דרוש מידע תיק לפאה לכלה - שימושי? או שזה של פעם?

איילה אור

משתמש צעיר
לי שימושי מאד, נוסעת לשבתות מחוץ לעיר ולא בא לי ליסוע עם הפאה במיוחד בחורף, או כשממש חם וגם בבית יותר נוח לי שזה בתיק מאשר למצוא לזה מקום בארון ושישמר בצורה נורמלית.

שליש

משתמש פעיל
למה אתן לא שמות בתיק קלקר? (לא ראש קלקר. אל תתבלבלנה)
הכי נוח וכיפי. נשמר במזודה מצוין!! וגם יכול לשמש כראש פאה באירוח
וסתם כך, אם זאת פאה טובה. שימי בשקית סופר נקיה ותברישי לפני הלבישה..

HUDI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מיותר
תופס מקום ולא שימושי בעליל
אין שום בעיה להשכיב את הפאה בשקית שהפאנית מביאה

אגב, הפאנית שלי אמרה לי ככה לאחסן את הפאה
בשכיבה בתוך מגירה סגורה או מדף
זה הכי שומר על הפאה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למה אתן לא שמות בתיק קלקר? (לא ראש קלקר. אל תתבלבלנה)
הכי נוח וכיפי. נשמר במזודה מצוין!! וגם יכול לשמש כראש פאה באירוח
וסתם כך, אם זאת פאה טובה. שימי בשקית סופר נקיה ותברישי לפני הלבישה..
מה זה תיק קלקר?

שליש

משתמש פעיל
מה זה תיק קלקר?
הבנתי שזה מוצר בכלל לא מוכר וחבל.
אני אעלה מחר תמונה בעז"ה. קניתי את זה פעם באיזו מכירה ברחוב וזה המוצר ההכי שימושי במזודה!!
כמו קופסת קלקר בצורה של ראש פאה רק יותר קטנה ושטוחה. שומרת על הפאה מדהים ונכנסת לכל מקום-שקית, תיק לעגלה, מזודה וכו.
אני אישית גם שומרת בה את הפאה בבית-
מורידה את המכסה ומשכיבה בפנים את הפאה במגירה.

ג'ינגית

משתמש רשום
לי הפאנית אמרה כשקניתי את הפאה לפני החתונה להפריד
אם יש לך מקום בתוך הארון סגור לפאה - אז הקופסא מיותרת לגמרי
אבל אם אין מקום כזה כדאי לשים בתוך משהו סגור קופסא פאה או קלקר (אין לי מושג מה זה)
זה שומר על הפאה מריחות של בישול - במיוחד ביחידות שחדר ליד המטבח..
וגם מהצטברות של אבק, ולחות (בשום אופן לא לאחסן במקלחת)

לכן תבדקי אם יש לך מקום ואם יש אז יכולה לוותר בהחלט
ואם לא תראי את זה בתור ארון קטן לפאה ולא בתור קופסא לנשיאה ונסיעות...

נועה מ

משתמש מקצוען
אם יש לך פאה מוברשת אז עדיף לך להניח בשקית שוכבת מכיון שככה התלתלים נשמרים הכי טוב לאורך זמן.
אבל לי האמת נח להניח את הפאה בתוך קופסא כשנוסעים לשבת כי ככה אני יודעת שהיא לא מכווצ'ת לה במזוודה.

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
הבנתי שזה מוצר בכלל לא מוכר וחבל.
אני אעלה מחר תמונה בעז"ה. קניתי את זה פעם באיזו מכירה ברחוב וזה המוצר ההכי שימושי במזודה!!
כמו קופסת קלקר בצורה של ראש פאה רק יותר קטנה ושטוחה. שומרת על הפאה מדהים ונכנסת לכל מקום-שקית, תיק לעגלה, מזודה וכו.
אני אישית גם שומרת בה את הפאה בבית-
מורידה את המכסה ומשכיבה בפנים את הפאה במגירה.
אשמח שתעלי תמונה, תודה.

שליש

משתמש פעיל
סליחה על העיכוב, לקח זמן עד שהתפניתי לצלם.
מעלה כאן 3 תמונות-סגור, פתוח ועם פאה בפנים. הפאה שלי יותר ארוכה מהקופסא והיא מצוינת בשבילה!!!. זה שומר על הסרוק מדהים.
בבית היא שוכבת בתוכה בארון ובנסיעות שמה במזוודה.
מי שרוצה טלפון של המשווקת-בשמחה! IMG_20240207_123556_962.jpgIMG_20240207_123609_248.jpgIMG_20240207_123638_602.jpg

רבקה 1

משתמש רשום
מה המחיר של כזאת קופסא? ומה השם של המשווקת? הפאה לא נוזלת כשהיא עומדת?

שליש

משתמש פעיל
מה המחיר של כזאת קופסא? ומה השם של המשווקת? הפאה לא נוזלת כשהיא עומדת?
המחיר כיום-אין לי מושג את יכולה לשאול אותה. קניתי ממש שיצא. לפני כמה שנים מאמינה שעלה מאז..
והפאה נוזלת נכון. אבל היא בתוך הקופסא. לא יוצאת!! פאה טובה אין שום בעיה שהיא נוזלת למטה. הבעיה היא שהיא מסתבכת בתוך עצמה וזה בדיוק מה שהקופסא מונעת. אני פותחת את הקופסא, מוציאה את הפאה, ניעור קל והיא מצוינת.
המספר של המשווקת- הודיה ינון 0544373937.
(אני לא קניתי אצלה אבל שהתקשרתי למספר שעל הקופסא הביאו לי אותה)

אפרת פולי

משתמש מקצוען
המחיר כיום-אין לי מושג את יכולה לשאול אותה. קניתי ממש שיצא. לפני כמה שנים מאמינה שעלה מאז..
והפאה נוזלת נכון. אבל היא בתוך הקופסא. לא יוצאת!! פאה טובה אין שום בעיה שהיא נוזלת למטה. הבעיה היא שהיא מסתבכת בתוך עצמה וזה בדיוק מה שהקופסא מונעת. אני פותחת את הקופסא, מוציאה את הפאה, ניעור קל והיא מצוינת.
המספר של המשווקת- הודיה ינון 0544373937.
(אני לא קניתי אצלה אבל שהתקשרתי למספר שעל הקופסא הביאו לי אותה)
תחפשי בעליאקספס, בטח תמצאי יותר זול

לב ענק

משתמש רשום
לי זה מאד נוח להכניס את הפאה לקופסא.
הקופסא נמצאת בתוך ארון תליה מתחת לחולצות ככה היא לא תופסת מקום וגם לא מקמטת את החולצות...
ברור שצריך לזה מקום כי זה תופס הרבה אבל אם יש- אז הפאה לא זרוקה ולא מתמלאה באבק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה