סינונים האם יש מקום לסינון חדש?

מצב
הנושא נעול.

int 0x80

משתמש רשום
מידי פעם אני רואה אנשים שכותבים שהסינון שיש להם כיום לא עונה על הצרכים שלהם (בעיקר לקוחות נטפרי)
אני ועוד כמה מתכנתים התחלנו לכתוב תוכנית איך ניתן לפתח סינון חדש שיתאים בעיקר לעסקים ויאפשר גמישות שלא קיימת כיום בנטפרי (למשל סינון טקסט יותר עדין כי אין ילדים בסביבה), ועל הדרך לפתור עוד כמה מגבלות שיש בשיטת סינון של נטפרי/אתרוג/נתיב.
השאלה היא כמה אנשים יש שנטפרי/אתרוג/נתיב לא עונה על הצרכים שלהם ושיהיו מוכנים לעבור לסינון חדש?
להקים סינון בשביל 100 לקוחות לא נשמע לי עסקי, במיוחד אם צריך לתת תמיכה מסביב לשעון, לבנות רשימה לבנה של אתרים, ובעיקר פיתוח של מנוע סינון מאפס.
אז כמו כל סטארטאפ מתחילים מטופס גוגל בו ננסה להבין האם יש צורך במיזם כזה בכלל או לא.

int 0x80

משתמש רשום
נטפרי בסדר בשבילי לעבודה
כד להתחרות בנטפרי צריך משהו תותח
זה תלוי בעבודה
לי כמתכנת צד שרת נטפרי עונה על רוב הצרכים
אבל יש כאלו שלא.

לחלק מהעסקים לא צריך 687,252 אתרים שנבדקו
רק שיעבוד להם אתרים שהם צריכים כמו שצריך.

int 0x80

משתמש רשום
כד להתחרות בנטפרי צריך משהו תותח
אני חושב על מצב שלאנשים בבית יהיה נטפרי ובעבודה סינון אחר
ולעשות תוכנת וופרי משותפת עם נטפרי שלא יחסום את הרשת בעבודה
(אני מאמין שאפשר להגיע להבנות עם @mat בנקודה הזאת, אם לא אפשר לפתח לבד)

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נטפרי בסדר בשבילי לעבודה
זה לגמרי תלוי מקצוע.
כמעצבת פרינט ודיגיטל, מאד קשה לי להסתדר עם המגבלות של נטפרי,
בדגש על הנושא של בדיקת התמונות האיטית ובעיקר מנגנון העונש על שליחת תמונות מרובות.
מדובר לפעמים על עבודה שתקועה למשך שעות,
ובתחום כמו עיצוב זו תקיעה טוטאלית, אין לי מה לעשות כשדפים שלמים בשאטרסטוק חסומים ולא נשלחים לבדיקה.

int 0x80

משתמש רשום
רמה גבוהה מאיזו בחינה?
מבחינת טכנית
הנה כמה דוגמאות מתוך התגובות שקיבלתי:

סינון תמונה של אישה מתוך סרטון ארוך
טשטוש של אשה במקום לחסום את כל התמונה
ביטול סינון תמונות באתרים נקיים (קשה כשיש מאות אלפי אתרים לסנן)

שער הדולר

משתמש רשום
בעיקרון נטפרי הכי טובים. הבעייה שהם מאוד שרירותיים ולא מתחשבים בצרכי פרנסה. בסוף זה מותיר את נטפרי עם בליינים ואנשי המקצוע זולגים לסינונים ענייניים. מה שצריך זה סינון ברמה של נטפרי מבחינת נוחות. אבל להיות מביני עניין ולא לקבוע מסמרות על כל אתר עבור כולם. צריך גם גוף רבני שהציבור סומך על ההחלטות שלו כדי שאם יוחלט על חסימה אפילו כשיש צורך של פרנסה שיהיה אמון במערכת. וזה גם חיסרון שיש בנטפרי...

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מידי פעם אני רואה אנשים שכותבים שהסינון שיש להם כיום לא עונה על הצרכים שלהם (בעיקר לקוחות נטפרי)
אני ועוד כמה מתכנתים התחלנו לכתוב תוכנית איך ניתן לפתח סינון חדש שיתאים בעיקר לעסקים ויאפשר גמישות שלא קיימת כיום בנטפרי (למשל סינון טקסט יותר עדין כי אין ילדים בסביבה), ועל הדרך לפתור עוד כמה מגבלות שיש בשיטת סינון של נטפרי/אתרוג/נתיב.
השאלה היא כמה אנשים יש שנטפרי/אתרוג/נתיב לא עונה על הצרכים שלהם ושיהיו מוכנים לעבור לסינון חדש?
להקים סינון בשביל 100 לקוחות לא נשמע לי עסקי, במיוחד אם צריך לתת תמיכה מסביב לשעון, לבנות רשימה לבנה של אתרים, ובעיקר פיתוח של מנוע סינון מאפס.
אז כמו כל סטארטאפ מתחילים מטופס גוגל בו ננסה להבין האם יש צורך במיזם כזה בכלל או לא.
אם זה יהיה מספיק טוב,
ומבודל ממה שיש כרגע - יבואו מספיק אנשים.
האם יש ביקוש גבוה? כן,
האם יהיה אמון מהיר? כנראה שלא,
אבל אם יש מבט לטווח ארוך, נכונות ויכולות להשקיע - מן הסתם זה יהיה מבורך.

int 0x80

משתמש רשום
אם יאשרו מצוין .אבל אם מאפשרים מה שנטפרי לא אז קהילות חזקות לא יאשרו.
אפשר לעשות מסלולי קהילות שיחסמו לפי הכללים שלהם.
אם נמצא פתרון למענה מהיר יותר מנטפרי בבדיקת אתרים ותמונות אז גם למי שאישרו לו רק קטגוריות מסוימות יהיה לו שווה לעבור.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה