שמרים!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אוף העני, הרגע חזרתי מהמכולת.
ואין פה מישו שמתקרב אליה חוץ ממני.
נחשוב על פתרון יצירתי.
חוץ מזה,
כמה בערך את שמה על משולש, כפית? יותר?
האמת- מזלפת. תלולית גבוהה ומרשימה. שמכסה את רוב המשולש אבל משאירה שוליים

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא מכירה את של נאמן, נרתעת מהציפוי הדביקישלהם על המאפים..
אבל זה נראה טעים ובול לשבת.
2 שאלות אם אפשר:
1. בתמונה אחרי האפייה זה נראה פתוח והשוקולד מציץ. ולפני האפיה זה משולש סגור. מה במציאות?
2. מי סודה מים=סודה לשתיה. או משקה מוגז תוסס? ואם המשקה ואין לי אפשר להשתמש בצרוף הנ"ל?

12 Shira

משתמש מקצוען
וואו!
נראה מעולה!!
מיד הולכת לנסות...
גם הקינמון שליד נראה מעולה!!
מה המילוי שאת שמה בו?
אשמח אם תוכלי לכתוב לי בבקשה.

בעז"ה אשתף בהמשך איך יצא :)

תודה רבה!

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
1. בתמונה אחרי האפייה זה נראה פתוח והשוקולד מציץ. ולפני האפיה זה משולש סגור. מה במציאות?
אחרי האפיה זה תמונה של המאפה חצוי.
2. מי סודה מים=סודה לשתיה. או משקה מוגז תוסס? ואם המשקה ואין לי אפשר להשתמש בצרוף הנ"ל?
המשקה.
א"א ליצור אותו מהאבקה.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
לא מכירה את של נאמן, נרתעת מהציפוי הדביקישלהם על המאפים..
אבל זה נראה טעים ובול לשבת.
2 שאלות אם אפשר:
האחד שנראה פתוח הוא אחד שחתכתי ל-2 חצאים כדי שתראו את המילוי. בנס יצא אחד באמת עמוס שוקולד. אפילו יותר מדי...
לגבי מי סודה- משקה. מים מוגזים.

האמת ש @java ענתה לך כבר במוקמי

דפה

משתמש מקצוען
@hbecker יקרה!
התוודעתי אלייך ולטוב ליבך השופע לפני כמה חודשים. ואני בכל פעם נדהמת מחדש על הפירגון המטורף שלך, והנדיבות היוצאת דופן (ובואי לא נדבר על המתכונים שזה בכלל אגדה, אני מפורים מכינה רק מתכונים שאת חתומה עליהם).
ומשהו בתחילת ההודעה הזו העלה לי כפלשבק את התכונות האלו שאני מכירה כבר ממישהו, את האהבה והמסירות לשני...
אז יש קשר בינך לבין הרב הבר, אה?
תמשיכי, תמשיכי כך, לתת מעצמך ואת כולך,
כולם פה אוהבים אותך

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
@hbecker יקרה!
התוודעתי אלייך ולטוב ליבך השופע לפני כמה חודשים. ואני בכל פעם נדהמת מחדש על הפירגון המטורף שלך, והנדיבות היוצאת דופן (ובואי לא נדבר על המתכונים שזה בכלל אגדה, אני מפורים מכינה רק מתכונים שאת חתומה עליהם).
ומשהו בתחילת ההודעה הזו העלה לי כפלשבק את התכונות האלו שאני מכירה כבר ממישהו, את האהבה והמסירות לשני...
כולם פה אוהבים אותך
אין לי קשר משפחתי לרב הבר.
לפחות לא במשמעות הפשוטה של קשר משפחתי.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
וואו!
נראה מעולה!!
מיד הולכת לנסות...
גם הקינמון שליד נראה מעולה!!
מה המילוי שאת שמה בו?
אשמח אם תוכלי לכתוב לי בבקשה.

בעז"ה אשתף בהמשך איך יצא :)

תודה רבה!
למילוי: קינמון: 3 כוסות סוכר חום + 6 כפות קינמון. מערבבים היטב
מורחים שמן על כל עלה ומפזרים מילוי בנדיבות. אני מפזרת באופן שלא רואים את הבצק בכלל. מגלגלים במהודק ממש מהקצה הרחוק עד לקצה הקרוב אלינו.
פורסים בעזרת סכין חדה בזהירות. תוקעים את קצה הבצק מתחת לשבלול.
מניחים בתבנית מרופדת בניר אפיה. שומרים כל מרחק בין השבלולים. אני אוהבת לאפות בתבנית שקעים משומנת היטב וכך נשארת הצורה היפה של השבלול.
מכסים בניילון ומתפיחים 20 דקות.
מושחים בביצה ואופים ב 180 מעלות כ-20-25 דקות להשחמה נאה.
מחלצים אחרי שהתקרר.

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@hbecker קראתי פה בפורום ששמרים צריך לאפות דווקא על תבנית תנור ולא על רשת. את יודעת להגיד לי כמה זה קריטי? והאם זה תקף גם לרוגלך?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
@hbecker קראתי פה בפורום ששמרים צריך לאפות דווקא על תבנית תנור ולא על רשת. את יודעת להגיד לי כמה זה קריטי? והאם זה תקף גם לרוגלך?
אפיתי גם על רשת.
שמתי תבניות יחד בתנור.
חד פעמיות. 2 בתוך תבנית תנור והשלישית על רשת.
לא נתקלתי בבעיה.
בכל העוגות והשמרים שאני מכעינה אני עושה כך

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
תראו מה מצאתי
כתבו על השמרים של העני בחדשות
image (2).png

קבצים מצורפים

• image (2).png
    image (2).png
    KB 52 · צפיות: 293
נערך לאחרונה ב:

teacher

משתמש מקצוען
@hbecker יקרה!
כולם פה אוהבים אותך
כל מילה- פנינה!!!

rivkic

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
נראה טוב!
איך הממרח שוקולד כזה מבריק ונוזלי?
ממרח שוקולד הוא יותר נוקשה, לא? (לא שיש לי מוצר כזה בבית, אבל ככה אני זוכרת אותו מפסח)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה