"תן לישון, געציל!" - צרחות אושר נשמעות בכל פינה, כי...

מצב
הנושא נעול.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ניסיתי אולי 10 פעמים. לא מצליחה לתרום. זה מסתובב ומסתובב ומסתובב ו...
רוצה להצטרף למצעד התמיכה, אבל לא מצליחה לפתוח בנתיב, (ואין לי אפשרות כרגע להעברה בנקאית.)
אולי רבינו ידבר עם האחראים בנתיב לטובת כלל המנותבים?

הפרטים להעברה בנקאית:

מצ"ב הפרטים: על כל העברה לחשבון הבנק יש לשלוח מייל ל - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> המעדכן על ההעברה (כדי שהדסטראט יידעו לזהות אותה ולשייך לפרויקט שלנו...) בצירוף: שם הפרויקט אליו קשורה העברה - לציין תן לישון געציל! שם התומך כתובת מייל של התומך מדרגת התמיכה הרצויה כתובת למשלוח התשורה

חשבון על שם הדסטארט בעמ
בנק הפועלים מספר ח- ן 670060
סניף 722
הכסף, בדר"כ, מתעדכן בחשבון הדסטארט יומיים לאחר ההפקדה.

משה גל

משתמש מקצוען
@נתן גלנט
הבעיה באשכול הזה שיש כל כך הרבה מה להגיב, למשל על הסושי הקזאחי :)
אבל לא נעים להגיב בלי להשתתף במימון ההמונים :eek:
@צבי ברמן "אם אתה לא עוזר, לפחות אל תברבר" :confused:
מה עושים?!
:eek:
פשוט משתתפים!
לא יודע איך עושים צילומסך, זה בסדר ככה
מספיק ש @נתן גלנט ואני (וכל פרוג) יודעים מזה

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יש!!! אני בפנים!!!
שמחה להיות שותפה בהגשמת חלום....
מחכה לספר בכליון עיניים!
תודה רבה רבה!
גם אני מחכה לספר בכליון עיניים...
ניסיתי אולי 10 פעמים. לא מצליחה לתרום. זה מסתובב ומסתובב ומסתובב ו...
גם לי זה קרה. אחרי כמה ניסיונות שלחתי הודעה דרך האתר (ב"צור קשר"). הם חזרו אלי למייל, ובסוף שילמתי טלפונית.
ממליץ לנסות תמיד בדפדפן כרום. בד"כ הרבה בעיות נפתרות כך.
נשמע ספר שווה
פרגנתי ותמכתי
שווה, בטח, ולו רק בשביל העטיפה של מר יונתן...
רוצה להצטרף למצעד התמיכה, אבל לא מצליחה לפתוח בנתיב, (ואין לי אפשרות כרגע להעברה בנקאית.)
אולי רבינו ידבר עם האחראים בנתיב לטובת כלל המנותבים?
דיברתי איתם עכשיו שוב, בעיקרון זה אמור להיות פתוח, תעדכנו אם זה נפתח...
(ושאפו גדול לנתיב שעונים אנושית מהר ובלי בעיות. רימון, אתרוג, בזק, נטווייז'ן ושאר החברות המעצבנות במשק- תלמדו!)
אז כבר קנינו לבעלי את מתנת יום ההולדת שלו (שיחול בעוד חצי שנה, עד אז הספר חיב להיות מוכן....). מחכים להודעה מהדואר!
מקווה ומתפלל לסיים אותו בהקדם, בשבועות האחרונים רוב הזמן מוקדש לקמפיין ופחות לגעציל תן לישון, מאמין שאסיים את העריכה בקרוב.
פשוט משתתפים!
לא יודע איך עושים צילומסך, זה בסדר ככה
מספיק ש @נתן גלנט ואני (וכל פרוג) יודעים מזה
בהחלט, חכם צבי, בהחלט.
תודה רבה!

עכשיו בדקתי, וראיתי שיש כבר.. 84 תומכים!!!
כל הכבוד לכם על האומץ לתמוך בגעציל, חזקו ואמצו, משכו באוזני מכריכם, דרשו מהם לתמוך גם.

ואגב, עדכון מיוחד עבורכם, חם מהתנור ההדסטארטי.
הנה מייל שקיבלתי מהם לפני שעה אחת בלבד, כל הקרדיט מגיע לכם, חברי פרוג.
... נתן בוקר טוב,

רק רצינו לעדכן שהפרויקט נמצא בעמוד הבית באתר בקטגוריית נבחרי הצוות שלנו.

מזמינים לציין את העניין בכל פוסט, ווטסאפ או מייל כדי לשתף את קהל היעד של הפרויקט שגם אנחנו מוצאים שהוא ייחודי ותומכים בו.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
זה אומר שבעמוד הבית יש 5 פרוייקטים שמתחלפים כל כמה שניות, ושלנו אחד מהם, ישתבח שמו לעד.
לכידה.JPG

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כנראה שהספר באמת מרגש ומסעיר הרבה אנשים, כי התקבלה הודעה מעניינת מאוד באישי.
בקצרה:
תהיה הטבה נחמדה מאוד למי שיתמוך בקמפיין בסכום של 87 ש"ח (וכן אלו שכבר השתתפו שם) -
פרטים בדקות הקרובות.
ההטבה מתנתה של הגב' @Tweenset
תשאירו את הדף פתוח, הפרטים מייד.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
...משם לכאן, אלו הפרטים.
כל התומך בספר במדרגה של 87 ש"ח יקבל כמובן ספר חתום בדואר, שזאת כבר מסיבה לא קטנה, בינינו.

ובנוסף, שימו לב היטב - התומך/ת יקבל קוד קופון באתר https://tweenset.co.il/ לרכישת בגדי ילדים או סריג מתנה לסבתא בהנחה חד פעמית של 15% על כל הרכישה.

רגע, שניה, עדכון: אין שם עדיין סריג כזה, אז אולי תעניינו את סבתוש לקנות סט מפואר לנכדות לכבוד סוכות או משו.
סבתות מאוד רוצות לקנות מתנות, רק תנו להן את האופציה.

במחשבה נוספת, אם כבר באתם לבקר את הסבא והסבתא, תחליפו כמה מילים גם עם סבא וספרו לו על געציל לך לישון. אל תוותרו לפולני הממולח הזה, תהיו חזקים. תחלבו ממנו תמיכה מכובדת בגעציל.
אם יש לכם לבטים איך בדיוק, נא פנו לדוֹד יחזקאל, הוא יעניק לכם טריקים מנסיונו רב השנים.
בהצלחה!

אה, ועוד משהו.
כדי לקבל את הקופון, שלחו צילום מסך עם התמיכה שלכם למייל:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

ו.. תודה לגב' @Tweenset על השי הנחמד, יישר כוח!

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
ממליץ לנסות תמיד בדפדפן כרום. בד"כ הרבה בעיות נפתרות כך.
גלשתי בדפדפן כרום.

מעניין לבדוק פה:
מי שנתקל בבעיה (אחרי הזנת פרטי האשראי יש עיגול שמסתובב לנצח),יש לו חסימה של אתרוג? או שזה קורה גם לבעלי חסימות נוספות?

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה, יישר כוח!
עד כה תמכו בפרוייקט מספר שיא של 90 תומכים.
90 תומכים!
דואר ישראל עומד לקרוס, אני חושב.
אם חבילה אחת מסכנה מסין (חיקוי של שעון זהב, שי מיוחד לדודה צילה על כך שהיא לא הפריעה בתהליך עד כה) גורמת לכאוס כל כך גדול, מי יודע מה יגרמו 90 חבילות נחשקות כל כך...

גלשתי בדפדפן כרום.

מעניין לבדוק פה:
מי שנתקל בבעיה (אחרי הזנת פרטי האשראי יש עיגול שמסתובב לנצח),יש לו חסימה של אתרוג? או שזה קורה גם לבעלי חסימות נוספות?
מצטרף לבקשה.
מי עוד נתקל בבעיה כזו, ועם איזה סינון ודפדפן הוא משתמש?

**עדכון משעשע **
הצייר המוכשר ואמן העט רבי ישראל קיש, ינצרהו הק-ל ויחיהו לאוי"ט, מפגיז עם איור חדש...
מה באיור?
נחמן מרכוס מתענג על קריאת הגעציל.
תהנו.
נחמן נהנה הספר שלך.jpg

נערך לאחרונה ב:

רחשי הלב

משתמש מקצוען
תודה רבה, יישר כוח!
עד כה תמכו בפרוייקט מספר שיא של 90 תומכים.
90 תומכים!
דואר ישראל עומד לקרוס, אני חושב.
אם חבילה אחת מסכנה מסין (חיקוי של שעון זהב, שי

מצטרף לבקשה.
מי עוד נתקל בבעיה כזו, ועם איזה סינון ודפדפן הוא משתמש?

**עדכון משעשע **
הצייר המוכשר ואמן העט רבי ישראל קיש, ינצרהו הק-ל ויחיהו לאוי"ט, מפגיז עם איור חדש...
מה באיור?
נחמן מרכוס מתענג על קריאת הגעציל.
תהנו.
צפה בקובץ המצורף 385446
רק אני מריח עד פה את הגרביים?

ציבי פרקל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
גלשתי בדפדפן כרום.

מעניין לבדוק פה:
כן, גם אצלי.
אתרוג מכרום

RUSI10

משתמש מקצוען
שמתי גם אני!!!! את כספי על עידודו הנלהב של סופר שנשבה בקיסמו של געציל ונגרר אחריו עד ועד בכלל!!!

מחכה בלי סבלנות !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תשלום לספר של געציל.PNG

וחסכנית או לא - רק שהאיסוף העצמי לא יהיה רחוק מידי ...
אז למען עצלותי היתרה אני מוכנה להפקיר את סלוני למשכן לספרי האיסוף העצמי במודיעין עילית...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה