דיון אסטרטגיית קאבר קול באופציות

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם הוא מוכר קול, הוא מרויח את מחיר האופציה, ומפסיד את עליית הSPY שתכננתי לטווח ארוך.
אם הוא מוכר פוט, הוא מפסיד בתרחיש של ירידה.
האסטרטגיה איפה, חייבת לוותר על רווחים מהמניה בעצמה, ולשלב בין מכירת קול, לקניית פוט.
מחילה אבל זה לא מדויק. אם אני מוכר היום כשה-spy על 561.51 דולר קול לעוד 31 יום לשער 572 שזה מייצג עליה של 2% מהיום (שזה המון במדדים, אני יודע שאני נשמע מוזר. אבל זה עליה גדולה בחודש אחד. כשהממוצע הרב שנתי עומד על 8%) אני מקבל 350 דולר.

ונניח שהתעודה עלתה וסגרה על 572.5 וכל ה-100 מניות נלקחו ממני. הרווחתי את רוב רובה של העליה ונשארתי עם הפרמיה של הכתיבה ביד. ומיד אח"כ אכנס שוב לטווח ארוך ואחזיק במדד. מה רע?

תזכור תמיד שהפרמיה היא ודאית, והעליה לא. מי שרוצה לייצר הכנסה קבועה מכזה דבר, לדעתי זה מעולה.

כמובן ששום דבר לא יעוץ פיננסי. וצריך ללמוד טוב טוב את הסוגיא.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה