סינונים האם יש מקום לסינון חדש?

מצב
הנושא נעול.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אבל אם מאפשרים מה שנטפרי לא
בשביל להיות סינון מושלם וטוב יותר מנטפרי לא חייבים להתפשר ברוחניות
כך למשל אפשרות לבדיקת כמות תמונות גדולה יותר לגרפיקאים אינה מכשול רוחני
וכך גם בדיקת קבצי lottie לבוני אתרים, או מודלים תלת ממדיים לאדריכלים, בדיקת הקבצים האלו רק תשפר את האיכות הרוחנית של הסינון מעבר לרמה הקיימת בנטפרי

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
תוכנת וופרי משותפת עם נטפרי שלא יחסום את הרשת בעבודה
(אני מאמין שאפשר להגיע להבנות עם @mat בנקודה הזאת, אם לא אפשר לפתח לבד)
זה נושא אחר חשוב שכבר היה צריך להיות מזמן (ולא קשור בהכרח לסינון החדש המדובר).
היו אמורים לעשות מזמן תוכנה כמו וויפרי שתזרום גם עם סינונים אחרים.
כמו שמי שיש לו מייל בלבד בנטפרי "מסתפק" בוויפרי שלא יחסום לו גלישה במסלול הכי פתוח, כך ההגיון אומר שתוכנת החסימה על המחשב צריך לאפשר גלישה במקרי הצורך, גם באתרוג ונתיב.
האלטרנטיבה היא שכשבן אדם צריך סינון אחר (אם בגלל שהוא נקלע למקום שיש בו רק גלישה שלא מהסינון שלו, ואם בגלל שהוא צריך משהו שבסינון שלו לא אפשרי), הוא מסיר את הוויפרי, עם כל המשמעות (וגם מאבד את החשק להתקין שוב את הוויפרי על המחשב...)

(ברור, הישום של כזה דבר מורכב מכמה בחינות. ידוע).

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
כמו שמי שיש לו מייל בלבד בנטפרי "מסתפק" בוויפרי שלא יחסום לו גלישה במסלול הכי פתוח, כך ההגיון אומר שתוכנת החסימה על המחשב צריך לאפשר גלישה במקרי הצורך, גם באתרוג ונתיב.
האלטרנטיבה היא שכשבן אדם צריך סינון אחר (אם בגלל שהוא נקלע למקום שיש בו רק גלישה שלא מהסינון שלו, ואם בגלל שהוא צריך משהו שבסינון שלו לא אפשרי), הוא מסיר את הוויפרי, עם כל המשמעות (וגם מאבד את החשק להתקין שוב את הוויפרי על המחשב...)
נכון.
אבל מאמין שיש שרואים בחלק מהסינונים כ'בלתי מסוננים'.
אולי אופציה של תוכנה שבהתקנה אתה מחליט איזה חברות סינון אתה תאפשר בעתיד.

פרפר

משתמש מקצוען
בעיקרון נטפרי הכי טובים. הבעייה שהם מאוד שרירותיים ולא מתחשבים בצרכי פרנסה. בסוף זה מותיר את נטפרי עם בליינים ואנשי המקצוע זולגים לסינונים ענייניים. מה שצריך זה סינון ברמה של נטפרי מבחינת נוחות. אבל להיות מביני עניין ולא לקבוע מסמרות על כל אתר עבור כולם. צריך גם גוף רבני שהציבור סומך על ההחלטות שלו כדי שאם יוחלט על חסימה אפילו כשיש צורך של פרנסה שיהיה אמון במערכת. וזה גם חיסרון שיש בנטפרי...
אתה כותב משפט (נטפרי הכי טובים) ואח"כ סותר אותו (עם רשימה של חסרונות).
לדעתי אין סינון שהוא הכי טוב. סינון הוא מוצר שאמור להתאים ללקוח, ולכל אחד מתאים משהו אחר.

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מידי פעם אני רואה אנשים שכותבים שהסינון שיש להם כיום לא עונה על הצרכים שלהם (בעיקר לקוחות נטפרי)
אני ועוד כמה מתכנתים התחלנו לכתוב תוכנית איך ניתן לפתח סינון חדש שיתאים בעיקר לעסקים ויאפשר גמישות שלא קיימת כיום בנטפרי (למשל סינון טקסט יותר עדין כי אין ילדים בסביבה), ועל הדרך לפתור עוד כמה מגבלות שיש בשיטת סינון של נטפרי/אתרוג/נתיב.
השאלה היא כמה אנשים יש שנטפרי/אתרוג/נתיב לא עונה על הצרכים שלהם ושיהיו מוכנים לעבור לסינון חדש?
להקים סינון בשביל 100 לקוחות לא נשמע לי עסקי, במיוחד אם צריך לתת תמיכה מסביב לשעון, לבנות רשימה לבנה של אתרים, ובעיקר פיתוח של מנוע סינון מאפס.
אז כמו כל סטארטאפ מתחילים מטופס גוגל בו ננסה להבין האם יש צורך במיזם כזה בכלל או לא.
אחד מהחסרונות של נטפרי (ולדעתי החיסרון הגדול) זה שהם לא נתנו פתרון מושלם לעסקים
הם מקבלים את אותם 15-20 שח מלקוח ביתי ומלקוח ענק של עשרות מחשבים ונותנים את אותו שירות
וגם את רצית לשלם יותר בשביל לקבל שירות עסקי זה לא היה ניתן

בהחלט יש מקום לסינון מקצועי וחדשני ברמה של נטפרי לעסקים וחברות גדולות שרוצות שירות וגמישות יותר מקצועית
ורק נחשוב שעסק שמחזיק 10 או 20 מחשבים בקלות יכול לשלם 200 ו300 ומעלה על סינון מקצועי שרק ישפר את העבודה כמו נטפרי

Ofisense

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אוטומציה עסקית
יוצרי ai
@int 0x80
לדעתי סינון שיצליח להתמודד עם שרתי אבטחה של חברות שמגנות על המידע שלהן,
יתן פתרון מוצלח להרבה מתכנתות ועובדי חברות שהמסנני אבטחה מפילים את הסינונים
או עורמים הרבה קשיים בדרך.

נפטון

משתמש פעיל
השאלה היא כמה אנשים יש שנטפרי/אתרוג/נתיב לא עונה על הצרכים שלהם ושיהיו מוכנים לעבור לסינון חדש?
להקים סינון בשביל 100 לקוחות לא נשמע לי עסקי, במיוחד אם צריך לתת תמיכה מסביב לשעון, לבנות רשימה לבנה של אתרים, ובעיקר פיתוח של מנוע סינון מאפס.
אם זה יהיה מוצלח אז יצטרפו!
השוק מספיק רחב בשביל שחקנים נוספים, נטפרי התחילו כשנתיב שלט ביד רמה אבל הם הביאו מוצר טוב, כיום נטפרי שולטת, אבל אם תביאו מוצר טוב המוצר יעשה את שלו.

כמובן שהעלות צריכה להימדד פר מסלול, על מסלול של רק מייל ורשימה לבנה בסיסית, הוא מסלול שלא דורש שירות ומאמץ פיתוחי, ויש אלפי לקוחות שיכולים להצטרף.
מסלולים יותר מורכבים יותר יקר
בקיצור מוצר טוב יצליח למכור

נ.ב. קחו בחשבון שאתם צריכים מוצר ברף גבוה השהידים של נטפרי יעשו לילות כימים כדי לפרוץ את הסינון על מנת להוכיח כמה זה טרף ורק נטפרי זה הסינון היחיד היחיד ששומר על "פך השמן הטהור" וכל השאר שהשם ירחם, ומי שלא מבין זאת רק בגלל שהוא כל כך מכור וכו' וכו' כיד לשונם הרחבה והמתנשאת

ניאגרה

משתמש פעיל

(ברור, הישום של כזה דבר מורכב מכמה בחינות. ידוע).
באתרוג יש לזה פתרון- חסימת אתרוג על המחשב

שער הדולר

משתמש רשום
אתה כותב משפט (נטפרי הכי טובים) ואח"כ סותר אותו (עם רשימה של חסרונות).
לדעתי אין סינון שהוא הכי טוב. סינון הוא מוצר שאמור להתאים ללקוח, ולכל אחד מתאים משהו אחר.
זאת טקטיקה מוכרת כדי להיראות אוביקטיבי. הראשונים היו המרגלים "טובה הארץ מאוד מאוד אפס כי עז העם...":sne:

פרפר

משתמש מקצוען
זאת טקטיקה מוכרת כדי להיראות אוביקטיבי.
זו תוצאה שטיפת מח.
תראו כמה מגיבים טורחים לציין בהודעות "אין כמו נטפרי" ו"נטפרי הכי טובים" ו"משהו שיגיע לרמה של נטפרי". לא ראיתי משפטים דומים על סינונים אחרים למרות שלקוחותיהם ציינו עד כמה הם מרוצים.
לא התכוונתי לדרג פה סינונים. רק אומרת שמשפטים כאלו נשמעים דמגוגיים למדי ופשוט אין בהם צורך.

int 0x80

משתמש רשום
זו תוצאה שטיפת מח.
למה שטיפת מח?
יש הרבה אנשים שחיפשו במשך שנים סינון ברמה טובה, ונהנו מאוד כשהגיעו לנטפרי.
החסרון כיום בנטפרי זה בעיקר חוסר גמישות וקיבעון על מדיניות ישנה (מסיבות שאפשר להבין) וזה לא מתאים לכולם על אף המקצועיות שלהם בצד הטכני.

שער הדולר

משתמש רשום
למה שטיפת מח?
החסרון כיום בנטפרי זה בעיקר חוסר גמישות וקיבעון על מדיניות ישנה (מסיבות שאפשר להבין) וזה לא מתאים לכולם על אף המקצועיות שלהם בצד הטכני.
זאת לא שטיפת מוח זאת המציאות. אני מכיר את נטפרי אתרוג ורימון. הסינון של נטפרי מדויק בלי פשלות. ויש להם פלטפורמה של הגשת בקשות לבדיקה מאוד ידידותית.

שמיל שמיל

משתמש חדש
מידי פעם אני רואה אנשים שכותבים שהסינון שיש להם כיום לא עונה על הצרכים שלהם (בעיקר לקוחות נטפרי)
אני ועוד כמה מתכנתים התחלנו לכתוב תוכנית איך ניתן לפתח סינון חדש שיתאים בעיקר לעסקים ויאפשר גמישות שלא קיימת כיום בנטפרי (למשל סינון טקסט יותר עדין כי אין ילדים בסביבה), ועל הדרך לפתור עוד כמה מגבלות שיש בשיטת סינון של נטפרי/אתרוג/נתיב.
האם יש צורך לזה התשובה היא חד משמעית
האם יש בזה פוטנציאל עסקי שאלה שלא ניתן לענות עליה ספק רב אם מישהו כול לענות לך, לא מדובר לדעתי בעשירית מהלקוחות שלא מסתדרים בסינונים האחרים.
אתה תצטרך לפתח את כל הבסיס שקיים בסינונים האחרים חוץ מלתת מענה לכל בעלי העסקים שכל בעיה או פתרון עבורם יכול לקחת משאבים בלתי מוגבלים כאשר לא ברור אם אתה נותן תועלת ליותר ממספר לקוחות ספציפי
הלוואי ןתצליח!

int 0x80

משתמש רשום
האם יש צורך לזה התשובה היא חד משמעית
האם יש בזה פוטנציאל עסקי שאלה שלא ניתן לענות עליה ספק רב אם מישהו כול לענות לך, לא מדובר לדעתי בעשירית מהלקוחות שלא מסתדרים בסינונים האחרים.
אתה תצטרך לפתח את כל הבסיס שקיים בסינונים האחרים חוץ מלתת מענה לכל בעלי העסקים שכל בעיה או פתרון עבורם יכול לקחת משאבים בלתי מוגבלים כאשר לא ברור אם אתה נותן תועלת ליותר ממספר לקוחות ספציפי
הלוואי ןתצליח!
אכן בבעלי עסקים האתגר גדול עוד יותר מהמשתמשים הרגילים.
כי הם רוצים שהכל יהיה מהיר עם אפס תקלות ושהפניות שלהם יטופלו עוד לפני שהם נשלחו, וגם לא יהיה להם סבלנות לסינון מתחיל שיש לו רק 100 אתרים ברשימה הלבנה (לעומת 600K אתרים שדורגו בנטפרי)

פרפר

משתמש מקצוען
למה שטיפת מח?

זאת לא שטיפת מוח זאת המציאות.
ההודעות שלכם מחזקות את מה שכתבתי.
אתם נהנים בנטפרי? מצוין. לשם מה הסיסמאות האלו? זו מערכת בחירות?
מה הקטע לכתוב "ידוע שאין כמו הכשרות של הרב בוגובסקי, אבל החסרון שאין שקדי מרק בהכשר הזה"?

int 0x80

משתמש רשום
מה הקטע לכתוב "ידוע שאין כמו הכשרות של הרב בוגובסקי, אבל החסרון שאין שקדי מרק בהכשר הזה"?
יותר מדוייק
אין כמו השירות והאיכות במסעדה X אבל החסרון הוא שהם החליטו שאסור להכניס למסעדה כל מוצר המכיל גלוטן מחשש שבטעות חולה צילאק יכנס למסעדה, לצערנו אין עוד מסעדה ברמה הזאת בעיר ואנו נאלצים לאכול שם ולהתבאס ולהסתפק במה שיש (ללכת למסעדה אחרת שנראית כמו מוסך זה לא אופציה מבחינתנו)

שער הדולר

משתמש רשום
ההודעות שלכם מחזקות את מה שכתבתי.
אתם נהנים בנטפרי? מצוין. לשם מה הסיסמאות האלו? זו מערכת בחירות?
הייתי בנטפרי
ומאוד נהנתי מהממשק
היום אני כבר לא בנטפרי
כי הם לא סיפקו את הסחורה שאני צריך
ואין לי אמון בתהליך בקבלת ההחלטות שם.
היום יש לי סינון שנותן מענה לצרכים שלי.
אבל הרבה פחות ידידותי
עכשיו הובן?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה