"תן לישון, געציל!" - צרחות אושר נשמעות בכל פינה, כי...

מצב
הנושא נעול.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
קניתי אתמול, ב 87
מחכה כבר שהספר יצא, כתיבה של נתן גלנט זה לא משהו שמפספסים שיהיה בבית....
תודה רבה, ככל שיש יותר ציפיות יש יותר... לחץ. אוי.
יש (אנחת רווחה עמוקה...)
סוף סוף הצלחתי גם אני להצטרף למעגל המגשימי חלומות
ועוד מ-100 ראשונים!
תודה לרב גלנט
על העזרה
נתיב גומרים לי מפעם לפעם להרגיש ממש מוגבלת..
אם ספרתי נכון הרי שאתם התומך המאה... תודה רבה!!

ניסיתי מספר פעמים לרכוש דרך נתיב,
לצערי הרב חסום.
אני ממש לא מתכננת לוותר
על ספרות איכותית וייחודית,
ועל כתיבה מרתקת ומהנה.
מה הפתרון?
אפשר להעביר פרטי אשראי דרכי
@נתן גלנט , משהו קטן שמעיק לי. אפשר?
תודה מותק.
תקשיב.
באיור שהרב קיש אייר לכבוד הקמפיין אתה נראה גורר נמרצות את נחמן האומלל בנחישות וב(חוסר) רגישות. מה שגרם לי לדמיין את העלילה במוחי בצורה מסויימת (כן, אם ראיתם אברך שנראה נורמלי יחסית מהלך ברחוב ומתפקע לעצמו מצחוק, זה אני. נעים להכיר),ולפתע מגיע האיור של @אבימי והופך את התסריט לגמרי!! באיור שלו מי גורר את מי?? נכון! נחמן הוא זה שמגלה אסרטיביות!
אז מה היה שם באמת??
באבא, אני כאן תמיד בשבילך, ברור ומובן.
שאלת שאלה חשובה מאין כמוה, מסוג הבומבה קאשעס שהיו מזכות אותך בשתי קוביות שוקולד אם היית לומד בת"ת הנכון.
לשאלתך, באבא יקר וקדוש, אגלה שהסיפור ממש ארוך ומורכב. נחמן מיהר מאוד למקום לא מעניין, געציל מיהר מאוד לכיוון ההפוך, משם לכאן הם משכו זה בזה, והשמחה הייתה גדולה. עוברי אורח נעצרו לבחון את המחזה, והבזיונות היו קשים.
@אבימי מעצם היותו אנטי געציל קלאסי, בחר לתעד את האירוע מזווית מאוד לא מחמיאה לגעציל, ולכן געציל מעופף על גבי העטיפה כמו נעל בית שמתעופפת להנאתה בין הניצים בעוד מריבה מהסוג שכל דיירי הבניין מטים אוזן בחיוך סקרן וחטטן ומרכלים על המסכנים בקומת הכניסה ששוב פעם מתקוטטים.

@שי קיש 2 לעומתו מגיע מכיוון ראוי בהרבה, מהעמותה לעידוד הגעציליות. אם כך, מובן ששי קיש בחר לתעד את האירוע בזווית המחמיאה ביותר, וממילא נחמן מרכוס הוא האומלל התורן שמעופף באוויר כמו רדיקל חופשי.
במחשבה נוספת, זה בדיוק מה שהוא.
נחמן מרכוס, תתבגר כבר.

mirie

משתמש מקצוען
גם אני תרמתי את חלקי (הצנוע למדי...)
מחכה שיצא הספר,
ועוד יותר מחכה לתת אותו במתנה לאחד מהמוני הקוראים שלך, אחד מאלה שלא תמיד זוכרים לנשום תוך כדי קריאה....

תמרזאל

עיצוב פנים, הדמיות אדריכליות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
גם לי היה חסום. פתחו לי מיד כשביקשתי.
אך משהו כיבה את האור...... אני לא מצליחה להשתתף.
אפילו לראות את הקמפיין אי אפשר.

לפעמים יש עומס באתר ואז אי אפשר להכנס.
תנסי שוב לאחר זמן מה.

@נתן גלנט , משהו קטן שמעיק לי. אפשר?
תודה מותק.
תקשיב.
באיור שהרב קיש אייר לכבוד הקמפיין אתה נראה גורר נמרצות את נחמן האומלל בנחישות וב(חוסר) רגישות. מה שגרם לי לדמיין את העלילה במוחי בצורה מסויימת (כן, אם ראיתם אברך שנראה נורמלי יחסית מהלך ברחוב ומתפקע לעצמו מצחוק, זה אני. נעים להכיר),ולפתע מגיע האיור של @אבימי והופך את התסריט לגמרי!! באיור שלו מי גורר את מי?? נכון! נחמן הוא זה שמגלה אסרטיביות!
אז מה היה שם באמת??
ואני חשבתי שזה

"כל המרחם על האכזרים סופו שמתאכזר לרחמנים"

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי היה חסום. פתחו לי מיד כשביקשתי.
אך משהו כיבה את האור...... אני לא מצליחה להשתתף.
אפילו לראות את הקמפיין אי אפשר.
מצו"ב PDF
גם אני תרמתי את חלקי (הצנוע למדי...)
מחכה שיצא הספר,
ועוד יותר מחכה לתת אותו במתנה לאחד מהמוני הקוראים שלך, אחד מאלה שלא תמיד זוכרים לנשום תוך כדי קריאה....
תודה רבה:)

אבקש ממי שיכול להפיץ בעדינות את הקמפיין אצל מעגל מכריו, עדיף עם כמה מילים מעצמו. שימו לב לא להציק לאנשים, כולנו הרי רוצים לעשות שפטים בשולחי הספאם.
ולמה בכלל לשלוח? כי כרגע אנחנו במקום טוב אבל צריך להגיע לעוד קהלים, הבשורה של נחמן מרכוס וישראל קיש צריכה להגיע לעוד הרבה אנשים, בואו נכיר להם אותם!

אפשר להשתמש עם הטקסט המעולה של גב' @רִפְקִי. שגם כולל ציטטה הגונה מהספר, קלה וקצרה.
מצרף שוב את הטקסט. (הוא בלשון נקבה, @באבא קמא למשל ישלח אותו למכריו בלשון זכר)

ספר חדש. משתפת + פרקים ראשונים להורדה חינם

משתפת בפרוייקט הדסטארט שונה, מיוחד, ופרוייקט שכדאי לתמוך בו.
הפרוייקט הוא ספר הומוריסטי ועליז בשם 'תן לישון, געציל!' מאת נתן גלנט, חרדי שהוא גם חסיד ברסלב וגם אדריכל.

בספר מתאר 'געציל' את קורותיו במסעו לבלגיה, בליוויו הנאמן של 'נחמן מרכוס', צלם אמן וקשקשן מבריק ומקורי.

הספר שונה מאוד בנוף הספרותי הנוכחי, כתיבה שנונה וחדה, צינית, מלאת הומור חד עם תיאוריות פרובוקטיביות למדיי.

הספר מעניק זווית חייכנית, חדשה ורעננה מנקודת מבטו של צעיר חרדי עליז. הבדיחות השחורות שבתוך המגזר, הלעג העצמי חסר גבולות, הסטיות שוב ושוב מקו עלילה ברור מוגדר.
ניתן לומר שזהו השלושה בסירה אחת החרדי הראשון.

--
"הוצאתי את היומן, כתבתי בו תובנה חדשה: הצרפתים תמיד הפסידו בכל קרב, והם לא יודעים לנצֵח בשום מצב. זה נכון, אבל.
במשהו אחד הם הצליחו, הלוזרים האלו. יש להם נשק סודי ומיוחד. לאחר מאות שנות ניסוי ותהיה הם הצליחו לפתח את הנשק המושלם: חיוך משובב נפש, זוהר ומסנוור, ההפך המושלם מהחיוך הבריטי השנוא.
החיוך הצרפתי ממיס כל לב, מיידית, בלי קרב. אי אפשר לסרב לאדם המיטיב לחייך חיוך צרפתי חלקלק. אין בעולם אדם המסוגל לעמוד איתן מול חיוך צרפתי, אולי רק היטלר, ימח שמו וזכרו.

ניסיתי להתאמן על העניין ולחייך לעצמי חיוך צרפתי. כנראה שלא ממש הייתי בכיוון, כי נחמן צילם אותי בקליק רועם ומלמל בקול ענוג: איזו תמונה אומנותית. הפְרֵיים המושלם של חסיד עָצֵב הסובל מצרבות..."

הספר כמעט מוכן, לדברי היוצר, ועכשיו כל מה שצריך הוא לתת את התמיכה הכספית שלנו כדי שזה יקרה. בואו להציץ ולתמוך,
וגם להוריד כמה פרקים ראשונים, לטעום :)
https://headstart.co.il/project/45291

קבצים מצורפים

• תן לישון, געציל!.pdf
    1.5 MB · צפיות: 83

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
זרם ההפתעות ממשיך, פרטים בדקות הקרובות...
מי מכם שמעוניין להזמין צילומי תדמית - זו ההזדמנות שלה חיכית בשנים האחרונות...

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@נקודת מחשבה הכין משהו חמוד...
נתן2.gif

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
וזה העדכון...
בא לי לצעוק מהחלון, המזל הוא שאני קר רוח ושולט בעצמי. אילולי כן, הייתי צועק את נשמתי בקול חדור פחד פומפוזי:
מה הטלפון של מד"א? אני לא נושם פה, הלב, הלב, אני מזיע, אני שומע צלצולים מוזרים באוזניים, הידיים שלי קופצות, האף שלי מתרחב ונסגר, רגליי מזדעזעות, הראיה שלי מטושטשת, ולא בגלל הטיפות מי תרד שטפטפתי לתוכן בפעם החמישית הבוקר לאחר עוד ביקור קטסטרופלי של דודה צילה היקרה.

שותה מים, לאט לאט, מקפיד על לגימה מספיק גדולה כדי שהם יגיעו גם לסרעפת ולעצם הלוז, מניח על הלשון שני כדורי הרעם לחוויה על חושית (מתנת דוד יחזקאל ששמר כמה כאלו מהתקופה שהוא והם היו עדיין חוקיים), וניגש לספר מה קרה עכשיו.
הייתי מבקש ממכם לשבת, אבל אחר כך תתקשו לקום מהספה הנוחה, אז עדיף שתעמדו. רק תתרחקו מהחלון, בבקשה, שמעתי שחם בחוץ.

בקיצור, במקום לפטפט ולבזבז את הזמן, אספר לכם מה אירע, והסיפור מדוייק:
יואל ארלנגר - הקנצלר המפוקפק של פורום צילום, אמן נשגב ומוכשר אך חסר כל תודעת שירות לגולשים שלא מזמינים אצלו עבודות צילום - התקשר אליי מקודם, ובישר לי בקול של קברן מן השורה על התרומה החדשה שלו לקמפיין.
"החלטתי לתת צילום תדמית חינם לקמפיין, שלום"
שלום?
התקשרתי אליו חזרה, הוא דחה את השיחה. איש לא נעים בכלל.
ביקשתי מדוד יואל שיתקשר אליו ויציג את עצמו בתור לקוח משלם, וזה מה שהוא עשה.
מובן שברגע שמר ארלנגר הבין שעל הקו נמצא לקוח פוטנציאלי - הוא העניק לו יחס שונה מאוד והקשיב לו מכל הלב.
דוד יואל ביקש דבר אחד: תחזיר שיחת טלפון לנתן גלנט, הוא חושב שאתה עובד עליו.
יואל התקשר, התנצל שנאבד לו המספר שלי מקודם, והסביר שהוא רציני לגמרי.
הוא באמת תורם צילום תדמית מושקע ומלא-מלא למי שיתמוך בהדסטארט של תן לישון געציל.

יואל, למה?
- פגעתי בך הרבה בעבר ועכשיו ערב ראש השנה.
מי כעמך ישראל, יואל, תודה רבה!
- אל תעוף על עצמך, חשוב לי לתמוך בהוצאה לאור של ספר עם כריכה צהובה, מזכיר לי שלל מתכוני בננה נהדרים שהכנתי בעבר.
אוקיי. תן פרטים מה זה אומר בעצם צילום תדמית?
- סט תמונות פרופיל, פורטרטים ותמונות קאבר למדיה דיגיטלית. בדרך כלל מצולם באזור הטבעי של הלקוח, משהו כמו שעה שעתיים.
מתאים לטאלנטים, אמנים, מקימי עמותות וכדומה.
לא מדובר בצילום לעסק ("צלם לי את השולחן הזה, ושיראו בגדול "ג.ג. ריפודים ניידים לספסלי רחוב").

וזה העדכון עד פה.
ועכשי וברצינות ובלי כל השמאלץ:
יואל ארלנגר מצטרף בקול נפץ למרוץ להגעה ליעד ותורם צילום תדמית מלא ומושקע לתומך הראשון של 1010 ש"ח.

אין לי מילים להודות, אז במילה אחת -
תודה.

vhsvchch

משתמש מקצוען
וזה העדכון...
בא לי לצעוק מהחלון, המזל הוא שאני קר רוח ושולט בעצמי. אילולי כן, הייתי צועק את נשמתי בקול חדור פחד פומפוזי:
מה הטלפון של מד"א? אני לא נושם פה, הלב, הלב, אני מזיע, אני שומע צלצולים מוזרים באוזניים, הידיים שלי קופצות, האף שלי מתרחב ונסגר, רגליי מזדעזעות, הראיה שלי מטושטשת, ולא בגלל הטיפות מי תרד שטפטפתי לתוכן בפעם החמישית הבוקר לאחר עוד ביקור קטסטרופלי של דודה צילה היקרה.

שותה מים, לאט לאט, מקפיד על לגימה מספיק גדולה כדי שהם יגיעו גם לסרעפת ולעצם הלוז, מניח על הלשון שני כדורי הרעם לחוויה על חושית (מתנת דוד יחזקאל ששמר כמה כאלו מהתקופה שהוא והם היו עדיין חוקיים), וניגש לספר מה קרה עכשיו.
הייתי מבקש ממכם לשבת, אבל אחר כך תתקשו לקום מהספה הנוחה, אז עדיף שתעמדו. רק תתרחקו מהחלון, בבקשה, שמעתי שחם בחוץ.

בקיצור, במקום לפטפט ולבזבז את הזמן, אספר לכם מה אירע, והסיפור מדוייק:
יואל ארלנגר - הקנצלר המפוקפק של פורום צילום, אמן נשגב ומוכשר אך חסר כל תודעת שירות לגולשים שלא מזמינים אצלו עבודות צילום - התקשר אליי מקודם, ובישר לי בקול של קברן מן השורה על התרומה החדשה שלו לקמפיין.
"החלטתי לתת צילום תדמית חינם לקמפיין, שלום"
שלום?
התקשרתי אליו חזרה, הוא דחה את השיחה. איש לא נעים בכלל.
ביקשתי מדוד יואל שיתקשר אליו ויציג את עצמו בתור לקוח משלם, וזה מה שהוא עשה.
מובן שברגע שמר ארלנגר הבין שעל הקו נמצא לקוח פוטנציאלי - הוא העניק לו יחס שונה מאוד והקשיב לו מכל הלב.
דוד יואל ביקש דבר אחד: תחזיר שיחת טלפון לנתן גלנט, הוא חושב שאתה עובד עליו.
יואל התקשר, התנצל שנאבד לו המספר שלי מקודם, והסביר שהוא רציני לגמרי.
הוא באמת תורם צילום תדמית מושקע ומלא-מלא למי שיתמוך בהדסטארט של תן לישון געציל.

יואל, למה?
- פגעתי בך הרבה בעבר ועכשיו ערב ראש השנה.
מי כעמך ישראל, יואל, תודה רבה!
- אל תעוף על עצמך, חשוב לי לתמוך בהוצאה לאור של ספר עם כריכה צהובה, מזכיר לי שלל מתכוני בננה נהדרים שהכנתי בעבר.
אוקיי. תן פרטים מה זה אומר בעצם צילום תדמית?
- סט תמונות פרופיל, פורטרטים ותמונות קאבר למדיה דיגיטלית. בדרך כלל מצולם באזור הטבעי של הלקוח, משהו כמו שעה שעתיים.
מתאים לטאלנטים, אמנים, מקימי עמותות וכדומה.
לא מדובר בצילום לעסק ("צלם לי את השולחן הזה, ושיראו בגדול "ג.ג. ריפודים ניידים לספסלי רחוב").

וזה העדכון עד פה.
ועכשי וברצינות ובלי כל השמאלץ:
יואל ארלנגר מצטרף בקול נפץ למרוץ להגעה ליעד ותורם צילום תדמית מלא ומושקע לתומך הראשון של 1010 ש"ח.

אין לי מילים להודות, אז במילה אחת -
תודה.
אפשר גם צילומי משפחה?

עד מתי

משתמש מקצוען
יש (אנחת רווחה עמוקה...)
סוף סוף הצלחתי גם אני להצטרף למעגל המגשימי חלומות
ועוד מ-100 ראשונים!
תודה לרב גלנט
על העזרה
נתיב גומרים לי מפעם לפעם להרגיש ממש מוגבלת..

אם לא עודכנת...יש נט פרי ...
ליגה אחרת...

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר גם צילומי משפחה?
לא
וגם לא צילום לעסק בסגנון: צלם לי פה את הסטנד של: "ג.ג. גומיות לזקן ולפאות"
וגם לא סשן צילומים מרהיב ל"ג.ג. קסדות נגד החלקה במקוואות"
ובמיוחד לא צילומי קלוז אפ של נחיריים עבור "ג.ג. פתרונות לנחירה במחירים שפויים"
וגם לא צילום למוצר שיכבוש את השוק בסערה (ג.ג. מוצצי במבוק מיוחדים לילדים טבעוניים)
ובנוסף ממש לא מתכוון לצלם את מפעל הייצור של חברת "ג.ג. מכונות גילוח לסוסים וחיות בית" השייכת למר געציל גרינשפן, המכונה בפי כל 'גץ' לצד כל קולקציית המכונות שלו.
וגם לא סשן מרהיב ביופיו למיזם החברתי של ארגון הגג של ההומלסים ג.ג. ריפודים ניידים לספסלי רחוב.
בפירוש אין סיכוי שאצלם דוגמנים למוצר המהפכני שיגרום לילד שלך לנקות את האוזניים בשמחה (ג.ג. קיסמי אוזניים בטעמי פירות)
אפילו לא אצלם בשביל "בטרם" את המוצר שיחסוך אלפי פציעות בכל שנה, וימנע פיגועים (ג.ג. סכיני סיליקון בטיחותיים, לא מחלידים, לא מסוכנים)
בקיצור - לא צילום של עסק, לא של מוצר, אלא של אנשים.

וגם לא פוליטיקאים מטעם מפלגה כזאת או אחרת
מה כן?
צילום תדמית לאדם, אמן, איש פרסום, סלב מקומי, פעיל חברתי, פעיל טרור, סביל חברתי.
אז אם אתה צייר, מפסל בבבצק סוכר, יצרן פאות, מסלסל בשערות, מדריך סנפלינג, או רועה עיזים, אתה מוזמן בשמחה.

vhsvchch

משתמש מקצוען
לא
וגם לא צילום לעסק בסגנון: צלם לי פה את הסטנד של: "ג.ג. גומיות לזקן ולפאות"
וגם לא סשן צילומים מרהיב ל"ג.ג. קסדות נגד החלקה במקוואות"
ובמיוחד לא צילומי קלוז אפ של נחיריים עבור "ג.ג. פתרונות לנחירה במחירים שפויים"
וגם לא צילום למוצר שיכבוש את השוק בסערה (ג.ג. מוצצי במבוק מיוחדים לילדים טבעוניים)
ובנוסף ממש לא מתכוון לצלם את מפעל הייצור של חברת "ג.ג. מכונות גילוח לסוסים וחיות בית" השייכת למר געציל גרינשפן, המכונה בפי כל 'גץ' לצד כל קולקציית המכונות שלו.
וגם לא סשן מרהיב ביופיו למיזם החברתי של ארגון הגג של ההומלסים ג.ג. ריפודים ניידים לספסלי רחוב.
בפירוש אין סיכוי שאצלם דוגמנים למוצר המהפכני שיגרום לילד שלך לנקות את האוזניים בשמחה (ג.ג. קיסמי אוזניים בטעמי פירות)
אפילו לא אצלם בשביל "בטרם" את המוצר שיחסוך אלפי פציעות בכל שנה, וימנע פיגועים (ג.ג. סכיני סיליקון בטיחותיים, לא מחלידים, לא מסוכנים)
בקיצור - לא צילום של עסק, לא של מוצר, אלא של אנשים.

וגם לא פוליטיקאים מטעם מפלגה כזאת או אחרת
מה כן?
צילום תדמית לאדם, אמן, איש פרסום, סלב מקומי, פעיל חברתי, פעיל טרור, סביל חברתי.
אז אם אתה צייר, מפסל בבבצק סוכר, יצרן פאות, מסלסל בשערות, מדריך סנפלינג, או רועה עיזים, אתה מוזמן בשמחה.
אוי, אתה טוב, חבל שלא מוכרים את הספר שלך במארז עם הגלנט הזה שהטריף לנו את המערכת. מחכה לספר שלך.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אז אין לי אפשרות כלכלית לתמוך אבל בזכותי מישהו שלא בפרוג קונה ספר,
אז לפחות אני מרגישה חלק מהחוויה.

ואגב נתיב אשרו את ההד סטארט אבל... (מצורף סרטון)

קבצים מצורפים

• Untitled.mp4
    KB 138.8 · צפיות: 176

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
הגיע הזמן להשיג תומכים למדרגה של פרסום בספר, כי היעד עדיין קצת רחוק, אפעס.
בואו ננסה להביא ביחד מפרסם פוטנציאלי, ויש לי.. רעיון מבריק! - - -

ידידי @ivr, בעליה הגאה של חברת ימות המשיח - אתה נבחרת להיות המועמד לפרסום בספר.
אתה האיש.
ולא שאני מציע פה עסקת פרוטקשן, חס וחלילה, כן? אבל רק תחשוב איזה כיף יהיה לך לראות מודעת פרסום של ימות המשיח בספר של נתן גלנט... והמחיר בכלל לא בשמיים. 1954 ש"ח בלבד, ותקבל מודעת פרסום בלתי נשכחת, בבימה מיוחדת בעטיפה צהובה.
אני חושב שזו עסקה של ימות המשיח, מה דעתך?

https://headstart.co.il/project/45291

ממלמלת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
מי צריך ספר כשאני שעה יושבת וקוראת את כל השרשור הזה צוחקת בלי להצליח דקה לנשום??? סליחה אבל זה ממש לא מתאים לערב ראש השנה, איפה כובד ראש איפה??

אבל אני לא באמת רעה, ותרומתי הצנועה עברה בהעברה בנקאית.
אהם, מתאים לי מאוד הספר לסוכות. מאוד.
תודה מראש.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מי צריך ספר כשאני שעה יושבת וקוראת את כל השרשור הזה צוחקת בלי להצליח דקה לנשום??? סליחה אבל זה ממש לא מתאים לערב ראש השנה, איפה כובד ראש איפה??

אבל אני לא באמת רעה, ותרומתי הצנועה עברה בהעברה בנקאית.
אהם, מתאים לי מאוד הספר לסוכות. מאוד.
תודה מראש.
האשכול רציני לחלוטין.

שנית, הדסטארט איימו עליי באיומים קשים באם אשתמש במינוח 'תרומה'.
לטענתם - הצודקת! - מדובר בתמיכה/ רכישה מראש, לא תרומה.
שיהיה.

ובכל מקרה.. תודה רבה על התמיכה!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה