מידע שימושי >>גיליתי: חימום מצוין לבית בלי לשלם חשבונות חשמל ענקיים<<

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חולי;1533938:
מה שאני הבנתי מהתגובות והכתבות שהובאו כאן שאם את רוצה בית חם ברצף של כמה שעות או חצי יממה ולא בית "קר/חם", בשימוש ממושך כך יתכן צריבה או פגיעה בעיניים או בעור
לא הבנת נכון! :)
א. בהפעלה לסירוגין של התנורים, הבית חם ברצף אחיד. התנור לא מחמם את האויר אלא את מעטפת הבית ולכן אין שינוי משמעותי בזמן ההפסקה.
ב. בשימוש ממושך לא יתכן צריבה או פגיעה בעיניים או בעור, כל הבית שלי מחומם בשיטה הזו כבר למעלה מחודש... עכשיו שזה לפני תחזית של שלג, ההמלצה היא, להפעיל מהבוקר ברצף עד בו השלג, זה מה שעשיתי ואין לאף אחד מבני הבית שום תופעה של צריבה או פגיעה בעיניים או בעור...

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י mig;1533957:
רק דבר אחד לא הבנתי, אם החיים ברוסיה כ"כ יפים מה הם מחפשים כאן????

זהו, שזאת ההוכחה שהחיים שם הם לא ממש תותים...
השחיתות שם גואה ועימה האבטלה, מי שמצליח להתברג היטב - יש לו יופי של חיים, ומי שלא...
אני יכולה לספר לך מהיכרות עם קבוצות רוסיות שמגיעות ארצה שאין להם אפילו 100 ש"ח בכיס.
אם בעיני מישהו זה איכות חיים שכאשר אתה יוצא לעולם - אתה נשאר חסר כל, כדאי לו באמת לעבור לגור ברוסיה...

חולי

משתמש סופר מקצוען
שימוש ברצף לזמן ממושך (לפחות כמה חודשים, לא?) זה נחשב לקחת סיכון או לא??
מה אתם אומרים?

קבצים מצורפים

• MOMtest21 (1).png
    KB 364.8 · צפיות: 44

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חולי;1533978:
שימוש ברצף לזמן ממושך (לפחות כמה חודשים, לא?) זה נחשב לקחת סיכון או לא??
מה אתם אומרים?
א. יש לתנורים הללו תקן רוסי. מייצרים אותם גם באירופה, כך שגם תקן אירופאי יש. תקן ישראלי הוא קיבל בעבר.

ב. היא מדברת על חשיפה ממושכת ובעוצמה גבוהה לאינפרא אדום, בכלל... באירופה מייצרים את התנורים הללו גם בעוצמה של 4,000 וואט. כאן מדובר על עוצמה של אזור ה800 וואט.
בתנורים הללו אין שום חשש לשימוש לא בטוח, בכל אחד מהדגמים, כולל הפעלה רצופה של 24 שעות ביממה, אחרת לא היו נותנים לזה תקן. מה שכן, בכל חוברת מידע לצרכן מופיע מידע של מרחק מינימלי מהראש של אדם בהתאם לדגם. עקרונית, זה רלוונטי רק למצב בו אדם עומד הרבה זמן ישירות מתחת למכשיר, אך ברוב המקרים בשטחי מגורים אין מצב כזה (אנשים שוכבים, יושבים, המכשיר ממוקם במרכז החדר, ואנשים דווקא נמצאים רוב הזמן בצדדים וכדו').

ג. נפחי זכוכית, מסתכלים על מקור האש באופן רציף כחלק בלתי נפרד מעבודתם. האדם הממוצע, שכח איך נראית בית המנורה שמעל ראשו. אם תסתכלי על נורת ליבון למשך דקה ברצף גם תינזקי...

ד. המשווק ממליץ להפעיל את התנור לסירוגין מסיבה פשוטה. מיותר להפעיל מכשיר חשמלי לחינם... (אפשר להתרשם עד כמה המחקר מקיף ואין למומחים את המידע הרלוונטי בכדי לבצע אותו, התנור ממש לא אפקטיבי בהפעלה לסירוגין של חצי שעה. מדובר כאן על מתן המלצות, על סמך מידע מעורפל)

עובדיה

משתמש פעיל
שלום וברכה
סליחה שאני מקפיץ אשכול ישן אבל החורף שוב חזר ואיתו הצורך בלחמם את הבית
לאחר ששנה שעברה עקבתי רבות באשכול אחרי תנורי החימום הנפלאים
השנה החלטתי סופית לקנותם:
לאחר שעברתי שוב השנה על האשכול שלחתי מייל לפותח האשכול שהפנה אותי למשווק - היהודי הרוסי הנחמד, שענה לי על כל השאלות שלי בטוב טעם, וגם דאג לשלוח לי אותם עד הבית,
חן חן לו על המוצר הנפלא וכמובן על השירות מכל הלב
ממליץ למי שעוד לא קונה
בברכת חורף חם בריא ושמח

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
באותה הזדמנות אני רוצה לקפוץ גם על האשכול.
האם אלו שרכשו שנה שעברה מרוצים? זה באמת אכן פתאום אידיאלי לחימום יעיל וזול?
אפשר גם באישי (:

רוצה לקנות, אבל חייבת לשמוע תגובות מנסיון אמת.

E&A

משתמש מקצוען
היבואן הרוסי ביקש לא ליצור איתו קשר באימייל.
אלא לבצע את ההזמנות דרך המס': 02-579-3118

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י yochi000;1838592:
אפשר גם באישי (:

אנחנו מרוצים מאוד מאוד.
זה אכן פתרון חימום אידיאלי וזול.

נכתב ע"י yochi000;1838592:
אפשר גם באישי (:

גם אני רכשתי, שלושה (!!!) תנורים, והם משהו משהו!

מומלץ!!!

רוצו לקנות!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי עכשיו, כשהאשכול קם לתחיה יהיו כאלו שיסכימו לספר איך הם תלו את התנור?
קניתי ועד עכשיו לא התקנתי!
זה לא תקוע בתקרה גם תאורה וגם זה?
אשמח מאוד לתמונות!

יוסף צבי

משתמש פעיל
מישהו הציע לי לקנות את זה
אין לי כח לעבור על כל האשכול
מישהו מוכן להגיד לי בשורה התחתונה
משתלם? או לא? זה מחמם או לא?

ירוק עד45

משתמש רשום
אחרי קריאת האשכול המעניין הזה, ביסודיות, אין ספק שהוא מכשיר בטוח.
יחד עם זאת ברור שלא לחמם מעל הראש כי זה כמו רדיאטור על הראש ויכול להזיק ולהתייבשות מחום.
אבל כל העסק הוא לירושלמים שבאמת קר שם מאוד בחורף, למי שגר בבני ברק או במקומות אחרים לא כל כך קרים, מדובר על עלות גבוהה יחסית בשביל כל הבית עבור מספר ימים בשנה, ולפי דבריו לחימום אופטימלי צריך חימום של כל הבית, אף שאנשים פה אמרו שעשו רק לחדר אחד או שניים ומאוד מרוצים.

יחד עם זאת אנחנו גרים באקלים ממוצע ויש בהחלט לפחות שבועיים שלוש בחורף שבאמת קרר ועוד בקומה אחרונה (אפילו שיש בידוד טוב בעל תקן). נראה לי ש-2000 ש"ח זה לא אסון.. בפרט ש-2 תנורי ספירל או רידיאטור או מזגנים במשך חורף שכבר רגילים ומדליקים הרבה... עולים יותר... ובמשך שנתיים מכסים הכל.

רק לחשוב מראש להתקין במיקום אופטימלי, וגם על הפן האסתטי לתת את הדעת באיזו זוית וכו'.

ושוב, באמת תודה למפיצי הרעיון בפרוג

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י GRN;1839113:
אולי עכשיו, כשהאשכול קם לתחיה יהיו כאלו שיסכימו לספר איך הם תלו את התנור?
קניתי ועד עכשיו לא התקנתי!
ההתקנה פשוטה מאוד.
בעזרת שני ווים, שישה ברגים וארבעה דיבלים שמגיעים יחד עם התנור, מקבעים את התנור לתקרה.

מצרף תמונות שצילמתי להמחשה:

התנור
צפה בקובץ המצורף 262804

החיבור לתקרה (סובבתי את התנור לצורך הצילום)
צפה בקובץ המצורף 262797

החיבור השני לתקרה + יציאת הכבל
צפה בקובץ המצורף 262799

הסוגר שמעל לנקודת החשמל
צפה בקובץ המצורף 262800

נקודת החשמל הפתוחה.
ניתן לראות את השוקולד שאליו חיברתי את חוטי החשמל
צפה בקובץ המצורף 262801

קבצים מצורפים

• DSC_4793.jpg
    KB 155.7 · צפיות: 93
  • DSC_4797.jpg
    KB 139.7 · צפיות: 78
  • DSC_4801.jpg
    KB 162.4 · צפיות: 70
  • DSC_4800.jpg
    KB 208.5 · צפיות: 73
  • unnamed.jpg
    KB 39.5 · צפיות: 73
  • תודה
Reactions: GRN

happy

משתמש פעיל
למכירה מנורה W1000 בסך ₪850 בלבד
לאחר הרכבת המנורות התברר שאין לנו צורך גם במנורה הזו.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י E&A;1839348:
ההתקנה פשוטה מאוד.
בעזרת שני ווים, שישה ברגים וארבעה דיבלים שמגיעים יחד עם התנור, מקבעים את התנור לתקרה.

מצרף תמונות שצילמתי להמחשה:

התנור
צפה בקובץ המצורף 262804

החיבור לתקרה (סובבתי את התנור לצורך הצילום)
צפה בקובץ המצורף 262797

החיבור השני לתקרה + יציאת הכבל
צפה בקובץ המצורף 262799

הסוגר שמעל לנקודת החשמל
צפה בקובץ המצורף 262800

נקודת החשמל הפתוחה.
ניתן לראות את השוקולד שאליו חיברתי את חוטי החשמל
צפה בקובץ המצורף 262801

תודה רבה על ההשקעה!
התמונות האלו וודאי ישמשו אותי בהתקנה עצמה
אבל אני שואלת איך משלבים את התנור ואת התאורה
זה יוצא שבתקרה יש 2 דברים ממש לא קשורים, ושתיהם במרכז החדר (או שאולי התקנתם בצד?)

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י GRN;1839661:
תודה רבה על ההשקעה!
התמונות האלו וודאי ישמשו אותי בהתקנה עצמה
אבל אני שואלת איך משלבים את התנור ואת התאורה
זה יוצא שבתקרה יש 2 דברים ממש לא קשורים, ושתיהם במרכז החדר (או שאולי התקנתם בצד?)
צריך לשלב את התנור איך שהוא עם התאורה. אחרי שמתרגלים לתנור לא מבחינים בו, הוא נבלע בנוף הכללי.

התנור לא חייב להיות בדיוק במרכז החדר. אך אם הוא יהיה ממש בסמוך לקיר הוא יהיה פחות אפקטיבי ואז יהיה צורך בתנור בעל עוצמה גבוהה יותר.

למעשה צריך לשים לב לשני דברים:
א. לא למקם את התנור בסמוך לחלון. אחרת קרני האינפרא יחממו את הרחוב (:

ב. לא למקם את התנור ממש מעל מקום שיושבים או שוכבים בו, כדי שלא להגיע למצב של תחושת חום חזקה מדי לאורך זמן. זה לא נעים.

את גלי החום שהתנור פולט מרגישים עד למרחק של כמטר וחצי. לכן כשמדובר לדוגמא בחדר שינה, רצוי למקם את התנור מעל אזור כפות הרגלים.

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י happy;1839589:
למכירה מנורה W1000 בסך ₪850 בלבד
לאחר הרכבת המנורות התברר שאין לנו צורך גם במנורה הזו.
צר לי לאכזב ):
אבל השנה המחיר של התנורים ירד כתוצאה מנפילות ערך המטבע הרוסי.
ולכן המחיר של המנורה הזו ירד בהתאם ובקניה ישירות מהיבואן - המחיר הוא 750ש"ח.

frumi

משתמש רשום
האם זה חוסך גם מיבש

כלומר אם אני שם מתחת המנורה מתקן כביסה הוא מיבש אותם יותר מהר??

תמרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י E&A;1840482:
צר לי לאכזב ):
אבל השנה המחיר של התנורים ירד כתוצאה מנפילות ערך המטבע הרוסי.
ולכן המחיר של המנורה הזו ירד בהתאם ובקניה ישירות מהיבואן - המחיר הוא 750ש"ח.
איך אפשר לקנות את זה דרך היבואן? יש לך את פרטיו? נראה לך שזה ישתלם גם אחר מכס ומשלוח?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה