גודל מרצפות

חיים חי

משתמש רשום
איזה גודל מרצפות מומלץ לדירה שהחדרים שם לא ממש גדולים (סלון 17 מ"ר, חדרים פחות מ 10 מ"ר), נראה לי ש 80*80 יראה מוזר? (כ4 מרצפות על 4 מרצפות בכל החדר). מה דעתכם?

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
פרקט ממש לא מישן זה בסטייל דווקא וחוץ מזה יש גם קרמיקה דמוי פרקט יותר קל לניקוי וטיפול

נר ריחני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני לא עשיתי וממש ממש מתחרטת הבנתי שבחורף זה ממש נח אפשר ללכת יחפים מבלי להצטנן (במיוחד לילדים) גם מבחינת מראה נותן תחושה ביתית וחמה עם מלא סטייל
וכך בסלון ובמטבח נשארים עם הריצוף 80*80 ובחדרים פרקט

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אין על מה להתחרט פרקט אמיתי עדין וצריך טיפול אישי ועדין, אולי לחדר שינה זה טוב, לבית עם ילדים לא כל כך זה לא מרצפות

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אני לא עשיתי וממש ממש מתחרטת הבנתי שבחורף זה ממש נח אפשר ללכת יחפים מבלי להצטנן (במיוחד לילדים) גם מבחינת מראה נותן תחושה ביתית וחמה עם מלא סטייל
וכך בסלון ובמטבח נשארים עם הריצוף 80*80 ובחדרים פרקט
ועוד, שיהיה לך קשה להגביל את הילדים להסתובב יחפים רק בחדרם ולא לצאת כך למסדרון...
אז לא תרוויחי
דמוי פרקט הוא מגרניט, פרקטי אך לא נעים לדריכה

nomik

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני ריצפתי בריצוף 80*80 גם בחדרים כולל בחדר עבודה שלי שהוא ממש קטן, וזה נראה מקסים. ממש לא מוזר

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
שבחורף זה ממש נח אפשר ללכת יחפים מבלי להצטנן
מנסיון אישי,אצלי כל חדרי השינה עם פרקט למינציה - זה לא מאד מורגש:(
עץ במגע שלו יותר חם אבל ציפוי הלמינציה-פלסטי והוא לא כזה חמים כמו שזה נשמע...
זה יותר מתבטא לדעתי במראה החמים-שהעץ נותן לנו ...בתת מודע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה