דרוש מידע דופליקטים יונה ספיר

מצב
הנושא נעול.

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אגב, כתבתיפאנפיק עלדופליקטים..
לא יצא הכי טווב
הכי טוב שלא יצא הכי טוב, כל ההנאה היא לתת ביקורת ולהגיד: "אני הייתי עושה ככה...".
סתם, כנ"ל, אין הנחתום מעיד על עיסתו, תעלי ונעיד על עיסתך אנחנו.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
תנסי לקרוא בפעם השניה, תגלי הפתעות
במיוחד אצל יונה ספיר.
עכשיו, בקריאה השמינית הבנתי פרט נוסף. כן כן!
בפרולוג של הספר, בקטע עם ד"ר קאלי, לא הבנתי כל הזמן איך הסקנדר שלו הגיע?
איך בעצם הוא הגיע למעין?
ועכשיו, שמתי לב לפרט הזה - "ד"ר קאלי שפשף את ידיו זו בזו כדי לנערם מהעפר"
ואז קלטתי, שכנראה בלי לשים לב הוא עשה את התנועה של הזמנת סקנדר, וכך הוא הגיע למעין
קיצור, זה חובה לקרוא אותו כמה פעמים!!!
וזירו? לא כותב שעשה משהו.
אולי מי שנוגע בכדור לא צריך תנועת ידים, או שמייד אחרי הנגיעה סקנדר אחד מגיע אוטמטי.
בעצם, השאלה לא מתחילה, אז גם עוד לא היו כל הכללים, ד"ר קאלי קבע אותם, עוד לא היה להם את בועת האוצרים...
הסקנדר היה משועמם, לא היה לו משהו אחר לעשות.
רק שאלה אחרת, איך שזה שהוא שטף את העיניים של הסקנדר במעיין, עזר לכאב עיניים של הבייס?...

דולפין כחול

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כשאתם/ן יודעים/ות מה הסוף ומה המהלך?! איך אתם/ן מסוגלים/ות?!
אולי זה בגלל שאני מופרעת קשב וריכוז...
דווקא בגלל שאני בולעת את הספר בנשימה אחת (אם בכלל) אני גומרת ופותחת מהתחלה.. מגלה עמודים שלמים :)

תתייגי אותי כשאת מעלה: )
כנ''לללל

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
גם אותי
ונראה לי כבר הכי יעיל שתשלחי פה את הקישור כשתעלי את זה ;)

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
שואלת את עצמי אם להאמין לך שהרי: אין הנחתום מעיד על עסתו. ומגזרה שווה אין הברכי מעידה על ברכתה.
בכל אופן, באיזו פעם של קריאת הספר את אוחזת? שאני אדע אם כשאת מתעוררת בחלום באמצע הלילה את אומרת מתוך בלבול: "דומיה, גבורה, הגנה, נאמנות... א- א- א- שבועת הדופליקטים. לא, זירו, אל תבוא! תיזהר, דני, דם סגול!"...
שמונה:rolleyes:

דוקטור מיכאיל אנדורוב קאלי ישב ליד השולחן המשרדי ומצחו היה מקומט כעת באלפי סימני שאלה .
לדפלקט? לא לדפלקט?

אברשה נכנס לחדר וראה את הדוקטור מניח את ראשו על השולחן, עייף.
"דוקטור, אתה מרגיש בסדר?" אברשה ניער את ד"ר קאלי. "מה קורה לך?! בימים האחרונים אתה ממש נראה עייף וזקן. אף פעם לא היית ככה!".
"אברשה יקירי, אני אכן מאוד עייף. כנראה זה בגלל כדור הטונגו שאני נחשף אליו יותר מידי", הדוקטור הרים את ראשו מהשולחן באיטיות. "אני מתלבט אם להפוך את כל הילדים לדופליקטים".
"אה?" אברשה היה נראה מזועזע. "לא חשבת על זה עד עכשיו? ברור שכן".
חיוך האיר לפתע את פניו הזקנות של ד"ר קאלי. "ידעתי, ידעתי אברשה שככה תגיד!" הוא הרים את קולו בהתרגשות. מרץ נמלא בכל עצמותיו של ד"ר קאלי. "קרא מהר לעובדי השירות והניקיון. הגד להם לכנס את כל הילדים באולם".
--
"ילדיי האהובים". קולו העמוק של דוקטור קאלי מילא כעת את האולם הקטן. "רציתי לשאול אותכם שאלה חשובה, שאלה שעוסקת בחיים ומוות!" הוא הרעים בקולו. "בימים האחרונים בטח ראיתם שאני מסתגר הרבה בחדרי. גיליתי דבר ענק שישנה את העולם, אבל אסור שאף אחד ידע מזה" הוא הנמיך את קולו, "גיליתי כוח עצום וחזק שאם הכוח הזה יפול לידיים לא ראויות, העולם שלנו יהפך להיות רע. מאוד".
בליל קולות ממלמלים מילא את האולם.
אחד הילדים הצביע. "המנהל.. מה זה אומר לגבינו?" גובהו היה נמוך, וקולו לחשני.
ד"ר קאלי היפנה את ראשו אל הילד. "אני שואל אתכם", נימת קולו רצינית, "אם אתם מוכנים להיות דופליקטים".
דממה השתררה באולם.
--
בניהו רץ ברגליו הקטנות בין הילדים. הוא רצה להגיע מהר למנהל האהוב עליו, לשאול אותו מה זה אומר, כי אף אחד מהילדים לא רצה לשאול.
הו, הוא כבר ליד ד"ר קאלי.
הוא נגע בעדינות ברגליו הארוכות של הדוקטור, ושאל אותו: "המנהל, המנהל", הוא לחש לעברו. "מה זה "דופליקטים"?".
ד"ר קאלי הוריד את ראשו העגלגל לבניהו.
"אוה, אתה שואל שאלה חשובה מאוד" הוא אמר לו בהתרגשות. "כמה חיכיתי שתשאלו זאת". כעת הוא הסתכל על כל הילדים, וליטף תוך כדי את גבו הרזה של בניהו.
"זה אומר, שתהפכו כעת לאנשים בעלי כוחות על. זה יהיה קצת כואב, וזה החלטה שלכם. ומי שרוצה- שירים את ידו" הוא אמר בתקווה כמוסה.
כל הילדים הצביעו. בניהו הנהן בראשו בהתלהבות, ומחה כפיים בשקט.
ד"ר קאלי הורה לאברשה להביא את הקופסא הגדולה שבנה עבור הכדור הקטן.
"אני סומך עליכם שתשתמשו בכוחות שתקבלו ברצינות רבה ואחריות" אמר ד"ר קאלי. "כעת כולם יגידו לקופסא הגדולה שנמצאת כאן לידי, וכשאני אגיד 'עכשיו' כולכם תשימו ידיים מעל הקופסא".
"אבל", נימתו הפכה למזהירה, "אני מזהיר ואומר שוב: זה מאוד כואב! יתכן שאפילו תתעלפו למספר שניות, תקבלו מכה, תפלו על הריצפה ותהיו חלשים. אז תחשבו שוב!".
הילדים הינהנו בראשם בהסכמה, והחליפו מבטים, מצפים לראות מי יעשה את הצעד הראשון לכדור.
--
"אני". בניהו התקדם באומץ, ושם ידו על הכדור.
הוא הוטח אחורנית בעוצמה, וצעק בבהלה. הכרתו התערפלה.
דוקטור קאלי מיהר לעברו, דאוג. "למה הוא לא הקשיב לי, למה" מילמל לעצמו שוב ושוב.
הוא הרים את בניהו בזהירות, שוטף את פניו, ונושא אותו לחדרו שלו, הדוקטור.
אברשה מיהר לקחת פיקוד על הילדים.
"אז כל מי שרוצה שיעמוד פה בטור, ומי שלא, שילך לחדרו", הוא אמר בהחלטיות.
כל הילדים רצו והתחרו בינהם מי יהיה הראשון בתור. התעלפותו של בניהו קצת הפחידה אותם, אבל אף אחד לא וויתר על כוחות על.
בוריס היה הראשון בתור. הוא היה החבר הכי טוב של בניהו והעריץ אותו על שלא פחד.
הוא ניסה לגעת בכדור, אך לא הצליח לגעת. ברגע שידו התקרבה אל הענן הסגול, כוח בלתי נראה משך אותו אחורה בעוצמה, וראשו נחבט בקיר.
עובדי השרות מיהרו אליו, הדוקטור כבר לימד אותם מה עושים במקרה הזה.
בזה אחר זה ניגשו הילדים וכולם חוו את אותם התסמינים, כל אחד ברמה אחרת.
לכולם העין נהייתה סגולה.
עובדי השרות הניחו את כולם במיטות, ונתנו להם לנוח מעט.
מאה ואחד עשרה ילדים נהיו דופליקטים.
--
"אני רוצה שתסביר לי מה בדיוק הרגשת", דוקטור קאלי גחן אליו ומצחו מקומט.
בניהו לא הבין מה הוא עושה במיטתו של הדוקטור. הכל מסביבו נראה מטושטש. הי, מי זה? הוא שם לב לדמות שנראית כמוהו שהתקרבה למיטתו. מי זה היצור הזה? אולי הוא התאום שלי? מחשבה נרגשת מילאה את ראשו. לא, הוא יותר מידי דומה לי. הוא טילטל בראשו בספקנות. אולי אני הוזה?.
דוקטור קאלי שאל אותו שוב מה הוא מרגיש.
מה קרה לי בדיוק? אולי הוא יענה לי על השאלות.
"המנהל, מה קורה פה? למה אני בחדר שלך? אני מרגיש חלש ממש" שאל אותו בניהו בשקט.
"בניהו, מה שלומך?" הדוקטור אסף את בניהו המופתע לתוך זרועותיו החמות,
ולחש לתוך אוזנו: "אתה זוכר מה קרה לך עד עכשיו?"
"המנהל, אני זוכר שנגעתי בכדור המוזר, אבל למה אני על המיטה? וגם נראה לי שאני משוגע". בניהו החל לבכות בקט, דמעותיו נספגות בצווארון חולצתו של הדוקטור.

שולחת בפרקים
נכון שיעמום טוטאלי?! @לוצ'י

אהבתי מאוד!
זה מאוד אותנטי ורואים שאת ממש בתוך העלילה.
אהבתי את הדמות של בניהו רק שלדעתי פחות מתאים שם כזה בבית יתומים רוסי.
זהו, כתבתי גם למה קוראים לו כככה
כי הוא הסבא רבא של דני!!!
נכון גאוני?!

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
נכון שיעמום טוטאלי?!
לחלוטין לא!
מדהים ממש. רק מופתעת קצת -

מה הסיכוי :LOL:

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לחלוטין לא!
מדהים ממש. רק מופתעת קצת -

מה הסיכוי :LOL:
מה?
לא בנתי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה