תקשורת נושא לעוס - הפלאפון המומלץ

עוילם הישיבעס

משתמש צעיר
זה לא רק הפלאפונים הכשרים, זה בכללי פלאפון מקשים, גם לא כשרים.
ממש לא כל המקשים גרועים
בטלפונים מהדור הקודם של נוקיה וסמסונג המקשים לא היו נהרסים מהר בכלל
כך בנוקיה c2, 208,3310 וגם סמסונג 3300
הבעיה שהיום מייבאים לנו רק את כל הטלפונים של mtk והמסתעף שלא קולטים כלום, וגם אחרי שחברת שיומי שהיא חברה קצת יותר רצינית הוציאה טלפון כשר גם את זה מצאו סיבה להטריף

וע"ז נאמר
עצוב שזה המצב בפלאפונים הכשרים.
אין פלאפון טוב, יש 'הכי פחות גרוע'.

כאילו מה ביקשו מהם??? מה כבר הוא מכיל שהוא צריך להיות דפוק. זה פשוט מרגיז!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
ממש לא כל המקשים גרועים
בטלפונים מהדור הקודם של נוקיה וסמסונג המקשים לא היו נהרסים מהר בכלל
כך בנוקיה c2, 208,3310 וגם סמסונג 3300
הבעיה שהיום מייבאים לנו רק את כל הטלפונים הזבל של mtk והמסתעף שלא קולטים כלום, וגם אחרי שחברת שיומי שהיא חברה קצת יותר רצינית הוציאה טלפון כשר גם את זה מצאו סיבה להטריף

וע"ז נאמר
האמת שהתכוונתי לפלאפונים שיש היום.
אני לא מצאתי משהו טוב, חוץ מהשיומי שהוא תכלס סמראטפון.

עוילם הישיבעס

משתמש צעיר
האמת שהתכוונתי לפלאפונים שיש היום.
אני לא מצאתי משהו טוב, חוץ מהשיומי שהוא תכלס סמראטפון.
אין לי שיומי והוא גם לא סמרטפון (דגם המילטון מקורי כמובן)
והבעיה היא שמכל הטלפונים שיש היום אין שום טלפון מחברה עולמית גדולה ומוכרת
כל מה שיש זה רק מהחברה שקנתה את נוקיה לאחר שפשטה רגל (תבדקו מה ההבדל בין 3310 מקורי של נוקיה לבין 215 שזה מהחברה שקנתה את נוקיה), או מהחברות הסיניות שכולם באופן גורף משתמשים משום מה במעבד MTK והאיכות של כולם פחות או יותר זבל

ובקיצור, מחכים למי שירים את הכפפה ויביא טלפון נורמאלי מאחד החברת הגדולות: סמסונג, שיומי (בלי חשש מראית העין), אפל וכו' זה לא אמור להיות כזה קשה לייצר טלפון כשר שעובד
וזה גם ירחיק עוד כמה יהודים טובים מהסמארטפונים

אין לי שיומי והוא גם לא סמרטפון (דגם המילטון מקורי כמובן)
והבעיה היא שמכל הטלפונים שיש היום אין שום טלפון מחברה עולמית גדולה ומוכרת
כל מה שיש זה רק מהחברה שקנתה את נוקיה לאחר שפשטה רגל (תבדקו מה ההבדל בין 3310 מקורי של נוקיה לבין 215 שזה מהחברה שקנתה את נוקיה), או מהחברות הסיניות שכולם באופן גורף משתמשים משום מה במעבד MTK והאיכות של כולם פחות או יותר זבל

ובקיצור, מחכים למי שירים את הכפפה ויביא טלפון נורמאלי מאחד החברת הגדולות: סמסונג, שיומי (בלי חשש מראית העין), אפל וכו' זה לא אמור להיות כזה קשה לייצר טלפון כשר שעובד
וזה גם ירחיק עוד כמה יהודים טובים מהסמארטפונים
החברות הגדולות בדר"כ לא מתעסקות בשוק הזה בכלל כי הוא לא משתלם יותר מדי...

עוילם הישיבעס

משתמש צעיר
החברות הגדולות בדר"כ לא מתעסקות בשוק הזה בכלל כי הוא לא משתלם יותר מדי...
אכן, אבל גם החברות הגדולות אוהבים כסף
ואם יבוא סוכן ויעשה הזמנה גדולה הם יעשו הרבה מאוד בשביל לבוא לקראתו
רק ההבדל העיקרי הוא שבחברות הקטנות ההזמנה לא צריכה להיות גדולה מדי

ועכשיו אחרי הניסיון הכושל של הסוכן שעשה את הטלפון הכשר של שיומי (המקורי והכשר שכל הסיבה שנאסר הוא רק מפני מראית העין) יהיה קשה הרבה יותר למצוא את הסוכן שיסכן הזמנה גדולה בגודל המינימלי הנצרך בחברות הגדולות תוך נטילת הסיכון שהטלפון ייפסל לבסוף בגלל קמפיינים לא עניינים

והמפסידים הגדולים זה כל משתמשי הטלפון הכשר
וגם כל אלה שיעברו לאחד קצת פחות כשר בגלל שלא ימצאו טלפון נורמלי

שרגא מ...

משתמש צעיר
בלת"ק

מנסיון אישי ומשפחתי של לא מעט שנים
כל הקשקושים המשווקים כיום לא משהו
מה שבאמת שרד ושורד ב"ה אלה הטובים של פעם
כמו נוקיה 208
וסמסונג 3110
וסמסונג E3300

שווה לבדוק מחודשים מהסוג הזה
יש עדיין בכמה חנויות לא במחיר גבוה מדי ואפילו עם אחריות לחצי שנה /שנה
ב"ה משמש אותי לאוי"ט

עוילם הישיבעס

משתמש צעיר
בלת"ק

כמו נוקיה 208
וסמסונג 3110
וסמסונג E3300

ב"ה משמש אותי לאוי"ט

וגם אותי ב"ה
רק שעוד שנה ורבע הולכים לעצור את הקליטה בדורות 2-3 וכל הטלפונים הנ"ל הם בדורות האלו
כך שבעוד קצת יותר משנה אני אצטרך להיפרד מטלפוני החביב שמשמש אותי כבר 6 שנים (גילוי נאות: נוקיה 3310)
ואני כולי תקווה שבהגיע התאריך המיועד (1.1.25 לפי מניין האומות) יהיה לי תחליף מספק

אכן, אבל גם החברות הגדולות אוהבים כסף
ואם יבוא סוכן ויעשה הזמנה גדולה הם יעשו הרבה מאוד בשביל לבוא לקראתו
רק ההבדל העיקרי הוא שבחברות הקטנות ההזמנה לא צריכה להיות גדולה מדי

ועכשיו אחרי הניסיון הכושל של הסוכן שעשה את הטלפון הכשר של שיומי (המקורי והכשר שכל הסיבה שנאסר הוא רק מפני מראית העין) יהיה קשה הרבה יותר למצוא את הסוכן שיסכן הזמנה גדולה בגודל המינימלי הנצרך בחברות הגדולות תוך נטילת הסיכון שהטלפון ייפסל לבסוף בגלל קמפיינים לא עניינים

והמפסידים הגדולים זה כל משתמשי הטלפון הכשר
וגם כל אלה שיעברו לאחד קצת פחות כשר בגלל שלא ימצאו טלפון נורמלי
נראה לי שאתה לא מבין מה הסדר גודל שהם מתעסקים איתו...
כל הציבור החרדי הוא מיליון איש, שום פלאפון כשר לא יגיע לסדר גודל מספיק לזה

מלכת אסתר

משתמש פעיל
בלת"ק

כמו נוקיה 208
וסמסונג 3110
וסמסונג E3300

ב"ה משמש אותי לאוי"ט
אני הזמנתי עכשיו באיביי

עוילם הישיבעס

משתמש צעיר
נראה לי שאתה לא מבין מה הסדר גודל שהם מתעסקים איתו...
כל הציבור החרדי הוא מיליון איש, שום פלאפון כשר לא יגיע לסדר גודל מספיק לזה
מציאות שבעבר החברות התעסקו עם זה למרות ש'לא היה להם שווה'
ושיומי הוציאו גירסה מיוחדת לחרדים אפי' שכל הציבור החרדי הוא 'מיליון איש' והוא אפי' לא מכר לכולם
(לחברת סמסונג עצמה שווה להתאים מכונת כביסה ישראלית עם תפריט בעברית ומותאם למים וכו' של ישראל בשביל למכור ל-10 מיליון ישראלים שמתוכם בערך רק 80% דוברי עברית שזה מוצר שצריך אחד בלבד לכל בית, תאר לעצמך כמה שווה להם להשקיע בשביל שיימכר טלפון לאדם ולא למשפחה)

ובקיצור שעת עבודה של מפתח תוכנה של החברה עדיין עולה לא כזה הרבה כסף וחברה שמצליחה זה חברה שמשקיעה בכל המישורים, כך גדלו כל החברות להיות גדולות וזה מה שהם עושים עד היום
רק שבכל זאת יש מינימום הזמנה מסוים שהרבה יותר גדול מהמינימום של החברות הסיניות

ועל דא קא בכינא שלא יימצא עוד דמהמר שישים כספו על קרן הצבי כדי להביא טלפונים נורמליים להחיות עם רב
בשל הסיכון הכבד שייפסל הטלפון וייצא בחסרון כיס

A052

משתמש סופר מקצוען
ושיומי הוציאו גירסה מיוחדת לחרדים אפי' שכל הציבור החרדי הוא 'מיליון איש' והוא אפי' לא מכר לכולם
זה ממש לא שיומי.
הטלפון עצמו הוא טלפון ששווק לכל מי שרצה סמארטפון עם מקשים, דבר שיש לו ביקוש כזה או אחר בתוך 10 מליארד אנשים.

רק היבואן בארץ הוציא לזה גירסת אנדרואיד כשרה. מה שמאד קל יחסית במערכת אנדרואיד.
(אכן בגלל שזה כ"כ קל זה גם קל לפרוץ ו/או יש חשש מראית העין לטל' בגירסה הרגילה ולכן הרבנים נאלצו לאסור את זה)
לחברת סמסונג עצמה שווה להתאים מכונת כביסה ישראלית עם תפריט בעברית
זה גם שום דבר, רק להדביק מדבקה, וסביר שרק היבואן בארץ עושה את זה. וגם אם זה היצרן, זה מיועד ל10 מיליון ישראלים, ולא רק ל10% מהם.
והמים של ישראל לא נראה לי כ"כ מיוחדים ובטח יש עוד כמה מאות מליונים עם מים כאלו.

זה לא שיומי, זה QIN
(לחברת סמסונג עצמה שווה להתאים מכונת כביסה ישראלית עם תפריט בעברית ומותאם למים וכו' של ישראל בשביל למכור ל-10 מיליון ישראלים שמתוכם בערך רק 80% דוברי עברית שזה מוצר שצריך אחד בלבד לכל בית, תאר לעצמך כמה שווה להם להשקיע בשביל שיימכר טלפון לאדם ולא למשפחה)
זה ממש לא מסובך, רק לתרגם לעברית את ההגדרות.
אם זה היה הסיפור בפלאפונים המצב היה הרבה יותר טוב...😉

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה