדיין אין לי

דניאל נבון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שלום ותודה לכל הנותנים מזמנם ומרצם למען הציבור
אשמח אם מישהו ידע להשיב לשאלותי
1. ב-IB כל פעם שאני שולח פקודת לימיט המערכת מזהירה אותי כאילו אני שולח פקודת מרקט
2. האם אסטרטגיית מרווח זה נקרא אופציה מכוסה? שכן המערכת כותבת לי שלמכור אופציה לא מכוסה צריך 2000 דולר מה שכרגע עדיין אין לי
1. עדיף לשאול את שירות הלקוחות בכדי שלא יהיו הפתעות.
ודאי שעדיף לשלוח פקודת LMT באופציות כפי שניסית לעשות ולא MKT.

2. כן זאת אסטרטגיה מכוסה (בהנחה שאתה מדבר על "קניית מרווח עולה" או "קניית מרווח יורד"),
אם אין לך הרשאות מתקדמות אז קודם כל אתה צריך לבצע קניה של האופציה הראשונה במרווח ולאחר מכן את כתיבת האופציה השניה,
בדרך זו המערכת מזהה שאתה כבר מחזיק אופציה והכתיבה מכוסה.
קיימות מערכות שבהן ניתן לבצע את האסטרטגיה בתור "חבילה אחת" וגם זה פיתרון לנושא, אני מאמין שגם IB מאפשרים זאת.

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
@דניאל נבון
כל הכבוד על הידע שאתה מפיץ פה.

אני חושב, אולי תסביר במס' משפטים את אסטרטגיית מרווח [כדוגמה, הכוונה לכלל המושגים שעולים פה באשכול.] בשפה שמתאימה לרוב הגולשים, ואז כולם יהנו מתוכן ברור וקריא, כפי שאתה יודע היטב לעשות.

HEL HEL

משתמש חדש
יש"כ @דניאל נבון ו @השקעות R הון
1. שאלתי ספציפית האם מוכר בIB הודעות כאלה (אולי צריך לשנות בהגדרות משהו מעבר ללימיט?) (אולי @השקעות R הון יודע?)
2. אכן ניתן לעשות זאת בIB גם בTWS וגם באתר, אך משום מה כשאני עושה את זה, על אף שהוא כותב למטה מה הדרישות מרג'ין (והדרישות הם רק המרווח עצמו) כשאני שולח את הפקודה הוא כותב שזו אופציה לא מכוסה וצריך 2000 דולר אשמח הוא תוכלו להחכים אותי

א. ש. ט.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
האם מישהו יכול להביא קישור
למסנן מניות לפי תנודתיות

תודה רבה

דניאל נבון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
האם מישהו יכול להביא קישור
למסנן מניות לפי תנודתיות

תודה רבה
אני משתמש במנוי בתשלום של Bar Chart.
אני מצרף לך פה לינק לסינון תנודתיות באופציות אצלו, הוא מציג בחינם את 20 התנודתיות ביותר (מבחינת Implied Volatility) אולי זה יסייע לך:

א. ש. ט.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

א. ש. ט.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
רק לא הבנתי מה ההבדל בין
ATR ל ADR
@דניאל נבון
יש לך מושג?

דניאל נבון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
רק לא הבנתי מה ההבדל בין
ATR ל ADR
@דניאל נבון
יש לך מושג?
מצאתי לך כאן מאמר שמסביר לעומק עליהם ועל ההבדלים ביניהם, מקווה שיענה לך:

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה