סינונים האם יש מקום לסינון חדש?

מצב
הנושא נעול.

michalor

משתמש מקצוען
אני בעד פתיחת סינון נוסף וחושבת שיש לזה ביקוש בקרב ציבור העובדים
ממה שאני יודעת (קיבלתי מידע מ- @מולטי תקשורת )
כל הסינונים חוץ מנטפרי בנויים על השרתים של נטספארק
נטפרי הם היחידים שיש להם תוכנה משל עצמה ולכן הם יכולים להוסיף ולפתח אותה כל הזמן עם גרסאות חדשות
כך שהרבה מוגבלים לנטפרי מבחינת ההיצע (לא רק רוחני)
למשל, - אני כרגע בעבודה צריכה לסנן שליטה מרחוק ומוגבלת רק לנטפרי בגלל שהם היחידים שמציעים את האפשרות לסנן יוזר בודד בתוך רשת של משתמשים.
אם יפותח סינון חדש שיתן מענה אני אעבור בשמחה רבה...

3040*

מוניות "נסיעה טובה" היימישע דרייבר'ס בפריסה ארצית
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
כרגע ברמה המקצועית נטפרי לוקח
אם תצליח להתחרות הם ולהיות יותר מהם זה יהיה מעולה
המתכנת והמקים של נטפרי הוא ברמה בינלאומית ועוד יותר מזה
אני לא רואה אפשרות להתחרות איתם במקצועיות בלי תקציב התחלתי של 7 ספרות
ואגב אני מאמין שהפונטציאל הוא לכ 10,000-20,000 לקוחות שישלמו 50 ש"ח בחודש
כך שהשקע לדוגמא של 5,000,000 ש"ח היא לא מופרכת

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
רק שנטפרי לא יחסום את האשקול...:p
בפורום של נטפרי כבר כתבו כמה פעמים שנטפרי ישמחו אם יקום סינון שיתחרה עם נטפרי באותה רמה
לא נראה שיש להם בעיה עם זה

פ.נ

משתמש מקצוען
המצב מצריך לפתוח עוד סינון שמיתחרה עם נטפרי עם קצת יותר מוגדלות ראש
זאת אומרת שיהיה כמה מסלולים והכל בפיקוח הדוק

int 0x80

משתמש רשום
כך שהשקע לדוגמא של 5,000,000 ש"ח היא לא מופרכת
אם יזם ינסה לפתח את הכל מאפס וצאת לשוק רק עם מוצר מושלם זה יעלה לו אפילו יותר מזה
אני מנסה למצוא נוסחה איך אפשר לגדול בצורה רזה בלי להשקיע הרבה (חוץ מזמן כמובן)

int 0x80

משתמש רשום
מרדכי המתכנת והמקים של נטפרי הוא ברמה בינלאומית ועוד יותר מזה
נתקלתי בעוד מפתחים ברמה שלו ומעלה
הסיבה שאין עוד סינון הוא שזה שלא שווה לשלם למישהו 40K בחודש שיפתח את זה בתוך כמה שנים ואז אולי יצא משהו שמכניס 40K בחודש.

בקבוק מים

משתמש פעיל
לשימוש ביתי נטפרי הכי טוב מבחינת הגנה נוער/ילדים/גברים
והם היחידים שאפשר לחסום רק מחשב אחד במקום העבודה מבלי לחסום לכולם

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
נטפרי התחיל לשם שמים, לכן היה לזה אפשרות להתפתח, כי המתכנת עבד חינם, ובהתחלה הם עבדו עם תרומות.
אבל אם אתה מקים מתחרה, אתה צריך להשיג הון עתק בשביל זה, כי א. אין לך מתכנת ברמה גבוהה מאוד שעובד בחינם, ב. אין לך תרומות...

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הסיבה שאין עוד סינון הוא שזה שלא שווה לשלם למישהו 40K בחודש שיפתח את זה בתוך כמה שנים ואז אולי יצא משהו שמכניס 40K בחודש.
סינון מוצלח באמת יכול להיות עסק מאד רווחי.
נטפרי סיימה עם רווחים לא רעים בשנים האחרונות (למעט 2021).
והם יכלו לגבות יותר ואנשים היו משלמים.

צביה CPA

משתמש סופר מקצוען
כל הדרישות (של המוסדות, קהילות וכו') הכי מחמירות מאשרות את נתיב, נכון?
מה הערך המוסף כיום של נטפרי על פני נתיב?
כי אולי במקום להקים סינון מתחרה, אם כמות גדולה מאד של משתמשים תעשה מו"מ מול נתיב לצרכים שלהם
יהיה ניתן לפתור את הבעיה בדרך הזו?

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
כי אולי במקום להקים סינון מתחרה, אם כמות גדולה מאד של משתמשים תעשה מו"מ מול נתיב לצרכים שלהם
קשה להאמין שאחרי כ"כ הרבה שנים, נתיב תגלה פתאום יכולות שלא היו לה עד היום.

לא בטוח גם שהקונספט של כמות גדולה של משתמשים שעושה מו"מ נכונה,
כי כל אחד מהמשתמשים צריך משהו אחר. אם נתיב ענו לצרכים הספציפיים שלו, למה שלא יצטרף לנתיב וזהו? בשביל מה לחכות לקבוצה.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
וגם לא יהיה להם סבלנות לסינון מתחיל שיש לו רק 100 אתרים ברשימה הלבנה (לעומת 600K אתרים שדורגו בנטפרי)
אני מעלה רעיון, מסתבר שזה בעייתי, רק השאלה מדוע:
בעצם, אני יכול 'להעתיק' את הרשימה של נטפרי.
כלומר: כל דומיין לבדוק האם הוא נפתח בנטפרי [חופשי/חלקי/סגור] - ולהתחיל גם עם בסיס של 600 אלף אתרים מדורגים. - ואז עיקר ההתמודדות זה מהיום ולהבא לספק את היעילות/זמינות וכו'.
אותו הרעיון בתמונות.
מה בעצם האיסור ההלכתי/חוקי?

נפטון

משתמש פעיל
אני מעלה רעיון, מסתבר שזה בעייתי, רק השאלה מדוע:
בעצם, אני יכול 'להעתיק' את הרשימה של נטפרי.
כלומר: כל דומיין לבדוק האם הוא נפתח בנטפרי [חופשי/חלקי/סגור] - ולהתחיל גם עם בסיס של 600 אלף אתרים מדורגים. - ואז עיקר ההתמודדות זה מהיום ולהבא לספק את היעילות/זמינות וכו'.
אותו הרעיון בתמונות.
מה בעצם האיסור ההלכתי/חוקי?
למה שיהיה אסור, אני בטוח שנטפרי שהנו ללא כוונת רווח מאוד ישמחו שבזכותם עוד סינון קם ועוד אנשים מצטרפים לסינון.
אולי ניתן לפנות ישירות שיעזרו בהקמת הסינון.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בעידן הבינה המלאכותית - אין ספק שבינה מלאכותית יכולה להזניק את מהירות הבדיקה, כשניתן להעביר את בדיקת התמונות מעין אנושית לבינה מלאכותית, כשהמשוב מהמשתמשים כל הזמן ישפר את הדיוק והאיכות, והמחיר ירד מאד.

בסינון שמיועד גם לבחורי ישיבות אולי אי אפשר להסתמך על בינה מלאכותית שלא תפספס אי פעם תמונה כזאת או אחרת, אבל בסינון שמיועד לאנשי עסקים, שרואים דבר אחד או שניים בחייהם - אין סיבה שלא להתבסס על מנגנון כזה.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
בעידן הבינה המלאכותית - אין ספק שבינה מלאכותית יכולה להזניק את מהירות הבדיקה, כשניתן להעביר את בדיקת התמונות מעין אנושית לבינה מלאכותית, כשהמשוב מהמשתמשים כל הזמן ישפר את הדיוק והאיכות, והמחיר ירד מאד.

בסינון שמיועד גם לבחורי ישיבות אולי אי אפשר להסתמך על בינה מלאכותית שלא תפספס אי פעם תמונה כזאת או אחרת, אבל בסינון שמיועד לאנשי עסקים, שרואים דבר אחד או שניים בחייהם - אין סיבה שלא להתבסס על מנגנון כזה.
נידון כזה רעיון בעבר עם מנהלי נטפרי, או בפורום נטפרי או פה.
שם הרעיון מגיע עם פלוס ענק, כי לנטפרי יש כבר מאגר ענק שנבדק אנושי, והוא יכול לשמש כדאטה ללימוד הרובוט.
לא זוכר כבר למה הרעיון נשלל שם.

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
בעיקרון נטפרי הכי טובים. הבעייה שהם מאוד שרירותיים ולא מתחשבים בצרכי פרנסה. בסוף זה מותיר את נטפרי עם בליינים ואנשי המקצוע זולגים לסינונים ענייניים. מה שצריך זה סינון ברמה של נטפרי מבחינת נוחות. אבל להיות מביני עניין ולא לקבוע מסמרות על כל אתר עבור כולם. צריך גם גוף רבני שהציבור סומך על ההחלטות שלו כדי שאם יוחלט על חסימה אפילו כשיש צורך של פרנסה שיהיה אמון במערכת. וזה גם חיסרון שיש בנטפרי...
נט פרי טובים אבל מידי נוקשים.
לאחר שפעם 'התחננתי' על הכרח מסויים וממש הרגשתי כמו בחור שהיה מתחנן למשגיח בישיבה שירשה לו.
והם היו אטומים לחלוטין.
פעם אחת הם הגזימו בנוקשות שלהם.
באותו רגע נמאס לי ועזבתי אותם.
אתרוג היו הרבה יותר קשובים, למקרים של צורך אמיתי.
נראה לי שנט פרי איבדו את היכולת להקשיב לאנשים
כל עסק שלא יקשיב ללקוחותיו לא יצליח לאורך זמן.
חבל

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
כשהייתי בנתיב התשלום היה לפי מחשב.
כל מחשב חייב תשלום בנפרד.
מודל חיוב זה, לא מתאים להיום שבכל בית ישנם כמה וכמה מחשבים.
אם נתיב שינו את מודל התשלום שלהם, אז ניתן להתחיל לחשוב עליהם.

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
תבדקו טוב כמה המיזם הזה משתלם עסקית,
לי זה לא נראה השקעה מספיק ריווחית.
עם הרבה פחות אנרגיה בפיתוח, אפשר לפתח מיזמים הרבה יותר ריווחיים.

נ.ב.
בלי קשר
אם אתם כן הולכים על זה
אתם יכולים לנסות לקבל מענק ממשרד החדשנות

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה