"תן לישון, געציל!" - צרחות אושר נשמעות בכל פינה, כי...

מצב
הנושא נעול.

משה גל

משתמש מקצוען
@נתן גלנט לא ראיתי את הפרויקט שלך בעמוד הבית של הדסטארט, וגם בשיטוט אקראי לא נתקלתי בו.
זה קשור אליי או אליהם?
הרי הם הבטיחו והסבירו שזה מהפרויקטים הנבחרים שלהם?!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד בוקר מלהיב.
104 תומכים, ו.. עברנו את ה 8000 ש"ח!
אין, פשוט אין עליכם.
תודה רבה לכל הדוחפים....

@נקודת מחשבה לא ישן בלילה, כנראה, כי זה מה שהוא שלח לי הבוקר.
ועכשיו, כמה מילים על מר @נקודה טובה.
אספר -
אינני מכיר את האיש. מעולם לא היה לי כל קשר איתו.
לא צנחתי איתו ביחד מעל למעוזי קו ברלב, לא ייבשנו ביחד את התעלה, לא חצבנו ביחד את הבניאס, לא הטסנו ביחד מטוסי פייפר לפיזור דולרים מעל שכונות מצוקה, לא השקינו ביחד את הכינרת עד שהיא התמלאה, לא ייבשנו ביחד ביצות בעמק החולה, לא הבאנו בכוח רופא לעמק החולה, לא ניתחנו אנשים בלייזר ביחד, לא ירינו חיצי הרדמה בג'ירפות סוררות ומתוסכלות, לא לכדנו תניני ענק ממורמרים בזימבבואה, לא עשינו ביחד קורס גישור תורני, לא למדנו ביחס CBTX להיפנוזה בניחוח קבלה, לא הלכנו ביחד ברגל למירון מבאר שבע, לא יצאנו ביחד למסע מלהיב על יאכטת ענק בלב הים הכתום, שום דבר מכל אלה.
לא הכרנו, לא דיברנו, לא היה לי מושג מיהו.
ובכל זאת, מי כעמך ישראל.
איזה יהודי מדהים. משכמו ומעלה.
אין דברים כאלו.
בנאדם שנרתם מיוזמתו - כי לא ביקשתי - ומייצר באנרים מטורפים ותזזיתיים וגעציליים במיוחד, וכל זה לאדם לא מוכר, וללא כל בקשת תמורה.
אין לי איך להודות לאיש כזה, אבל תודו שהוא משהו מיוחד, נכון?
ספר.gif
ספר.gif
רצים.gif

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עוד בוקר מלהיב.
104 תומכים, ו.. עברנו את ה 8000 ש"ח!
אין, פשוט אין עליכם.
תודה רבה לכל הדוחפים....

@נקודת מחשבה לא ישן בלילה, כנראה, כי זה מה שהוא שלח לי הבוקר.
ועכשיו, כמה מילים על מר @נקודה טובה.
אספר -
אינני מכיר את האיש. מעולם לא היה לי כל קשר איתו.
לא צנחתי איתו ביחד מעל למעוזי קו ברלב, לא ייבשנו ביחד את התעלה, לא חצבנו ביחד את הבניאס, לא הטסנו ביחד מטוסי פייפר לפיזור דולרים מעל שכונות מצוקה, לא השקינו ביחד את הכינרת עד שהיא התמלאה, לא ייבשנו ביחד ביצות בעמק החולה, לא הבאנו בכוח רופא לעמק החולה, לא ניתחנו אנשים בלייזר ביחד, לא ירינו חיצי הרדמה בג'ירפות סוררות ומתוסכלות, לא לכדנו תניני ענק ממורמרים בזימבבואה, לא עשינו ביחד קורס גישור תורני, לא למדנו ביחס CBTX להיפנוזה בניחוח קבלה, לא הלכנו ביחד ברגל למירון מבאר שבע, לא יצאנו ביחד למסע מלהיב על יאכטת ענק בלב הים הכתום, שום דבר מכל אלה.
לא הכרנו, לא דיברנו, לא היה לי מושג מיהו.
ובכל זאת, מי כעמך ישראל.
איזה יהודי מדהים. משכמו ומעלה.
אין דברים כאלו.
בנאדם שנרתם מיוזמתו - כי לא ביקשתי - ומייצר באנרים מטורפים ותזזיתיים וגעציליים במיוחד, וכל זה לאדם לא מוכר, וללא כל בקשת תמורה.
צפה בקובץ המצורף 386793 צפה בקובץ המצורף 386793 צפה בקובץ המצורף 386794
סמיילי מסמיק מאוד....

(דווקא היינו יחד בקורס היפונזה אבל אתה לא זוכר כי היית בהיפנוזה...)

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אז אין לי אפשרות כלכלית לתמוך אבל בזכותי מישהו שלא בפרוג קונה ספר,
אז לפחות אני מרגישה חלק מהחוויה.

ואגב נתיב אשרו את ההד סטארט אבל... (מצורף סרטון)
דיברתי איתם עכשיו בפעם השלישית.
הם אומרים שזה פתוח אצלם, ומבקשים שלקוח כלשהו שיש לו נתיב יפנה אליהם וגם הם יוכלו למה זה עושה בעיות.
מי המתנדב/ת?

לב שומע

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הבאנר האחרון משגע!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מי המתנדב/ת?
אני.
וככה כתבתי להם:
"תן לישון, געציל!" - https://headstart.co.il/project/45291
נתן גלנט בקש, ופתחתם לו. אבל מישהו כפייתי יושב על השאלטר ומכבה את האור.
העמוד נפתח, אחרי רגע זה חוזר לעמוד הראשי של הדסטארט, וכותב "מישהו כיבה את האור, צוות האתר שלנו יעשה הכל..." וגו'.
אז פתחתם, או לא? אולי תטפלו בקוקו שיושב על השאלטר ומכבה לגעציל את האור? מסכן, הוא לא יכול לישון בחושך...

GULY EICHEN

משתמש מקצוען
אני מנסה מאתמול לקנות ללא הצלחה.
קשור לחסימה של נתיב?
זה מה שרואים:

קבצים מצורפים

• upload_2018-9-5_20-58-25.png
    upload_2018-9-5_20-58-25.png
    KB 103.9 · צפיות: 54

משה גל

משתמש מקצוען
באתר הזה ישנם תכנים מעורבים
ומה לעשות שאין לאתרוג ונתיב סינון שיכול לפתוח אתר ולסנן חלק ממנו?!
רק נקווה שבעקבות הקמפיין של געציל ובעקבותיו חידוד ההבדל בין החברות, לא יתקבלו במשרדי 019 מכתבים עוד יותר מפחידים מבית נטספארק...

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה רעיון !!
שאלה קטנה, לא ידעתי עד היום שאתה מברסלב, העסיסיות והשנינות שלך באים משמה?
הכל מגיע מרבנו, נשמה.
אני מנסה מאתמול לקנות ללא הצלחה.
קשור לחסימה של נתיב?
זה מה שרואים:
זה בגלל נתיב.
אפשר לתמוך דרכי בטל׳ או בהודעה פרטית.
תןדה רבה!
נתן.

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
הגיע הזמן להשיג תומכים למדרגה של פרסום בספר, כי היעד עדיין קצת רחוק, אפעס.
בואו ננסה להביא ביחד מפרסם פוטנציאלי, ויש לי.. רעיון מבריק! - - -

ידידי @ivr, בעליה הגאה של חברת ימות המשיח - אתה נבחרת להיות המועמד לפרסום בספר.
אתה האיש.
ולא שאני מציע פה עסקת פרוטקשן, חס וחלילה, כן? אבל רק תחשוב איזה כיף יהיה לך לראות מודעת פרסום של ימות המשיח בספר של נתן גלנט... והמחיר בכלל לא בשמיים. 1954 ש"ח בלבד, ותקבל מודעת פרסום בלתי נשכחת, בבימה מיוחדת בעטיפה צהובה.
אני חושב שזו עסקה של ימות המשיח, מה דעתך?

https://headstart.co.il/project/45291
אני רואה שהוא לא מגיב,
אולי תנסה לצנתק לו? :rolleyes:

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רואה שהוא לא מגיב,
אולי תנסה לצנתק לו? :rolleyes:

אינני נוהג לצנטק לאנשים, ולא אעשה זאת, במיוחד לא ערב ראש השנה.
מה שכן - אעזור ככל יכולתי לכל מי שיקדם מאבק במערכות הצנטוק, מדובר בהמצאה שגרמה הכי הרבה סבל לאנושות מאז המציא מר נובל המנוח את חומר הנפץ.
תודה רבה!!
תזכו למצוות...

אנחנו כבר ב 30%, (נו, בסדר, במרחק יריקה משם. במחשבה נוספת - למה מישהו ירצה לירוק על ה30%? אם משעמם לך בפה לך תגיד סליחות..) והמונה דופק.
טאח, טאח, טאח.

ביום שהרמתי את הקמפיין אמר לי חברי הרב יוסף וידס (אברך גוראי מוכשר העוסק בתכנון ארונות קודש מפוארים + ייעוץ לסופרים מתחילים), ציטוט:
ר' נתן, אתה עוד תגיע לראש השנה מפרפר, הקמפיין שלך יהיה תלוי בין שמיים וארץ.
אמר, וניתק את השיחה.

לא יכולתי להישאר אדיש לסכנה, ציוותי על משרתיי ונסענו לביתו.
דפקתי בעוז בדלת, ילד קטן הציץ, הזדהה בשם הגנרי 'יהודל'ה', וטען שאבא לא בבית.
לא בבית?
אין בעיה, חיכתי בחוץ על הספסל. השעות נקפו, עטלפים צווחו מעל ראשי, יוני דואר לשלשו על פדחתי, נשר המדבר רעם מעל אוזניי, יתושים סבבוני רעבים ובעיניהם תאוות דם, חתולי רחוב לקקו שפתותיהם למראה שק החטיפים שאחזתי בידיי, וכך הזמן עבר בנעימים.
לבסוף, קרן אור בקעה בקצה הרחוב: מר וידס הולך לסליחות, אוחז פנס נפט קטן!
אההה, הזדמנות חיי. קמתי, רצתי אליו, הפתעתי אותו מהגב, לחששתי ברשעות:
הולך להגיד סליחות, א-שיינער איד, אבל הורס לי את כל התקווה?
הוא החוויר. לא יכולתי לראות זאת בחושך, אבל ראיתי לפי קרני האור מהפנס שרעדו על קיר הבניין ממול.
הוא נשען בחולשה על תמרור חבול סמוך, והסביר:
התכוונתי לכך שהקמפיין יצליח כל כך שהוא יגיע עד 50% בערב ראש השנה...

אני ראיתי בזה ברכה, אז נישקתי לו את היד, והוא משך אותה אחורנית במהירות, נו, נו, נערישקייט, נזף בי, והמשיך בנחרצות לעבר השטיבל, יהודל'ה המפוחד אוחז בידו, פוסע אחריו ונועץ בי עיניים מאויימות.

עד כאן הסיפור, התעזרו למר וידס לעמוד בברכתו?

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

קבצים מצורפים

• תן לישון פרקים ראשונים.pdf
    KB 235.7 · צפיות: 51

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בהמשך לזה,
אני.
וככה כתבתי להם:
שלחתי להם פניה מפורטת לפי ההנחיות שלהם.
מקווה שיעזור, והם יתגברו על הבעיה המעצבנת וינטרלו את הטרול המטורטלל.

הלו? מישהו באוזניות שם? רגע, למה אתה שם רמקול על רמקול? אי אפשר לשמוע אותך! זה שורק, צורם, שורט את האוזניים, תוקע מסמרים במוח!

שקט!
תעזרו לי למגר את הטרולללל!

רחשי הלב

משתמש מקצוען
בהמשך לזה,

שלחתי להם פניה מפורטת לפי ההנחיות שלהם.
מקווה שיעזור, והם יתגברו על הבעיה המעצבנת וינטרלו את הטרול המטורטלל.

הלו? מישהו באוזניות שם? רגע, למה אתה שם רמקול על רמקול? אי אפשר לשמוע אותך! זה שורק, צורם, שורט את האוזניים, תוקע מסמרים במוח!

שקט!
תעזרו לי למגר את הטרולללל!
@נתן גלנט
אני מאוד מקווה שלא רשמת פטנט על הסגנון שלך, אחרת הקמפיין של נטפרי קטן על הקמפיינים שיהיו פה למימון הוצאות משפט....

עריכה: תרגישו בנוח. גם אני נופל בזה הרבה.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה