תקשורת דרוש מידע על פלאפון מומלץ

עורכת וידיאו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אני צריכה פלאפון
לא שיואמי. כי אסור:)
אבל עם מצלמה טובה ונגן (כמו הסי 2 תומך כשר אבל עם מצלמה יותר טובה...)
יש משו???

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
דרוש מידע: אם אני מזמין באיטרנט נוקיה 225,
אפשר להכניס בו סים כשר או שהוא צריך איזה עדכון...
אולי @צביקה - היימישTech תוכל לענות לי ?
צריך שינוי IMEI.
אני צריכה פלאפון
לא שיואמי. כי אסור:)
אבל עם מצלמה טובה ונגן (כמו הסי 2 תומך כשר אבל עם מצלמה יותר טובה...)
יש משו???
אולי Show F2?
*לא בדקתי את איכות המצלמה שלו

יערי

משתמש מקצוען
יש הבדל בין קיוליקס 3 ל5? מה נחשב יותר טוב ובמה?
אתם מכירים איזה סוכן שנותן מחיר טוב בניוד של 2 קוים מפרטנר לסלקום?
תודה

A052

משתמש סופר מקצוען
יש הבדל בין קיוליקס 3 ל5? מה נחשב יותר טוב ובמה?
אתם מכירים איזה סוכן שנותן מחיר טוב בניוד של 2 קוים מפרטנר לסלקום?
תודה
Q5 פחות טוב לכאורה מQ3.
ואכן כפי שכתבו רק לQ3 יש גירסא דור 4.

אם עבריה

משתמש רשום
טלפון זבל...
בטרייה ל2 דק' כל שאר היום במטען
אני ממליצה על ה Q3
לדעתי הכי טוב...
אחרי הרבה נסיונות ואכזבות
בהחלט, אורך בטריה מצוין, החיבור למטען לא רגיש ולא מתקלקל, שמע טוב מאד,
לא מתקלקל מנפילות (יש לי ילדים קטנים וזה אפילו בלי מגן מעל שנתיים וחצי כבר),
הבעיה היחידה היא
הQ3 עם מקשים זבל
(לפחות הגרסאות הקודמות, לא יודעת מה עם העדכני)
קניתי את הגרסה החדשה ביותר אז, וקשה להגדיר אותם זבל אבל אכן לא משהו בכלל . לא בשימוש ראשוני אלא לאחר תקופה.

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
לידיעת הציבור:
קניתי את המכשיר הזה לפני 4 שנים
ולאחרונה הגעתי למסקנה שאין כמו המכשיר הזה מבחינת סוללה ממשק זיכרונות ועוד
וקניתי לאשתי גם כן את את אותו מכשיר ולהפתעתי הם סידרו את הבעיה של המקשים!!!
כל אלו שמדברים סרה על המכשיר כי הם לא קנו את המכשיר של היבואן הרשמי המילטון עם הGPS,
(נשאר למכשיר בעיה אחת קטנטנה של המסך שיוצא ואז צריך להדביק, אבל עדיין זה מכשיר הכי שווה!)

בשני המקרים קניתי את זה מאד בזול מהאתר הזה כולל מתנה של מגן רגיל וגם מגן ספר,
אני לא רואה שם טלפונים

mommy

משתמש פעיל
פירסט פון 4G
אני קניתי אותו לאחרונה וממש לא מרוצה
החל מהדיבורית שכולם מתלוננים שלא שומעים אותי ברור
הפתיחה של הנעילה שמאד מעצבנת
והכי מעצבן, כשמתחילים להכניס מספר, מופיעים כל האנשי קשר המתאימים, אבל אין אפשרות לבחור את האיש קשר מהרשימה, חייבים להמשיך להקליד את המספר עד הסוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה