מידע שימושי >>גיליתי: חימום מצוין לבית בלי לשלם חשבונות חשמל ענקיים<<

הטכנאי

משתמש חדש
אני גאה גם כן להצטרף לשאר הרוכשים

החורף בא ובגדול, ואיתו התחילו לבוא גם ההצטננויות והשיעולים של הילדים...
החלטנו שהשנה נשקיע בחימום טוב לכל הבית
אחרי בירורים רבים וטחינת כל המובא באשכול זה (והנספח אליו) הרגשנו שזה הדבר הטוב עבורנו. ואם עדיין הססנו בדבר הכל נפשט בשיחה עם אדון 'פיליפ' המוכר.
נהננו מאוד מהשירות היוצא מן הכלל. (וגם מההנחה שקיבלנו:D...), ולעת עתה אנו מצטרפים בכל לב לממליצים.
(אם יהיה שינויים בדבר נעדכן...)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שומר;1846942:
זה לא בעצם מקרן חום רק בצורה שונה?

לא. ממש לא.

מצטרפת לטענות בדבר שירות מעולה ביותר!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שומר;1846973:

אם תעבור על האשכול תוכל להבין בדיוק. יש הסברים מצוינים.

חוויה מהרגע...

אח, גשמאק!

לשבת בחדר עם חלון פתוח, להנות מאויר לילי נקי (המכוניות אצלנו כבר הלכו לישון), וגם להתחמם.
משהו!

(גילוי נאות - את החלון אני סוגר לפעמים לזמן מה, תלוי במצב הרוח. לא שלי...;))

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שומר;1846942:
זה לא בעצם מקרן חום רק בצורה שונה?

נכתב ע"י שומר;1846973:
מקרן וכל מוצר חימום אחר, מחממים את האוויר שבחלל החדר וכשהאוויר חם אז נעים בחדר.

החימום הזה בשונה מכל מוצרי החימום, מחמם את העצמים בהם הוא פוגש, רהיטים, קירות ורצפה, ואחרי שעה שעתיים הקירות עצמם מוליכים את החום ושומרים על חום הבית כולו.

היתרונות של נורות האינפרא ונתונים נוספים:

> חסכוניות מאוד בחשמל (600 / 800 וואט, לשם השוואה: רדיאטור צורך בסביבות 2000 וואט, המזגן הממוצע באיזור 1000 וואט)

> הפקט החימום נשמר, כך שמספיק להפעיל את המנורות לסירוגין שעה הפעלה ושעה כיבוי (ע"י שעון שבת), דבר שמקטין את צריכת החשמל למנורה ב-50%.

> אחד היתרונות הבולטים של מנורות החימום הוא, שהן לא מושפעות מרוחות ולכן ניתן לפתוח חלון ולאוורר את חלל הבית. אפשר גם להשתמש בהן למקומות פתוחים. מתאים מאוד למקומות שיש בהם סגירות חורף כגון מסעדות, מרפסות וכו'.

> המנורות יפות ואסטטיות.

> בטיחותיות מאוד (תלויות על התקרה וללא אש גלויה וכד')

> חימום עדין ונעים. הרגשה חמימה כמו שמש של 8 בבוקר.

> לא מיבשות את האוויר.

> המנורות עובדות על בסיס אינפרא אדום ואינם מפיקות אור.

> למנורות תו תקן רוסי והן עברו אישור של מכון התקנים הישראלי.

> מחזיקות לאורך שנים רבות. 5 שנים אחריות יצרן ויבואן.

> מיוצרות בחברה אמינה ומבוססת ברוסיה http://589.ru/(וזה מאוד פופולארי שם.)

> היבואן הוא המשווק הבלעדי בארץ. היבואן נותן שירות אישי ומסור וייעוץ מדוייק להתקנה האפקטיבית ביותר.

תרשימים על אופן פעולת ההחימום של: ראדיאטור/הסקה מרכזית, יונקריס וכו', לעומת נורות האינפרא.

כאן ניתן לראות איך שהטמפרטורה החמה ביותר - נמצאת למעלה בסמוך לתקרה. כשלמטה בגובה הריצפה הטמפרטורה נופלת בכמה מעלות. אפשר לסכם את זה בשתי מילים. בזבוז אנרגיה...

צפה בקובץ המצורף 263594

כאן רואים את קרני האינפרא יורדים כלפי מטה, כשבמגביל עולים מלמטה גלי חום שמחממים את החדר.
התוצאה: למעלה קרוב לתקרה הכי פחות חם, ולמטה היכן שדרי הבית שוהים - שם נמצא ריכוז החום המקסימאלי.
בנוסף, ניתן לשים לב לעוד שינוי. הטמפרטורה באמצע גובה החדר היא בשתי מעלות גבוהה יותר מהתרשים הקודם.

צפה בקובץ המצורף 263595

פרטים נוספים ניתן לקבל במס' 02-579-3118
(היבואן ביקש להבהיר, שהמחירים כעת גמישים וברגע שיבוא גל הקור הבא הוא יצא בפרסום בעלויות גבוהות ואז הוא לא יוכל לתת הנחות משמעותיות)

קבצים מצורפים

• image-3.jpg
    KB 225.5 · צפיות: 34
  • image-4.jpg
    KB 272.2 · צפיות: 37

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י יממתממ;1844082:
שמתם לב שההודעה ממכון התקנים מתייחסת לדגם איקו-6 650W, מה אם הדגמים היותר חזקים?
או שהכל אותו דבר לצורך הענין?
הנה הסבר קצר:
קודם כל חשוב להבהיר - אין אפשרות להכניס לארץ מכשירי חשמל ולשחרר אותם מהמכס בלי אישור של מכון התקנים. סחורה שהיבואן לא מממן עליה בדיקה - מושמדת, והיבואן נושא בעלויות.

למה היבואן הביא אישור דוקא של התנור הספציפי הזה?!
מסיבה פשוטה, המהנדס של מכון התקנים נכנס למחסן וערך את הבדיקה על הדגם הספציפי הזה.

זאת צורת העבודה: המהנדס לוקח אב טיפוס מתוך מגוון של מכשירים זהים - בלי קשר לעוצמה שלהם, ועורך על האב טיפוס את הבדיקה. המהנדס בשום פנים ואופן לא בודק את כל הדגמים. כך זה בכל המכשירים שעוברים בדיקה של מכון התקנים, לא רק תנורים.

בתכלס, התנור הזה נבדק והוא לא מייצר קרינה שמזיקה לאדם.
יש ניירת לכל הדגמים. מי מעוניין לרכוש ורוצה לראות את הניירת, הניירת תשלח אליו.

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אולם;1843390:
יש החלטה, והנימוק!
החלטתי... להצטרף ולנסות את המוצר הזמנתי 4 תנורים לכל הבית!
הנימוק..
1. אני ירושלמי
2. אין לי הסקה
3. גר בקומה העליונה

בשש שנים האחרונות חיממתי עם מזגן (עלות......בשמים) רגע אחרי שמכבים את המזגן קררר
או ברדיאטור או בתנור לא חימממו מספיק.
להשקיע הסקות בבית (יש לי תשתית) מינימום 15.000 ש"ח
.
גם אנחנו מהמצטרפים, מסיבות דומות לגמרי:
ירושלמים, דירה קפואה, ויש הסקה דווקא.
אבל העלות של חימום בגז - בדירה כמו שלנו (ישנה, 3 כיווני אויר, קומה עליונה, קפואה) היתה מטורפת.
מקווים בעז"ה להתחיל להתחמם, בלי להצטרך השיג משכורת נוספת בכל אחד מחודשי החורף...

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה לכולכם, האשכול עזר לי מאוד לקבל החלטה.
זה חורף ראשון שלנו בדירה שכורה ירושלמית, השוכרים הקודמים הזהירו שהדירה קפואה בחורף והקור המתון של שבוע שעבר דחף אותנו להתקין חימום ולא להסתמך על מפזרי חום למיניהם
קבלנו שירות מצוין עד כה, שלחתי במייל שרטוט של הדירה והסבר על התנאים, קבלתי הצעה הגיונית ומפורטת, מה כדאי להתקין ואיפה וכמה יעלה לי סה"כ

קנינו, שיהיה חורף נעים!

present

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
קשה לעבור על כל האשכול, אבל מישהו מהקונים מוכן להסביר איך זה נראה על התקרה?
נשמע שזה אמור לעמוד במרכז החדר, אז איך זה מסתדר עם התאורה?

זורם

משתמש צעיר
נכתב ע"י present;1851059:
קשה לעבור על כל האשכול, אבל מישהו מהקונים מוכן להסביר איך זה נראה על התקרה?
נשמע שזה אמור לעמוד במרכז החדר, אז איך זה מסתדר עם התאורה?

בבקשה

אולם

משתמש פעיל
עדכון
קניתי אתמול המשווק הגיע אלי הביתה ....בונוס.....
הסביר לי איפה להתקין כל מכשיר (4)
התקנתי את כל המכשירים (תמונות בהמשך)
עוד לא חובר לחשמל
אבקש ממי שיכול להדריך איך לחבר דרך מי וכו' אשמח מאוד.

E&A

משתמש מקצוען
אני התקנתי לבד, זה פשוט מאוד.

חשמל:
יש חתיכת גומי עגולה ושחורה בגב התנור, בעזרת סכין יפנית חורצים בה X ומשחילים דרכה כבל בעל שלוש גידים. חושפים את הגידים ומכניסים אותם בתוך השוקולד כפי שמופיע בתמונה.
צפה בקובץ המצורף 264127

הרכבה לתקרה:
יש בתוך התנור ערכה ובתוכה 4 דיבלים + 4 ברגים תואמים. 2 ווים. ושני ברגים קטנים.

בתמונה הזו אפשר לראות את אופן החיבור לתקרה. (הטיתי את התנור לצורך הצילום ולכן הוא יושב בזווית הזאת. בפועל הוא אמור בדר"כ לשבת ישר כלפי מטה)
צפה בקובץ המצורף 264133

קבצים מצורפים

• DSC_4793.jpg
    KB 155.7 · צפיות: 45
  • DSC_4800.jpg
    KB 208.5 · צפיות: 38

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני לא הצלחתי להשתכנע עדין שאין סיכון לפגיעה בקרנית,
אשמח מאד אם יהיה מי שיפריך את זה.
הטיעון ש'מי מסתכל כל כך הרבה זמן על הדבר הזה' - לא תופס אותי,
ילד (גם מבוגר) יכול לשכב שעות ולבהות במשהו כשהוא במיטה.
זה נשמע מאד מפתה, אבל הפחד מהדבר הזה מונע ממני..

אולם

משתמש פעיל
נכתב ע"י pr;1851756:
אני לא הצלחתי להשתכנע עדין שאין סיכון לפגיעה בקרנית,
אשמח מאד אם יהיה מי שיפריך את זה.
הטיעון ש'מי מסתכל כל כך הרבה זמן על הדבר הזה' - לא תופס אותי,
ילד (גם מבוגר) יכול לשכב שעות ולבהות במשהו כשהוא במיטה.
זה נשמע מאד מפתה, אבל הפחד מהדבר הזה מונע ממני..

כי אם לחשוש מקרינה, יש להוציא את המקרוגל מהבית וכן מכשירים ניידים וכו'

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
זה לא כמו הקרינה של מיקרו ושות', לא שאני בעד זו האחרונה
אבל זה לא אותו נושא.

תמרים

משתמש פעיל
הזמנו עכשיו שני תנורים של 850 וואט לסלון שלנו. מדובר בדירה ירולשמית מאוד קרה, הממוקמת מתחת לכיפת השמים, עם תקרה גבוה יחסית ודקה, ללא שום בידוד התקרה ובקירות הדירה. ישנו מזגן של 2.5 כ"ס בסלון, שלא הצליח להשתלט על קור הסלון, הסלון פתוח למטבח, בו יש המון חלונות גדולים מהם קור נכנס והחום בורח. מה שעשינו עד עכשיו הוא הקטנת שטח הסלון ע"י וילונות עבים שחסמו גם את התפתח המרכזי למטבח. אמנם ככה נהיה מאוד חם באותו שטח, וגם העלויות לא היו כ"כ גבוהות, אך אותם וילונות צמצמו מאוד את שטח הסלון (גודלו המקורי הוא 23 מ"ר, אך הוילונות נשאר בערך חצי) וגם נתנו הרגשה של סירבול, לכן החלטנו לנסות את מקרני החום המדוברים. הטכנאי אמר שהפטרון היעיל ביותר לשטח כזה עם הנתונים שלנו הוא שתי מנורות של 850. הוצע פתרון נוסף של מנורה אחת של 1300 וואט, אך לא בטוח שהיה מספיק אפקטיבי אצלנו. כמו"כ ע"י קנית שני התנורים, נוכל למקמם במקומות שונים בסלון, כך שהפיזור יהיה יותר אפקטיבי, וגם נוכל לחמם באופן ממוקד כל איזור בסלון כשאין שימוש בכל שטח הסלון, כך שצריכת החשמל כך תהיה פחותה יותר מאשר הדלקה קבועה של 1300 וואט.
לגבי האפשרות של הדלקה לסירוגין ע"י שעון שבת: הוא אמר שבדירה שיש בה בריחת חום כ"כ גדולה, הוא לא בטוח שזה יהיה יעיל, ונצטרך לראות.
נקווה שזו היתה החלטה נבונה ושלא נתאכזב.... הכל מאיתו יתברך.
נשמח לשמוע אם יש משהוא כאן באשכול שהתקין את התנור גם כן בדירה ללא בידוד, ובכל זאת מצליח לחמם את הדירה עם שעון שבת לסירוגין.

ורחוק

משתמש רשום
אותי מפחיד העניין הבא :
אם זה כזה "להיט", רשתות השיווק הגדולות כבר היו צריכות לייבא את זה .
וכן, אני מבין שהמשווק הנוכחי הוא משווק יחיד מורשה וכו', אבל אם זה כזה בדוק ובטוח ב100%, החברות הגדולות היו שמות כמה כסף שצריך, כך שהן תקבלנה אישור לשווק את המוצר בארץ.

גם אני נמנע לקנות את המוצר "רק" בגלל הסכנה הבריאותית.
קצת מפחיד אותי שכל מי שטוען בעד המוצר ומבטל את החשש הבריאותי, אלו אנשים שכבר קנו את זה, ואולי מנסים לשבח את מקחם, כדי לא להרגיש שטעו או עשו צעד פזיז מדי.

[דעתי בלבד, אשמח לתגובות שיפריכו/ידונו וכו']

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ורחוק;1855397:
אותי מפחיד העניין הבא :
אם זה כזה "להיט", רשתות השיווק הגדולות כבר היו צריכות לייבא את זה .
וכן, אני מבין שהמשווק הנוכחי הוא משווק יחיד מורשה וכו', אבל אם זה כזה בדוק ובטוח ב100%, החברות הגדולות היו שמות כמה כסף שצריך, כך שהן תקבלנה אישור לשווק את המוצר בארץ.

גם אני נמנע לקנות את המוצר "רק" בגלל הסכנה הבריאותית.
קצת מפחיד אותי שכל מי שטוען בעד המוצר ומבטל את החשש הבריאותי, אלו אנשים שכבר קנו את זה, ואולי מנסים לשבח את מקחם, כדי לא להרגיש שטעו או עשו צעד פזיז מדי.

[דעתי בלבד, אשמח לתגובות שיפריכו/ידונו וכו']

אכן.
בזמנו, כשנפתח השרשור הזה, לא הצלחתי לשכנע את המשווק
הנ"ל לממן בדיקה בכמה מאות שקלים, כדי שנהיה כולנו רגועים.
יתרה מזאת, הוא לא הפסיק להתעקש לא לשחרר את המסמכים של
מכון התקנים שהוצגו כאן רק לאחרונה... לך תבין.

האמת, שיכול להיות שמדובר במוצר פגז, והכל בסדר, אבל
אני (כמי שקבר את שני הוריו מהמחלה), לא רוצה להיות אחד השפנים...
אני לא אומר שלא אקנה את המוצר, אבל לא לפני שאהיה רגוע איתו.

אבל יש עוד נקודה שצריכים לקחת בחשבון.
האם המוצר באמת חסכוני? וביחס למה?
הייתי שמח לדעת כמה שילמה דירת 5 חדרים
בירושלים אחרי שימוש של חודשיים קרים בשיא החורף
כשכל הבית מחומם.

יש לי חבר שהוא עצמו איש מיזוג לא מעט שנים, ואצלו
בבית, קוטג' שתי קומות, יש מזגן מיצובישי.
למזגן מיצובישי, יש בקרת לחות, הוא לא מייבש את האוויר,
החימום שלו נעים וחכם. תתפלאו לשמוע, אבל בשיא הקור, ובלי
לעשות חשבון לשעות החימום, הוא שלום 600 ש"ח בחשבון
דו חודשי, זה כלום. ואל תשכחו, יש לו גם מזגן לקיץ.
מאידך, עלות ההתקנה יקרה מאד.

בקיצור, צריך עיון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה