"תן לישון, געציל!" - צרחות אושר נשמעות בכל פינה, כי...

מצב
הנושא נעול.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ספר באיסוף עצמי מאחד הערים שמופיעות בסוגריים, הכוונה שתהיה לי האופציה לקחת את הספר מכל אחד מהערים שמופיעות שם?
תודה.
כן, אבל בבקשה בבקשה לציין בדיוק מאיפה תרצו לאסוף כבר בהערות בעת התשלום בבקשה, כדי שאדע כמה ספרים להעביר לכל נקודת איסוף וכדי לעדכן בשעות המדוייקות וכו'.

נערך לאחרונה ב:

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
שמתי גם אני!!!! את כספי על עידודו הנלהב של סופר שנשבה בקיסמו של געציל ונגרר אחריו עד ועד בכלל!!!

מחכה בלי סבלנות !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
צפה בקובץ המצורף 385466
וחסכנית או לא - רק שהאיסוף העצמי לא יהיה רחוק מידי ...
אז למען עצלותי היתרה אני מוכנה להפקיר את סלוני למשכן לספרי האיסוף העצמי במודיעין עילית...
תודה רבה, ייש"כ.
כרגע מצפה לכמה אנשי עסקים ממולחים שיזהו את הפוטנציאל ויחטפו את הפרסומת בספר, מחיר מציאה של ממש, זול יותר מהמבצעים הסודיים של רמי לוי...

לגבי האסוף העצמי- תודה רבה על הנכונות והרצון! אעדכן אם יהיה צורך.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
מי שמשתתף ב87 ש"ח ומעלה, לא לשכוח לפנות אלי לקבל קוד קופון :)

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
upload_2018-9-2_23-51-9.png

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מה עושה מי שהשתתף (56) וגם מתמודד עם קושי בחייו (139).
מקבל 2 ספרים?
:)
איזה צרות האדם מקבל - רק ה' בוחר...

תודה רבה!
יישר כוח!
כל תמיכה כזו מוסיפה עוד אמביציה להמשיך ולעבוד על הספר, זאת עבודה ארוכה וריצה בריאה...

לגבי אתרוג ונתיב.
בכנות אינני יודע מה לעשות איתם.
נתיב הבטיחו לי שיפתחו את הקישור לחלוטין וגם קיבלתי מהם מייל המאשר זאת. אנסה מחר בשלישית בלי נדר, למרות שהתוצאה תהיה זהה מן הסתם לפעמיים הקודמות שדיברתי איתם. כלומר - הבטחה כנה ותוצאה עגומה.

לאתרוג אני לא יכול לפנות, וזה למה: כאשר עולה באוזניי המנגינה המבשרת על אינטרנט רימון תודה שהתקשרת ומיקומך בתור הוא 900, אני חוטף התקפת צרבת חריפה שמקשה עליי את הנשימה וגומרת לי את החשק לעשות משהו, מקפיאה אותי והופכת אותי לזומבי מאובק עם מבט כבוי.
אז אם מישהו מוכן לנסות לדבר איתם בשבילנו ובשביל געציל - אהיה אסיר תודה ברמות קשות.
נתן.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

sariw

משתמש פעיל
איזה צרות האדם מקבל - רק ה' בוחר...

תודה רבה!
יישר כוח!
כל תמיכה כזו מוסיפה עוד אמביציה להמשיך ולעבוד על הספר, זאת עבודה ארוכה וריצה בריאה...

לגבי אתרוג ונתיב.
בכנות אינני יודע מה לעשות איתם.
נתיב הבטיחו לי שיפתחו את הקישור לחלוטין וגם קיבלתי מהם מייל המאשר זאת. אנסה מחר בשלישית בלי נדר, למרות שהתוצאה תהיה זהה מן הסתם לפעמיים הקודמות שדיברתי איתם. כלומר - הבטחה כנה ותוצאה עגומה.

לאתרוג אני לא יכול לפנות, וזה למה: כאשר עולה באוזניי המנגינה המבשרת על אינטרנט רימון תודה שהתקשרת ומיקומך בתור הוא 900, אני חוטף התקפת צרבת חריפה שמקשה עליי את הנשימה וגומרת לי את החשק לעשות משהו, מקפיאה אותי והופכת אותי לזומבי מאובק עם מבט כבוי.
אז אם מישהו מוכן לנסות לדבר איתם בשבילנו ובשביל געציל - אהיה אסיר תודה ברמות קשות.
נתן.
יש שעות שבהן העומס הוא לא מטורף.
כמו ב 8:00 בבוקר , ואפשר גם להשאיר מספר ויחזרו אליכם. הם באמת חוזרים.
ואגב, אני בנט נקי- שזה הכי חסום שיש- ופתחו לי אוטומטית, אפילו בלי וועדות למינהן.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
המלצה שלי:
להעביר גם במייל לחברים ומכרים שלא פוגשים את פרוג [כן, יש כאלו עדיין :) ]
מצרפת כאן איך אני שלחתי, [ותודה ל @נתן גלנט על עזרתו בניסוח]
וממליצה לכל מי שמכיר מישהו שיכול להתעניין בספר, לשלוח לו את ההודעה הזו.

ספר חדש. משתפת + פרקים ראשונים להורדה חינם

משתפת בפרוייקט הדסטארט שונה, מיוחד, ופרוייקט שכדאי לתמוך בו.
הפרוייקט הוא ספר הומוריסטי ועליז בשם 'תן לישון, געציל!' מאת נתן גלנט, חרדי שהוא גם חסיד ברסלב וגם אדריכל.

בספר מתאר 'געציל' את קורותיו במסעו לבלגיה, בליוויו הנאמן של 'נחמן מרכוס', צלם אמן וקשקשן מבריק ומקורי.

הספר שונה מאוד בנוף הספרותי הנוכחי, כתיבה שנונה וחדה, צינית, מלאת הומור חד עם תיאוריות פרובוקטיביות למדיי.

הספר מעניק זווית חייכנית, חדשה ורעננה מנקודת מבטו של צעיר חרדי עליז. הבדיחות השחורות שבתוך המגזר, הלעג העצמי חסר גבולות, הסטיות שוב ושוב מקו עלילה ברור מוגדר.
ניתן לומר שזהו השלושה בסירה אחת החרדי הראשון.

--
"הוצאתי את היומן, כתבתי בו תובנה חדשה: הצרפתים תמיד הפסידו בכל קרב, והם לא יודעים לנצֵח בשום מצב. זה נכון, אבל.
במשהו אחד הם הצליחו, הלוזרים האלו. יש להם נשק סודי ומיוחד. לאחר מאות שנות ניסוי ותהיה הם הצליחו לפתח את הנשק המושלם: חיוך משובב נפש, זוהר ומסנוור, ההפך המושלם מהחיוך הבריטי השנוא.
החיוך הצרפתי ממיס כל לב, מיידית, בלי קרב. אי אפשר לסרב לאדם המיטיב לחייך חיוך צרפתי חלקלק. אין בעולם אדם המסוגל לעמוד איתן מול חיוך צרפתי, אולי רק היטלר, ימח שמו וזכרו.

ניסיתי להתאמן על העניין ולחייך לעצמי חיוך צרפתי. כנראה שלא ממש הייתי בכיוון, כי נחמן צילם אותי בקליק רועם ומלמל בקול ענוג: איזו תמונה אומנותית. הפְרֵיים המושלם של חסיד עָצֵב הסובל מצרבות..."

הספר כמעט מוכן, לדברי היוצר, ועכשיו כל מה שצריך הוא לתת את התמיכה הכספית שלנו כדי שזה יקרה. בואו להציץ ולתמוך,
וגם להוריד כמה פרקים ראשונים, לטעום :)
https://headstart.co.il/project/45291

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
פנו אליי כמה ניקים באישי וביקשו לתמוך דרכי היות וחסום להם האתר.
ראשית - תודה רבה, וגדולה.
שנית - אפשר בהחלט, נא לפרט בהודעה סכום רצוי לתמיכה, שם שיופיע ברשימת התומכים, השם המלא והכתובת המלאה לקבלת הספר, וכן טלפון וכתובת מייל, מספר אשראי מלא ותז. ברגע שאמלא את הפרטים בהדסטארט אשלח עדכון לתומך ואמחק את ההודעה, כי אני לא מתפרנס מגניבת כרטיסי אשראי.

והרי עדכון מפעיר שהתקבל בזה הרגע בפקס האדום:
נוספה מדרגה חדשה בשווי 423 ש"ח, מתנתה של גב' @עיצובים2
מה זה אומר? שאם ממילא תכננם להזמין מודעת גרפיקה מעוצבת ששוויה 450 ש"ח, כעת תוכלו גם לקבל אותה במחיר מוזל וגם..
עותק טרי וחם של תן לישון געציל.

אח, אנשים פה מפתיעים כל פעם מחדש,איזה טוב לב מתפרץ, מי כעמך ישראל - - -

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

רחשי הלב

משתמש מקצוען
@נתן גלנט , משהו קטן שמעיק לי. אפשר?
תודה מותק.
תקשיב.
באיור שהרב קיש אייר לכבוד הקמפיין אתה נראה גורר נמרצות את נחמן האומלל בנחישות וב(חוסר) רגישות. מה שגרם לי לדמיין את העלילה במוחי בצורה מסויימת (כן, אם ראיתם אברך שנראה נורמלי יחסית מהלך ברחוב ומתפקע לעצמו מצחוק, זה אני. נעים להכיר),ולפתע מגיע האיור של @אבימי והופך את התסריט לגמרי!! באיור שלו מי גורר את מי?? נכון! נחמן הוא זה שמגלה אסרטיביות!
אז מה היה שם באמת??

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה