תח"צ תחבורה ציבורית לשכונות החדשות בבית שמש

מצב
הנושא נעול.

מטודלה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
כל אחד יכול לעשות משהו בשביל האוטובוסים לשכונות החדשות,
פשוט להגיש בקשה למשרד התחבורה.
(לדוג' בקשה לקו חדש מרמה ב' לרמה ד' או שינוי קו קיים של קו 6 שיעבור בנהר הירדן במקום נהר הדן ושלא יכנס למגדל המים)
שיני של קו 6 זה הזוי.
עד שיש אוטובוס אחד מהיר בבי"ש אתם רוצים להכניס אותו לפקקים של נהר הירדן?!
אפשר להוסיף קוים, אבל זה קו שאסור לשנות אותו

ברסלב'ר חסיד

משתמש פעיל
שיני של קו 6 זה הזוי.
עד שיש אוטובוס אחד מהיר בבי"ש אתם רוצים להכניס אותו לפקקים של נהר הירדן?!
אפשר להוסיף קוים, אבל זה קו שאסור לשנות אותו
שאין אוטובוס מנהר הירדן לרמה ד' זה יותר הזוי

מטודלה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני לא נגד אוטובוס שיעבור בנהר הירדן לד',
אני נגד שינוי קו 6

מ....

משתמש פעיל
אסור לשנות את קו 6!!!
זה הקו הכי מהיר ושימושי בבית שמש!
למה אתם לא מבקשים שיאריכו קו שנגמר בזכריה לתוך רמה ד??

י. טל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
יש מצב שהאפשרות היחידה להגיע מבית שמש לקוממיות היא לנסוע לביתר (או להמר על מקום פנוי בקו הנ"ל ליד בית שמש) ?
יש מצב שהעיר שגדולה פי 5 (נראה לי, אולי יותר) צריכה להשתמש בשיירי העיר הקטנה אך המתוקתקת בתחבורה הגיונית לכל מקום ???

ישראל סגל

משתמש פעיל
ככה באמת אני נוסע לקוממיות...
נוסע עם הקוים לביתר יורד בתחנה 38/375 [נסיעה פחות מ5 דקות מרמה א'] ומשם הקו של ביתר לק"ג

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
היום התחלף האוטובוסים של אגד בתנופה. שינו מ"419" ל "619"
מילא.. הבעיה שלתנופה אין כל כך מספיק אפשרות להיכנס לנעלים של אגד.
ו... הורידו תדירות!!
מה יהיה?

ייד

משתמש מקצוען
היום התחלף האוטובוסים של אגד בתנופה. שינו מ"419" ל "619"
מילא.. הבעיה שלתנופה אין כל כך מספיק אפשרות להיכנס לנעלים של אגד.
ו... הורידו תדירות!!
מה יהיה?

הלואי ש״אגד״ היו יודעים להיכנס לנעלים של אגד...
מהמקום הנוכחי אפשר רק לשפר...

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
מה אתם אומרים על שינוי התחבורה ציבורית הפנימית למתכונת זו:
(נראה לי שזה הכי עונה לצרכי כל התושבים, אני מתייחס רק לקווים החרדיים)

קו 4: כמתכונתו, עם שיפורים בד'2

קו 6: יוריד את הסיבוב המיותר בנעימי וייסע ישר עד להרצוג (כמו קו 16 ו13) או יסתובב מסביב לקריה (לוי אשכול פינת בן זאב ייכנס כמו קו 11, ויפנה שמאלה לרחוב רש"י, עד לצומת רסידו שם יפנה לנהר הדן)
בשדרות האמוראים ימשיך עד סוף השדרה (ד'3)

קו 11: ימשיך לתוך רמה ג' עד למסוף האוטובוסים בזכריה הנביא (11 יסתובב קצת ואולי אפילו ברחוב עובדיה, 11א ייסע כמו ה16 עד למסוף)

קו 12: יישאר כמו היום

קו 13: ימשיך עד לאליהו הנביא, שם יפנה שמאלה וייכנס לרמה ה'

קו 16: ייכנס לתוך שדרות האמוראים (כולל ד'3) וחזרה למסוף

קו 14, 15: יעברו מנהר הירדן לנהר הדן או לכביש 10 (חרדים כמעט לא משתמשים בהם) וכך יפחית מעומס האוטובוסים בנהר הירדן, וימהר את זמן נסיעתם

קו 17: יתבטל, במקומו יתוגברו קווים: 6, 11, 16, 19

קו 19 (בוטל): יחזור לפעול, ייצא מלוי אשכול דרך נעימי לצומת רסידו משם לכביש 10 ומשקפיים, בצומת מתחת רמה ה', רמה א' ורמה ג'

קו חדש: מהיר מרמה ב' לרמה ד', יתחיל או מחפציבה כמו 16,6 או מלמטה ביפה נוף, יעלה את נהר הירדן עד למעלה בנהר הירדן נהר הירקון שם ימשיך ישר באליהו הנביא ויסתובב את כל שדרות האמוראים (מד'3 לד'1, או כדי שכל הקווים לאותו כיוון יהיו באותה תחנה, ימשיך בזכריה הנביא, ויסתובב את שדרות האמוראים מהצד השני).
[קו 17 /20]

כך כולם ייהנו מאוטובוס מהיר וללא צורך בהחלפת אוטובוסים, כאשר שום מסלול קיים לא יתארך רק בסוף המסלולים יוסיפו עוד תחנות.

(לדוגמא, וכל אחד ימשיך לחשב לעצמו:
לנעימי יגיעו עם 19, לרמה ה' וג'2 עם 13, לרמה ד' עם 4, 6, 16, והקו החדש - שישמשו גם לקווים מהירים בין חפציבה ורמה ב', א', ג'/ה', לקריה יהיה את קו 11 שיהיה סיבובי כמו היום, אבל ייכנס לקריה ויגיע עד כמעט ד', העומס ברמה ב' יירד כשייצאו משם 14, 15, 17, וכולם יהנו)

למי שיש הערות או משהו להוסיף, או אם החסרתי משהו, חולק על נקודה מסויימת, בשמחה. מחכה לשמוע תגובות.

מ....

משתמש פעיל
אין אפשרות מבחינתצ משרד התצחבורה לשינויים כאלה.
קו שהגדירו אותו לשכונות מסוימות לא יכול להמשיך לשכונות נוספות למרות שזה הכי הגיוני שיאריכו קווים.
מצד שני לסוע את כל מסלול הנסיעה יקח הרבה מאד זמן

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
יש לי חברה שעובדת בעיריית בית שמש
היא אמרה לי לשלוח את הפניות למישהי שמתעסקת עם התחבורה ולקבל ממנה מענה
מה שאני עדיין לא גרה בבית שמש . אני שאלתי בנוגע לתחבורה למרכז כדי לנסוע לעבודה
לאיזה ערים במרכז יש ביקוש? כדיש אני ישאל אותה לגביהם

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
למי שיש הערות או משהו להוסיף, או אם החסרתי משהו, חולק על נקודה מסויימת, בשמחה. מחכה לשמוע תגובות.
ניכר שהושקעה הרבה מחשבה והגיון במערך התחבורתי הזה,
אבל יש כאן הרבה דברים שמתפספסים
ומכיון שמדובר בדברים נקודתיים - אני לא חושבת שיש סיבה לפרט,
כי בעצם כל הצורה הזו של התחבורה בבית שמש לא תקינה
כל קו בעצם יעשה הארכה להמשך השכונות החדשות, ומה יקרה כשתקום ד 4 ו5 וה' 2 ו3?
אז האוטובוסים ימשיכו לשם?
ההגיון שלי אומר שצריך כמה קוים בודדים בעלי מסלול מתמשך, לדוגמא כמו קוי 12 ו16 שמתחילים מסלול וממשיכים אותו, ושאר הקוים אמורים להיות מעגליים, עם תדירות גבוהה
כך שמי שרוצה להגיע ממקום למקום תהיה לו נגישות ואפשרות מעבר חופשי בין אוטובוסים
דוגמאות? מהרכבת לרמה ב' עבור דרך חפציבה וחזור, מהעיר הותיקה לרמה ד' עבור דרך רמת אברהם וחזור.
כל מערך התחבורה ישתנה, אבל הנגישות תהיה הרבה יותר גדולה.

יעקב שניידלר

משתמש רשום
אולי מתחיל משהו..... הלואי....
(מתוך מגזין זריחה רמה ד' בית שמש)

קבצים מצורפים

• זריחה.jpg
    זריחה.jpg
    KB 136.7 · צפיות: 33

האברך ממיר

משתמש מקצוען
קו 14, 15: יעברו מנהר הירדן לנהר הדן או לכביש 10 (חרדים כמעט לא משתמשים בהם) וכך יפחית מעומס האוטובוסים בנהר הירדן, וימהר את זמן נסיעתם
קביעה חד משמעית, ביחס לצרכים של תושבי רמה ד'.
קו 15 הוא הקו היחיד המקשר בין ג' 2 לנחל לוז וכל רחובות רמה א'. יש הרבה מאוד מוסדות חינוך באזור נחל לוז, והרבה מאוד מתושבי' ג' 2 משתמשים מידי יום בקו כדי להגיע למוסדות החינוך. אם הקו יעבור בנהר הדן לא תהיה לו גישה לרמה א'.
כמו"כ, קו 15 מקשר בין הרחובות הפנימיים של רמה א', לאזור נהר העיר הוותיקה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה