דרוש מתכון אצבעות שוקולד

שושי מביתר

משתמש מקצוען
@ה. בקר אני זוכרת כמעט בודאות שלפני כמה שנים העלית מתכון לאצבעות שוקולד (בצק ששמו בפנים כמה קוביות שוקולד)
ואני כ"כ גרועה בחיפוש בפרוג שאני לא מוצאת אותו.
זוכרת דבר כזה?
תודה!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
@ה. בקר אני זוכרת כמעט בודאות שלפני כמה שנים העלית מתכון לאצבעות שוקולד (בצק ששמו בפנים כמה קוביות שוקולד)
ואני כ"כ גרועה בחיפוש בפרוג שאני לא מוצאת אותו.
זוכרת דבר כזה?
תודה!
זה המכון של העוגה הזו:
רק שבבצק הוספתי 1/2 כוס אבקת סוכר
במילוי שמים כל פעם שורה אחת של שוקולד וסוגרים לאצבע.
אאל"ט משחתי בביצה טרופה ופיזרתי שקד מולבן פרוס מעל לפני האפיה
זה היה מתכון של שהתפרסם בהמודיע
אני לא מוצאת אותו עכשיו
אבל כן, העליתי לפרוג

אנסה לחפש שוב

וו החיבור

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
@ה. בקר
משום מה התמונות שבהדרכה המצולמת לא נפתחות
יש פתרון?

ואגב,
זאת הזדמנות להודות לך על כל המתכונים האלופים!!
ובעיקר על הפשטידת בצל ופטריות שאין סיכוי לסעודה שלישית בלעדיה (כן, גם אצל חמותי... טעמה וראתה כי טוב... ולא מוותרת לי כל שבת שאנחנו מתארחים להכין לה...!!)

sl disign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
משום מה התמונות שבהדרכה המצולמת לא נפתחות
יש פתרון?
התמונה הסופית נמצאת בחוברת של העוגות לחגים
עמ' 47.
עוגה ב-10 דקות.
‏‏לכידה.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה