תקשורת דרוש מידע על פלאפון מומלץ

שושנה שרה

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
ממש לא,
לפעמים יש צורך להקיש שם מלא עד שמופיע המספר המבוקש,
מעצבן
מוזר
יש לי עכשיו G5
ובגלל מה שכתבת הלכתי לבדוק,
ויש בזה חיפוש חכם
[נגיד אני כותבת 'שי' אז הוא מביא את כל האנשי קשר שיש בהם את הצירוף הזה גם אם זה באמצע או בסוף]

ר. המוסד

משתמש מקצוען
מכשיר הכי דפוק שיש
הוא מכשיר מצויין, רק בעיה יחידה זה המקשים שלו
לידיעת הציבור:
קניתי את המכשיר הזה לפני 4 שנים
ולאחרונה הגעתי למסקנה שאין כמו המכשיר הזה מבחינת סוללה ממשק זיכרונות ועוד
וקניתי לאשתי גם כן את את אותו מכשיר ולהפתעתי הם סידרו את הבעיה של המקשים!!!
כל אלו שמדברים סרה על המכשיר כי הם לא קנו את המכשיר של היבואן הרשמי המילטון עם הGPS,
(נשאר למכשיר בעיה אחת קטנטנה של המסך שיוצא ואז צריך להדביק, אבל עדיין זה מכשיר הכי שווה!)

בשני המקרים קניתי את זה מאד בזול מהאתר הזה כולל מתנה של מגן רגיל וגם מגן ספר,

avital690

משתמש צעיר
לידיעת הציבור:
כל אלו שמדברים סרה על המכשיר כי הם לא קנו את המכשיר של היבואן הרשמי המילטון עם הGPS,
(נשאר למכשיר בעיה אחת קטנטנה של המסך שיוצא ואז צריך להדביק, אבל עדיין זה מכשיר הכי שווה!)

קניתי את שיאומי של המילטון שאתה מדבר עליו, ואני הייתי משתגעת מהלחצנים שלו

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
לידיעת הציבור:

לא ראיתי שיש באתר הזה מכשירי פלאפון....

ר. המוסד

משתמש מקצוען
לא ראיתי שיש באתר הזה מכשירי פלאפון....
נכון זה תלוי בתקופות ולפעמיים חסר להם
בכל אופן קניתי לפני כמה חודשיים את המכשיר אצלם עם מתאם לאוזניות+מגן מסך+מגן ספר יפה +משלוח עד הבית ב410 ש"ח

יונלה

משתמש מקצוען
מוזר
יש לי עכשיו G5
ובגלל מה שכתבת הלכתי לבדוק,
ויש בזה חיפוש חכם
[נגיד אני כותבת 'שי' אז הוא מביא את כל האנשי קשר שיש בהם את הצירוף הזה גם אם זה באמצע או בסוף]
לזה קוראים חיפוש חכם???
זה חיפוש מעצבן,
אני מחפשת את השם "חני", הקשתי "ח" הוא לא מביא אותו, הוספתי "נ" ועדיין זה לא מופיע, הוספתי גם "י" ורק אז זה מופיע לי, אז מה חכם בזה?
פחות מ3 אותיות הוא לא מעלה את השם הרצוי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה